PDA

Zobacz pełną wersję : poblem z gainerm..jakie białko ??



jarzo
02-02-09, 16:03
siema... miałem zamiar kupic gainera bo jestem chudy a ćwicze ponad pół roku .. diete tez zrobie... jednak jest kłopot .. mam 16 lat i chyba jak kazdy mam tradzik ... nie jakis straszny .. ale jest ... no i dermatolog powiedział zebym odstawił słodycze ... i jesli w gainerze jest przykładowo 80 g wegli to przewaznie prwie polowa to cukry ... i lipa ... chyba nic z tego nie bedzie ... wiec kupie białko ... i tu problem .. co byscie doradzili ?? wmiare tanie i dobre :)

michal_f
02-02-09, 16:05
tanie i dobre ... ostrowia... bardzo ekonomiczne:smile:
a na te syfy to bierz cynk ;)

jarzo
02-02-09, 16:10
a ja słyszałem że ostrowia to syf :(:(... heh czego ja juz nie brałem :)

Symu
02-02-09, 16:20
no bo taka prawda :p , ja ostrowii nie mogę jesć bo mi potem jelita skręca. Proponuje jakieś białeczko treca np. nitroprogen, ultimate protein ( w nowych opakowaniach ileś tam gram gratis wychodzą trochę taniej), coś z olimpa/biogenixa możesz wyrwać tanio na allegro sp80, whey protein complex, pro longatum lub moje wczorajsze odkrycie Fitmax whey 81+ .

Amerykańskich już niestety nie polecam bo ceny już trochę za wysokie :/

Mieczu93
02-02-09, 17:57
jak dla mnie to ostrowia jest dobra ;) na początku tez miałem problemy z jelitami i żołądkiem ale po tygodniu sie przystosowałem, najważniejsze że tania, minusem jest to że sie na maksa pieni ale nikogo 5 min odczekania nie zbawi. A na trądzik cynk tak jak mówi michal_f nawet ten z apteki.

ht
02-02-09, 18:38
ja swego czasu kupowalem jakies bialko i dosypywalem ostrowii zeby ekonomiczniej wychodzilo:smile:.

michal_f
02-02-09, 19:21
ostrowia to syf owszem ale tylko w kwesti smaku bo slad ma dobry:smile:

u.waw.pl
02-02-09, 19:43
Dlaczego syf ? Białko jak białko, na pewno tańsze niż inne.

michal_f
02-02-09, 19:45
napsialem ze syf bod wzgledem smaku ... przynajmniej dla mnie... ale jak sobie przypome ze ma 80 g bialka to o smaku zapominam :lol:

Cielu7
02-02-09, 20:07
białko ostrowia a na tradzik cynk a wit b6 nie bedzie ci sie przetłuszczać cera ale i tak problem z tradzikiem nie minie a co o słodycze to jest mit nie potwiedzony badaniami naukowymi jedak ja nie jem :D

Symu
02-02-09, 20:29
tylko po innych nie wykręca mi jelit ;)