Zobacz pełną wersję : Meta i co do tego??
Pakerek001122
01-02-09, 19:15
Witam jestem nowy na forum nigdy jeszcze nie korzystalem zawsze probowalem radzic sobie sam i chcialby prosic was o porade.
Staż:3 Lata
Wiek:20 lat
Nie wiem co jeszcze podac takie ogole informacje.
Chcialbym kupic sobie metanabol polski chcialem kupic takze testosteron prolongatum,lecz boje sie bo nie da sie ukryc moj organizm wydziela najprawdopodobniej duzo estrogenu i skutkiem tego jest powieksze sie gruczolu sutkowego (GINEKOMASTIA) i po tesciu by to jeszcze pogorszylo da sie temu jakos zapobiedz? (informacja na przyszlosc)
Lecz wrócmy do konkretu mojej prosby o pomoc:
Meta + ?? chcialbym jeszcze cos dokupic ale takze w tabletkach (oczywiscie cykl na mase) tak zeby rezultaty byly satysfakcjonujace.
Pozdrawiam i dziekuje z gory.
a wykorzystales juz caly potencjal organizmu i zwyklych supli ?
Pakerek001122
01-02-09, 19:30
Meta + moze byc cos z supli choc wolalbym cos mocniejszego. Na suplach juz troche najechalem i nie widac po cyklu rezultatow (minimalne)
a probowales jakis mocnych stackow kreatynowych ? Jezeli nie to sprobuj bo szkoda brac sie jeszcze zakoks... pzdr
Troche pojadles suple i nie ma efektow? To dietke kolunio uloz, bedziesz mial efekty i bez supli.. Pozdro
Pakerek001122
01-02-09, 19:45
Kreatyne juz przerabialem :>>> Ja chce konkretna masowke
Pakerek001122
01-02-09, 19:46
Jezeli o diete chodzi to diete mam caly czas... a mozliwosci supli juz wykozystalem
w 3 lata cwiczen juz wykorzystales potencjal organizmu, diety i supli ?
Cos mi sie nie wydaje ...
Pakerek001122
01-02-09, 19:57
Prosilem o doradzenie a widze, ze jednak jej nie otrzymam. Dziekuje
po prostu staramy Ci wytlumaczyc ze mozesz miec zaje*** przyrosty nie siegajac jeszcze po koksy bo chyba wiesz jakie moga byc po tym skutki... jezeli nie wiesz to zobacz w moj podpis ...pzdr
Pakerek001122
01-02-09, 20:13
Wiem jakie moga bys skutki... jestem tego swiadomy i tak nie mam nic do stracenia w zyciu :>
jeju to jego sprawa a wy bawiecie sie w jego rodziców, nie ćwiczy 1miesiąć wiec wie co i jak i jeśli chce uzyskać pomoc to ktoś doświadczony niech mu doradzi z czym metke.
Wiem jakie moga bys skutki... jestem tego swiadomy i tak nie mam nic do stracenia w zyciu :>
ma chlop 20 lat a wy go tu uczycie boze zycie jest za krotkie zeby byc malym
Jak tak bardzo się uparłeś to proponuje propa do metki ;)
Jak juz to niech zapoda cykl na propie lub na mecie, taki lajtowy cykl , przyrosty może mieć świetne a cylk nie uciążliwy, przetestuje organizm i sprawdzi samopoczucie na cyklu.
Pakerek001122
01-02-09, 21:01
Jak tak bardzo się uparłeś to proponuje propa do metki ;)
Propa nie znam tych skrotow chodzi wam o tescia ? Jak tak to napisalem jakie mam obawy by go brac... wolałbym cos w tabsach.
ty sobie lepiej troszke poczytaj, bo brak wiedzy powoduje brak przyrostów i brak zdrowia.
Pakerek001122
01-02-09, 21:44
OK poczytam tylko na 100% chce wziasc metke a co do zdrowia to i tak ono dlamnie nie jest wazne...
OK poczytam tylko na 100% chce wziasc metke a co do zdrowia to i tak ono dlamnie nie jest wazne...
Zajebiste podejscie koles ma, puknij sie w lep lepiej a nie bierzesz sie za koks
jezeli chcesz cos do tego w tabsach to winstrol ale ostro ci watrobe poryja dwa orale wez sobie winstrol w strzalach lub propa i powinno byc oks poczytaj o odblokowaniu i zaczynaj cykl
OK poczytam tylko na 100% chce wziasc metke a co do zdrowia to i tak ono dlamnie nie jest wazne...
zal... a wy mi piszecie ze gosc ma 20 lat i wie co robi... wlasnie pokazal tym zdaniem ze na 100% wie co robiclap
moze jest na coś chory i chce poszaleć ostro nim go choroba zniszczy dlatego zdrowie nie ma dla niego znaczenia a jak jest zdrowy i na własne zyczenie chce sobie zniszczyć wątrobe itd to jest zwykłym debilem wybacz:) a i napisz jescze jakie obwody i rekordy przez te 3 lata uzyskałes
Pakerek001122
02-02-09, 21:40
Moje zdrowie moja sprawa ja chce aby ktos mi doradzil a nie przejmowal sie moim zdrowie... KPW?
