PDA

Zobacz pełną wersję : Ruda Śląska tanie lekkie obciążenia.



Indiana
01-02-09, 23:51
Jeśli ktoś jest z okolic Rudy Śląskiej to polecam odwiedzić Tesco na Wirku , dzisiaj zakupiłem tam obciążenia żeliwne ( waga 1kg oraz 2 kg ) za 1,40 za kg.
Myślę , że tanio :D

Pozdro.

wil-qu
02-02-09, 07:49
siemano, co tam tak tanio ?? jakas promocja czy tesco bulą ??

RockyBalboa
02-02-09, 16:39
o kurde, az dziwnie tanio, serio 1,40 za 1kg? musze tam pojechac zaraz

Indiana
02-02-09, 19:33
Przecena :) naprawdę krążki niezłe :p

Aponax
02-02-09, 20:45
zrob jakies foty :Dtych obciazen , maja tam naprzyklad 10-20kg tez czy tylko do 5 kg ?

Indiana
02-02-09, 22:35
są tylko 1kg oraz 2 kg.

http://img228.imageshack.us/my.php?image=p1170344ha2.jpg

RockyBalboa
03-02-09, 16:25
a do kiedy ta przecena bedzie trwac?

NOCKAUT
03-02-09, 16:28
...,,,,,

michal_f
03-02-09, 17:59
...,,,,,

co tym postem chciales osiagnac ??
A juz rozumiem chciales miec wiecej postow clap co z tego ze bez sensu post ale zawsze jeden post wiecej !!:smile::lol:

NOCKAUT
03-02-09, 18:39
michal f jetes zwyklym napinaczem na forym...ktory niema pojecia o kulturystyce, jesli sie myle to pokaz swoje foty suchy lisie

Marian38
03-02-09, 18:55
Widać Ty masz może jakieś mięśnie ale za to zero inteligencji i oleju w głowie.
Możesz wytłumaczyć co chciałeś osiągnąć tym postem wyżej i co wniósł do tematu?
Nie rozumiem Twojej postawy co ma wygląd do tego co pisze się na forum możesz mnie oświecić bo o ile się nie myle to jest to forum takze dla amatorów kulturystyki a nie tylko dla "pudzianów".

Pozdrawiam

michal_f
03-02-09, 19:35
michal f jetes zwyklym napinaczem na forym...ktory niema pojecia o kulturystyce, jesli sie myle to pokaz swoje foty suchy lisie

gosciu w tym momencie obraziles mnie i kolege z forum o niku napinacz... i oczywiscie pokazales swoja inteligencje... napisales jakis pare kropek i przecinkow, ja sie zapytalem o co ci chodzilo w tym poscie a tym mowisz abym pokazal swoje osiagi ... a wogole co ma piernik do wiatraka ... powiedz po czym wnosisz ze nie mam pojecia o kulturystyce? ale jak widze ty masz duze pojecie :sick: tekst ktory napsiales byl bardzo pouczajacy i wniosl do kulturystyki bardzo wiele cytuje " ...,,,,, " i teraz wszyscy maja sie stosowac do tego co napisal NOCKAUT bo to jest gosc co sie zna na kulturystyce... a i na przyszlosc nie mow do kogos "suchy lisie " gdy go w zyciu na oczy nie widziales... to tyle ode mnie ...

RockyBalboa
03-02-09, 22:08
co do tematu, Indiana gdzie jest ten tesco na Rudzie bo ja jezdze czasem do ciotki do kochlowic ale tam tesca nie widzialem ;p, gdzies w obrebie halemby, wirku? podaj konkret adres
dzieki

Indiana
04-02-09, 00:40
Kurcze jak masz główną drogę 1 maja jakbyś jechał z Plazy na Rudę , tą główną drogą ( właśnie 1 maja ) to po drodze jest tesco , a promocja chyba do wyczerpania zapasów , jak juz wejdziesz do tego tesco to idz ciagle prosto ;)

NOCKAUT
04-02-09, 03:58
michal f co ty za glupoty tu wypisujesz?! pomylił ci sie post ahah

DTX
04-02-09, 07:37
Kurwde Wy nie macie się się kłócić ?
Nockaut nie wiem czy Cie rodzice biją czy jaki bat, ale się kurde uspokój, bo tylko bardziej pokazujesz jaki jesteś głupi ! (nie, nie jesteś fajny) Zachowujesz się jak dziecko neostrady ... Dorośnij ...

