PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna i inne suplementy



Goral2104
03-02-09, 10:33
Witam.
Mam następujące krótkie pytanie i chciałbym uzyskac krótką odpowiez od was. Chce kupic sobie kreatynke z jabłczanem (kuzyn mi doradzil). Nabyc chce jakies 60 90 tabletek a stosowanie 2tab przed treningiem i 2 po treningu bo nie chce za duzo tego jesc, ze tak powiem. I teraz pytanie. Czy jak skoncze jedno pudełeczko czyli jakis miesiac i kiedys tam przestane cwiczyc czy wejdzie mi to w tłuszczyk i przytyje od tego. Chciałbym krótka odpowiedz prosze wazne. Słyszałem że po kreatynie jak przestaje sie cwiczyc wchodzi to strasznie w boki i tyje sie czy to jest prawda ????

Luka
03-02-09, 10:53
W tłuszczyk kiedyś tam wejdzie od błędów kiedyś tam w żywieniu :P

Goral2104
03-02-09, 11:05
Ja tu nie mówie o błedach w żywieniu ale czy po miesiacu brania tej kreatyny i w momencie kiedy człowiek bedzie sie ruszał ale nie bedzie chodzic na siłownie bo np wyjedzie za granice czy cos innego to czy to wejdzie mu w boki i czy przytyje szukam odpowiedzi na pytanie czy po zaprzestaniu stosowania kreatyny przybiera sie sadła.

tom
03-02-09, 11:07
krótko?

NIE

tyje sie od kcal.

Goral2104
03-02-09, 17:56
czyli to ze raz po kreatynie przytylem znaczy ze byla to moja własna wyobraznia lub zle odrzywianie tak :)

Pavel 90
03-02-09, 18:18
tak właśnie :) kreatyna owszem jest na masę ale nie tłuszczową :)

Damian st-ce
03-02-09, 20:14
Kreatyna zatrzymuje wodę w organizmie, a nie tłuszcz.

Goral2104
03-02-09, 20:54
no to sie trochespokoiłem czyli ze tak powiem dawka udezeniowa kreatyny z jabłczanem czy jakos tak przez jeden miesiac moze troche mi pomuc :) ??

Seba87
03-02-09, 22:04
Ale woda zatrzymywana przez kreatynke potem zamienia sie w tłuszcz własnie :)

tom
03-02-09, 22:22
gdzie tak jest napisane?

jakas nowa cudowna przemiana?:lol:



woda schodzi - dlatego po kreatynie spadają obwody

Wiki
03-02-09, 22:29
To chyba nowa teoria Seby, też sie z tym nie zgodze... Jakby tak było to bym jej nie brał :P

Seba87
03-02-09, 23:14
Cała woda nie schodzi i zostaje a jak przestaje sie cwiczyc zamienia sie w tłuszczyk o

Luka
03-02-09, 23:26
Szkoda, że nie w wino :pray:

Punisher
04-02-09, 17:56
Myślenie - woda po kreatynie przemienia się w tłuszcz może pochodzić od myślenia iż po masówce przychodzi tkanka tłuszczowa, wiadomo, że powodem tego jest nadwyżka kaloryczna - jak to przy masówce tłuszczu trochę się załapie, schodzi woda i stąd takie wrażenie.

Goral2104
04-02-09, 22:35
to jak przestane cwiczyc i miesiac zazywania kreatyny bedzie to rozumiem ze urosnie mi sadlo ?? i przydyje jak nie wiem grubas ??

Symu
04-02-09, 23:04
KUrcze chyba mu trochę namieszliście xD

Woda "pociagnieta" przez mono nie zamieni się w tłuszcz. Reszta jak Punisher, tyjesz od nadmiaru kcal- normalne na masie- ale czy to będzie sadło czy sadełko to już możesz kontrolować ilością kcal i szczególnie ich jakością. Wszelkie cukry ( w tym gainerki) maja tendencje to tworzenia brzuszka. Nie wiem czy to Ci rozjaśniło.

Goral2104
07-02-09, 09:06
Nie ukrywam, że zrobiliście mi wode z muzgu.
To ja pociągne temacik dalej moze mi sie coś rozjasni i dojdziemy do jakiś wniosków konkretniejszych. Jesli możecie tłumaczcie to prostym jezykiem i nie uzywajcie za bardzo skomplikowanego słownictwa prosze. Fakt mam 24 lata ale nie jestem majstersztykiem we wszytskich składnikowych pojeciach bo nigdy nie używałem takich rzeczy a po drugie studiuje kierunek w którym nie musze za duzo myślec.

