PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o doradzenie



P4l4d7n
10-11-06, 14:24
Witam!

Aktualnie biore Magnum 8000 z Treca + Olimp Creatine Mega Caps + Jakies witaminki.

1.) Gdzies w innej wiadomosci przeczytalem ze tej krety powinno sie brac 8 kapsulek... ktos moze to potwierdzic (dawka zalecana 4)?
2.)Co dorzucilibyście do tego? Poniewaz ostatnio krucho ze mna z kasom szukam czegos do 60 zl.

Zastanawialem sie nad HMB z Olimpu...

Dzieki!

marcinczwa
10-11-06, 16:00
1.) Gdzies w innej wiadomosci przeczytalem ze tej krety powinno sie brac 8 kapsulek... ktos moze to potwierdzic (dawka zalecana 4)?
jedna dawka kreatyny powinna wynosic 5g czyli 4x1250mg(tyle ma jeden mega kasp)
a wiedzac ze trzeba brac 10g dziennie to powinno byc 2x4=8 mega kaspów


Zastanawialem sie nad HMB z Olimpu...
HMB nie bierz, szkoda kasy lepiej kup jakies białko lub gainera

mateusz641
10-11-06, 16:57
Hej, mam nadzieje że mnie nie zaszlachtujecie gdyż jestem nowy na tym forum i tak się wymądrzam, ale nie jestem poczatkujący, przyszedłem do was z innego fora więc tak:

- Kreatyna Olimp Mega Caps to nie jest zbyt dobry pomysł, daje małe efekty i strasznie obciąża nerki :neutral:

- nic nie dorzucaj do tego zestawu szkoda kasy, następnym razem zamias tego gainera kup, któryś z listy gaierów sports one są naprawde dobre.

Mam nadzieje że się nie obrazisz za te kilka słów krytyki. Pozdro dla ciebie. Miłej walki z żelastwem :)

P4l4d7n
10-11-06, 17:23
Nie mam przeciez o co sie obrazac ; ).

Tak, juz pare osob mi mowilo ze ta krea nie jest najlepsza. Dokoncze to co mam a potem zabiore sie za taka z Treca, ktora od dluzszego czasu mam na oku. Ponoc ze jest swietna... zapomnialem tylko nazwy heh.

-

Nie wiem czy nie dorzuce testosterolu 250. Ponoc calkiem niezle zwieksza mase a tego wlasnie mi potrzeba i nie trzeba nic kombinowac zeby go zalatwic.

mateusz641
10-11-06, 17:27
Nie kupuj testrosterolu to najgorsze co jest, żadnych efektów oprócz krost na plecach :/ Skończ narazie tą kretke i gainerka :)

P4l4d7n
10-11-06, 17:30
Jestes pewien? Kumpel z silowni mowil mi ze na niego dzialalo to bardzo dobrze.

mateusz641
10-11-06, 17:35
Tak jestem pewien, te pudełko wyglądające jak pudełko od steryd to tylko chwyt reklamowy :/ . Tabletki nie działają gdyż są pochodzenia roślinnego więc nie mogą podnosić testosteronu. Wogóle nie działają, wiele o nich czytałem. Megabol jest firmą z najgorszymi produktami, ale z najlepszą reklamą. Odradzam ci tesosterol, biosterol, gainer 737 i inne produkty tej firmy. Ale zrobisz tak jak będziesz chciał :)

P4l4d7n
10-11-06, 17:47
Heh najlepiej wyglada opakowanie biosterolu.

Dzieki ; ).

[ Dodano: 10-11-2006, 18:56 ]
A mógłby ktoś polecić mi coś mocniejszego, co nie grzyzie sie z kreatynkom i odzywka?

Jose
10-11-06, 21:13
za 60 zl to jedynie widze sens w kupnie carbo
badz dokupieniu bialka lub gainera
- Kreatyna Olimp Mega Caps to nie jest zbyt dobry pomysł, daje małe efekty i strasznie obciąża nerki dlaczego nie? i jak niby strasznie obciaza nerki? skad ta teoria?
kreatyna jak kreatyna, kazda obciaza nerki ale jesli nie mam niewydolnosci nerek i bierzemy normalne dawki to nie ma sie co obawiac poniewaz z ta iloscia kreatyniny nerki sobie spokojnie poradza ;)

P4l4d7n
10-11-06, 23:50
Wiec poniewaz mam 16 lat wyzwalacze testosterolu raczej cudow nie zdzialaja.

Wydaje mi sie ze glutaminka + taurynka za to cuda moze zdzialac ; ).

Wiec Magnum 8000 + Olimp Creatine Mega Caps 1250 + L - Glutamina Extra Capsules od Activita

pakjer
13-11-06, 15:17
hmm..........ja tam polecam kreske z vitalMAxa tania a duuzo osob chwali i nie chodzi mi o Masze....on zato dostaje kase<eheh>olimp ma dobre hmb z mega capsow a tak to....no sorry jeszcze bcaa;d...ehehza60zl to zaduzo nie zdzailasz lepiej schowaj sobie je gdzies i skladaj na inny cykl;]a jak chcesz cosik dokupic to jakiegos transportera jak ja to mowie czyli dextroze najlepsza jest z olimpa i jest odrazu zbogacana a cena to chyba30zl.....hmmm a propo do testosterola i biosterola to mialem2opakowanie tych produktow i przyszlo mi calkiem calkiem ale sicha poszla;]...ale moze to nie od tego tylko od zmiany diety i treningu..eheh...pozdro;]

u.waw.pl
13-11-06, 20:44
To co bierzesz bierz dalej. Zbieraj kasę, bo za 60zł to nic dobrego nie kupisz. Na porządny masowy zestawik trzeba wydać jakieś 150-200zł.

pakjer
13-11-06, 22:15
150-200zl to nawet na jakas dobra dietke nie starczy z tego co sie orientuje;P...ale niema co sie lamac;d

u.waw.pl
14-11-06, 14:21
Na miesięczną dietę można się zmieścić w 300zł.

pakjer
15-11-06, 20:02
nio...ale wiesz nie liczac koktajlow oraz np co 2dzien jogurcik to w250sie mozna zmiescic;]gorszego rodzaaju ryz itd;].....qurde troszke drogawy sport...eheh....dobrze ze mnie mamusia jeszcze utrzymuje;]