NOCKAUT
04-02-09, 10:38
DTX za to zaraz możesz dostać ostrzeżenie,
DTX <buahaha> <zal>

NOCKAUT
04-02-09, 10:43
a co do pojęcia to mam duże niż TY michal f, można stwierdzić to np po wyglądzie, stosuje wszelkie rodzaje diet, sumpli i dopingów jak widac po mnie w takim krotkim czasie doszłem do takich wyników mam sie czym przynajmniej pochwalić a TY?! tylko pisanie glupot<łehaah> <zal>

RockyBalboa
04-02-09, 15:15
chlopie wez sie w koncu ogarnij juz, czlowieka po wygladzie nigdy nie oceniaj, to ze doszles w krotkim czasie do ladnych efektow to tylko swiadczy o twojej niecierpliowsci i calym podejsciu do tego, widocznie chcesz sie poprostu podobac, i zalezy ci tylko na wielkosci obwodow, no dobrze rozumiem ale np taki michal f cwiczy bez jakiej kolwiek suplementacji i dopingu na samej diecie (no ewentualnie jakies bialka,gainery) i zobaczysz jak za pare lat bedziesz ty wygladac a jak on, nie potrzebnie szukasz tutaj zaczepki, masz jakis problem, cos Cie gnębi chcesz o tym porozmawiac?

to mam duże niż TY michal f,
nie no to juz mnie rozwalilo calkiem

Damian st-ce
04-02-09, 15:56
Kolejny cwaniak na forum :D:D:D zrobi ktoś z nim porządek??? :-)

michal_f
04-02-09, 16:02
a co do pojęcia to mam duże niż TY michal f, można stwierdzić to np po wyglądzie, stosuje wszelkie rodzaje diet, sumpli i dopingów jak widac po mnie w takim krotkim czasie doszłem do takich wyników mam sie czym przynajmniej pochwalić a TY?! tylko pisanie glupot<łehaah> <zal>

zal mi sie Ciebie robi troche... jezeli uwazasz ze jak stosujesz diete, suple i doping i ze doszedlem w krotkim czasie do czegos to ejstes prze koles... bedziesz dobry jak z sama dietka i odzywkami a po jakims czasie suplami dojdziesz do ładnych miesni... bo wziasc koksy kazdy potrafi... ale nie kazdemu zalezy aby meic cos w szybkim czasie... wole sie troche pomeczyc z dietka i odzywkami niz miec pozniej problemy zwiazane ze zdrowie... to tyle i ogarnij sie troche NOCKAUT bo nie reprezentujesz soba nic dobrego... i nie oceniaj kogos po wygladzie gdy go nie widziales na oczy clap
PZdr

DTX
04-02-09, 16:35
a co do pojęcia to mam duże niż TY michal f, można stwierdzić to np po wyglądzie, stosuje wszelkie rodzaje diet, sumpli i dopingów jak widac po mnie w takim krotkim czasie doszłem do takich wyników mam sie czym przynajmniej pochwalić a TY?! tylko pisanie glupot<łehaah> <zal>


zal mi sie Ciebie robi troche... jezeli uwazasz ze jak stosujesz diete, suple i doping i ze doszedlem w krotkim czasie do czegos to ejstes prze koles... bedziesz dobry jak z sama dietka i odzywkami a po jakims czasie suplami dojdziesz do ładnych miesni... bo wziasc koksy kazdy potrafi... ale nie kazdemu zalezy aby meic cos w szybkim czasie... wole sie troche pomeczyc z dietka i odzywkami niz miec pozniej problemy zwiazane ze zdrowie... to tyle i ogarnij sie troche NOCKAUT bo nie reprezentujesz soba nic dobrego... i nie oceniaj kogos po wygladzie gdy go nie widziales na oczy clap
PZdr

Lepiej z nim nie zadzieraj, bo wiedze "ma duże niż TY michal f" i Cie jeszcze spotka i pobije :D

michal_f
04-02-09, 16:36
masz racje "wiedze ma duże " :lol:
KONIEC TEMATU

magic_key
04-02-09, 17:46
gowno was obchodzi czy bral koksy czy nie, jego sprawa!

btw szkoda ze nie ma takiej promocji gdzies w Katosach ;/ bo nie chce mi sie popylac az do Rudy ;O a cena zajebista!

RockyBalboa
04-02-09, 19:06
gora 40 min drogi autobusem wiec nie tak zle

NOCKAUT
04-02-09, 20:25
damian st-ce chyba nie wiesz co to jest cwaniak?!mówie jak jest, mam pojecie stosuje diety itd i mam efekty czyli pojecia mam a to co bedzie ze mna za 5-10lat to sie nie liczy jak narazie , nieejstes w temacie rocky...

Indiana
04-02-09, 23:53
Przepraszam ale temat dotyczy czegoś innego , i takie przegadywanie się do niczego nie prowadzi , nie jesteśmy dziećmi ( znaczy sie ja jeszcze formalnie tak xD )

RockyBalboa
05-02-09, 10:28
moze Ty jestes na biezaco i wiesz czy jeszcze tam cos zostalo bo dzisiaj chcialbym sie tam wybrac ale czy cos zostalo jeszcze?

Indiana
05-02-09, 15:00
Niestety nie wiem.