Wiec.

http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/56/products_id/1337/products_name/olimp-top-mass-1300-g-37-porcji.html

Tu jest stronka do Olimp Top Mass
W pacy mam jednego faceta, który studiował na AWF-ie i po prostu jemu zadawałem pytania a teraz chciałbym wiedziec czy dobrze mowił.
Wytłumaczyłem mu ze nie chciałbym aby po uzywaniu odżywek weszło mi w tłuszczyk tylko zależy mi raczej na przybraniu na tkance mięsniowej i może pózniej troche zaznaczeniu mięsni (pokazaniu że cos tam istnieje u mnie). Kolega zalecił mi abym przez pół roku zażywał odżywki 50/50 która ma w sobie białko i węglowodany. Pozatym sposób użycia jaki polecił to w dni tereningowe na 1-2 godziny przed treningiem i godzinke po treningu, a w dni nie treningowe do obiadku taki drink. Teraz czy po zastosowaniu tego preparatu dużo przytyje czy wejdzie mi to w brzuch czy w miesnie jesli bede cwiczył. I oczywiscie najwazniejsze jak przy zastosowaniu tego środka nie dostac bebuzna ( brzucha ). Chce nabrac w miesniach a nie w brzuchu.

Wytłumaczycie i pomożecie ??

17041992
07-02-09, 10:15
Przepraszam że się wtrące ale mam pytanie czy kreatyna labrada crealean jest dobra.

Symu
07-02-09, 13:12
Z labrady nigdy nic nie brałe, Wybierz coś jakiejś znanej firmy.

Oki to od początku.

Gainer 50:50 to bulk (tak żeby łatwiej anm się rozmawiało).

Czy nabierzesz od niego tłuszczu?? Od strony teoretycznej twój kolega dobrze mówi. Niby po bulku mniej idzie w tłuszcz i wiele osób poleca je dla osób z tendencją do otłuszczania się, ale z doświadczenia wiem że produkty oparte na węglowodanach z maltodextryny (większosć u nas na rynku) jakiej zawartości wegli by nie miał to potrafią stworzyć brzuszek nawet u najiekszych ekto ( tj. u mnie).

Tylko tutaj mam jedno pytanie czy ty wogóle masz dietę?? Bo stosowanie gainerów i białek ot tak żeby brać moim zdaniem mija się z celem

Sosna91
07-02-09, 15:34
Bulki jeszcze droższe a co do nabierania tłuszczu to zależy od odgranizmu no i od tego czy oprócz tego że chodzimi na siłke jeszcze się ruszamy bo jak tylko przed kompem się siedzi to wiadomo że i w brzuch pojdzie.

co do brania gainerów i białek ot tak zeby brać to hmm osobiśćie znam osobe co masa mu na tym idzie, zakupił 15kg mutang mass i jadł maxymalna dawke podzielona na 4-5 posilków po 60g, był bardzo chudy wiec z apetytem ciezko, ale jak juz jadl to staral sie zdrowo i masa ładnie ruszyła, tylko za tą kase w mutanta mógł zainawestować w normalną diete, dla mnei gainer dobra sprawa po treningu i gdy nie moge zjeść normalnie albo obiad dopiero o 18 to wtedy biore a tak to zbędny,.

pimols
07-02-09, 15:36
Z labrady nigdy nic nie brałe, Wybierz coś jakiejś znanej firmy.

Oki to od początku.

Gainer 50:50 to bulk (tak żeby łatwiej anm się rozmawiało).

Czy nabierzesz od niego tłuszczu?? Od strony teoretycznej twój kolega dobrze mówi. Niby po bulku mniej idzie w tłuszcz i wiele osób poleca je dla osób z tendencją do otłuszczania się, ale z doświadczenia wiem że produkty oparte na węglowodanach z maltodextryny (większosć u nas na rynku) jakiej zawartości wegli by nie miał to potrafią stworzyć brzuszek nawet u najiekszych ekto ( tj. u mnie).

Tylko tutaj mam jedno pytanie czy ty wogóle masz dietę?? Bo stosowanie gainerów i białek ot tak żeby brać moim zdaniem mija się z celem

a sa takie bez tego? godne polecenia jakies?:P

Goral2104
07-02-09, 21:40
Y powiem tak oprócz siłowni tak ruszam sie i to dużo. :) dieta staram sie regularnie jesc. Zero slodyczy i nie za tłusto dokładnie idealnej diety nie mam bo nie mam czasami czasu gotowac albo jesc staram sie 3 4 posilki ostatni o 19 nie pozniej czasami 20 i tyle.

pimols
07-02-09, 22:09
Y powiem tak oprócz siłowni tak ruszam sie i to dużo. :) dieta staram sie regularnie jesc. Zero slodyczy i nie za tłusto dokładnie idealnej diety nie mam bo nie mam czasami czasu gotowac albo jesc staram sie 3 4 posilki ostatni o 19 nie pozniej czasami 20 i tyle.

i o 22 jakis twarog/tunczyk w oleju? ofc

Goral2104
09-02-09, 15:42
A panowie inne pytanie. Bylem dzis w sklepie i pan mi dal pare ulotek gdzie bylo napisane skutki jakie mozna uzyskac po uzywaniu roznych suplementow. Teraz co wy byscie polecili na rzeźbe i troszke masy mięsniowej i lekkie schudniecie :D

Goral2104
09-02-09, 21:50
to jak ??

Symu
09-02-09, 22:29
Za dużo chcesz na raz :) decyduj: masa, redukcja , rzeźba (nie wiem jaki bf masz)??

Goral2104
11-02-09, 22:52
Co to bf. A ja chce aby moje mięsnie były widoczne :) jakos pokazac ich kształt troszke tylko to.