PDA

Zobacz pełną wersję : Propionate czy Enanthate



Pawell0712
10-11-06, 00:56
Wiem że ostatnio troche wam marudze na forum :mrgreen:
ale zastanawiam sie nad cyklem i troche za duzo czytam jednak chce aby ten mój cykl był "zrobiony" w miare "z głową" dlatego mam pytanie:
czy miał ktoś ginekomastie?
Chciałem wziąść prolongatum ale sie troche boje gino bo mam tendencje do szybkiego tycia wiec może Propionat bedzie lepszy???

vold
10-11-06, 10:53
Ginekomastie a conajmiej jej początki miało mniejwięcej 50% ludzi stosujących sterydy, tak że nie ma się czego bać.

To że weźmiesz zamiast prolki propionat to nie jest powiedziane że nie dostaniesz gino wszystko zależy od organizmu i ilości podawanego środka. Witamina B6 w sporej ilości np. 300mg dziennie powinna zapobiec gino a jak nie to jest jeszcze nolwadex.


Jeśli to twój pierwszy cykl proponuje propionat.

tomek.
10-11-06, 14:00
dokładnie krótszy ester ma
i jak cos zacznie sie dziac to przerywasz cykl a test juz po kilku dniach nie działa

vold
10-11-06, 17:33
Znowu przez gino nie ma co przerywać cyklu poprostu podawać nolwadex i jechać dalej.

jondeca
10-11-06, 23:21
Tyle ze 50% "młodych byków" sie panicznie boji igły wiec unikaja Propa i ogulnie szotów!
jesli ty niemasz takowych leków to polecam propa tylko pamietaj po odstawieniu jego jest w 3dni wielki spad testo wiec clomid pod reka :grin: