PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny plan do oceny



Snickers_91
02-02-09, 16:17
Witam, chciałbym by Panowie ocenili mój trening, wytknęli wszystkie błędy, co powinienem robić, a co nie. Zależy mi na przyroście siły, ale bardziej na rzeźbie. I dodatkowe pytanie, mam lekką "dysharmonię" po prostu lewa strona ciała (bic, tric, mięśnie klatki) są odrobinę silniejsze i bardziej rozbudowane (naprawdę odrobinę, tym nie mniej mnie to denerwuje) i czy remedium na to może być ćwiczenie wolnymi ciężarami? Czy właśnie głównie sztanga tu pomoże? Prawie wszystkie ćwiczenia robię po 5 serii, maksymalna ilość powtórzeń, ciężar dostosowuje tak bym zrobił około 15 powtórzeń w pierwszej serii, a później co serię zwiększam, aż dojdę do 6-8 powtórzeń. Nie biorę żadnych odżywek ani supli.

O mnie: 17 lat, 184cm wzrostu, 87kg wagi.
Rekordy: martwy ciąg 170kg, klatka 82,5, w przysiadzie 120kg

TRENINGI:
Poniedziałek:
Barki: podnoszenie sztangi z za głowy siedząc, podnoszenie sztangi wzdłuż tułowia, unoszenie sztangielek w opadzie tułowia, unoszenie sztangietek przed siebie na zmianę stojąc do poziomu czoła,
Triceps: pompki, wyciskanie francuskie, podnoszenie sztangielki z za głowy na stojąco, na atlasie prostowanie rąk do dołu na stojąco

Środa:
Klata: podnoszenie sztangielek lub sztangi na leżąco poziomo, sztangielki lub sztangi na siedząco po skosie, rozpiętki po skosie
Nogi: przysiady ze sztangą, i na atlasie 2 ćwiczenia z prostowaniem i uginaniem nóg.

Piątek:
Plecy: martwy ciąg, na atlasie: ciągnięcie ciężaru do klatki na siedząco, ciągnięcie ciężaru do karku na siedząco, oraz ciągnięcie ciężaru do brzucha na siedząco.
Biceps: modlitewnik ze sztangą/sztangielką, podnoszenie sztangielek na stojąco, podnoszenie "pistoletowe" na stojąco

Ponadto chcę do tego robić w domu aerobiczną 6 Weidera, co o tym wszystkim sądzicie?

Napinacz01
02-02-09, 17:04
Najpierw zajrzyj tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/ i określ nazwy tych swoich ćwiczeń

Bo ciągnięcie ciężaru to jest w w burdelu za przeproszeniem, a nie na siłowni ;)

Filip_ek
02-02-09, 17:05
ja tak w odniesieniu do tego co napisałeś "pistoletowo" my na to mówimy uginanie rą ze sztangielkami "młotkowo" to tak na marginesie a co do planu tomoże być ale ustal sobie ilośc powtórzeni ilość serii . AAAA .. itam napisałeś że jedna cześc ciała masz mniej rozbudowaną zzacznij ćwiczyć hantelkami . Odpuśc pare trningów i np na klatke weź 1 sztangielkę i pakuj nałwce tak na biceps i wszystko a zobacyzsz efekto dośc szybko. i wrzuć do tego planu (jeśłi robisz trening na rzeźbe)to bieganie najlepiej rano

pzdr