PDA

Zobacz pełną wersję : mala zmiana.. na dobre ??



hulk11
03-02-09, 21:43
witam :)
przychodze dzis do was z taka sprawa.. jak juz kiedys pisalem moja klata odstaje od calosci.. i tak sie zastanawialem czy aby nie odstawic plecow bicepsika i trocepsika a walic ciagle klateczke.. czy to jest moze w miare dobry pomysl ?? ;) wiem ze cos niekonwencjonalnego ale tak sie zastanawiam.. moglbym zbudowac pozadna klateczke a straty w pozostalych partiach nadrobie pozniej.. co Wy na to ??

hans1237
03-02-09, 21:48
nie pomoze ci to,lepiej zbuduj ładne plecy i łapska no i ramiona i chwal sie tym co masz,ja mam tez slaba klate ale staram sie nadrobic reszta,pewnej granicy nie mozna przeszkoczyc......

3ndriu
03-02-09, 21:52
Nie jest to dobry pomysł, jak myślisz czemu większość ćwiczących ma największy problem z klatką piersiową i bicepsem ?

hulk11
03-02-09, 21:56
no nie wiem :P zalezy od warunkow genetycznych wiele.. ale wsyztsko da sie zrobic..

hans1237
03-02-09, 22:01
no tak,dobrze ją kopnij raz w tyg i diety pilnuj moze moze,ale nie zrzucaj pleców i łap na dalszy plan

hulk11
03-02-09, 22:05
no tyle to robilem dotychczas.:P

Micek185
05-02-09, 23:47
kolego!nie rób tego!to jest własnie podstawowy błąd,nie odstawiaj innych ćwiczeń na bok,poprostu zmień plan treningowy.jeśli chcesz zbudowac klate to 'atakuj" ją z każdej strony,czyli:jeśli masz taką możliwosc to rób wyciskanie na skosie pod różnymi kątami,rób rospiętki na skosie.raz na jakis czas zaserwuj trening pompujący mięsnie czyli dużo powtórzeń z małym cięzarem.i przedewszystkim jeśli chcesz zbudowwac klatke to rób ją pierwsza kiedy masz najwięcej energii.pozdrawiam,daj soga jeśli dobrze mówię;d