Obwody:
Klatka-130cm
Biceps-44cm
Osiagi:
Klatka-140kg
Barki-100kg
Martwy ciag-180kg
nie wiem co jeszcze...
to musisz mięć na serio spore gineko ze masz w klacie 130:) pozdro
Pakerek001122
02-02-09, 21:59
Smieszne <haha>
heh to klatke musisz miec baaardzo rozrosnieta porownywalnie duza do dwoch chyba najwiekszych na tym forum voldemorta i lg :)
Pakerek001122
05-02-09, 12:54
Klate mam taka poniewaz jeszcze 3 lata temu bylem olbrzymem w sensie (grubasem) dlatego mam taka klate i gineko :>
Pakerek001122
05-02-09, 12:58
Metke juz zakupilem :> i teraz jeszcze 1 pytanie mam troche tluszczyku w okolicy brzucha aeroby mam 2 x w tygodniu chce kupic jakis spalacz tluszczu teraz tylko pytanie czy jak bede go bral razem z metka to beda miejsze rezultaty masowe? czy wziasc po cyklu z metka i jaki mam 2 na oku.
1.http://www.allegro.pl/item540614504_clenburexin_silny_thermo_spalacz_tre c_dla_opornych.html
2.http://www.allegro.pl/item526931133_olimp_thermo_speed_extreme_90_kaps_e odz.html
Albo masa, albo redukcja.
Na samej mecie dobrej definicji miesnia nie zrobisz.
Chcesz robic cykl:
Zrob ten cykl na tej mecie, Kup nolve, witaminy i cynk(mlody jestes to cie wysypie). Dieta wzbogacona w bialko.
A po cyklu jedziesz z kreatyna na podtrzymanie i spalacz tluszcu do tego.
tak czytam, czytam i ja sie wypowiem
ma życzenie prosze bardzo. padlo pytanie, kolega podal potrzebne info by mu pomoc. kto czai te klimaty niech pomoze, a nie sra żarem..
michal_f jak nie potrafisz pomoc to daruj sobie gadanie jakie saa jest szkodliwe. his life his choice. to nie temat `pomoz wyperswadowac mi chec wziecia koksu`..
Pakerek001122
05-02-09, 22:31
Dokładnie moga zapisac tu 30 stron o skutkach ubocznych koxow, choc to i tak nie wplynie na moja decyzje ;> life PS. Dzieki za podsumowanie wszystkiego...
Mhl dzieki za pomoc szacun.
Nolve do mety ??
Pakerek001122
05-02-09, 22:36
Cynk mam kupic taki zwykły z apteki tak :>?? nolve sobie zalatwie witaminki jakies zakupie z OLIMPU i sie zobaczy ;D
powiedz jeszcze jaka waga? wnioskuje,
1-4tyg 20mg ed
na koniec 3go tyg zarzuc kreatyne mono (z olimpa dobra)
nolva w przypadku wystapienia gineko, tutaj bardziej sugerowalbym 6 tab clomidu na koniec brania mety. cynk zwykly za apteki.
Pakerek001122
05-02-09, 23:06
Waga : 85kg
ja teraz wlasnie bede zaczynal cykl na mecie to bd moj pierwszy cykl tylko ze ja jade z 200 sztukami hepatil daje i cynk w czasie cyklu novaldex do tego a po cyklu zarzuce clomid a moja waga jest troche mniejszy bo waze 80kg
wsp - hepatil bardziej po cyklu w trakcie zapodaj sylimarol który nie jest super ale przynajmiej tani, z droższych bardziej konkretny esselive, essentiale forte.
Do autora - zapodaj mete z testo, pisałeś coś o prolongatum to enanthat na długie cykle, bardziej proponuje propionicum i zrobić cykl na 6 tyg, a po cyklu kreatyna i wtedy możesz zapodać te suple na redukcje.
Pakerek001122
06-02-09, 10:11
Dzieki czytalem twoje posty sa bardzo ciekawe i napewno na 2 cykl jakis z nich zapodam ale narazie chce zobaczyc jak pujdzie mi z sama metka i z ta redukcja wstrzymam sie do 2 cyklu teraz tylko pytanie po jakim czasie moge zroic 2 cykl po metce zawsze mialem na suplach okolo miesiaca... po metce tez miesiac przerwy i 2 cykl?
Clomid po metce zobaczysz jak sie bedziesz czul, wg mnie na 85 kg i po 100 tabletkach bedzie zbedna. Poobserwoj organizm, nie ma co sie truc.
Co do przerwy no po cyklu co s na podtrzymanie minimum 3-4 tygodnie. Jeszcze miesiac na sucho na zregenerowanie organizmu. Naprawde sprawa indywidualna.
Pakerek001122
06-02-09, 12:08
Fajnie dzieki i tak zrobie tak zeby przed latem zrobic jeszcze 1 cykl tak jak "voldemort" mowil na metce+propionicum 6 tyg. Pierw zobacze jaka reakcja organizmu bedzie po samej mecie. I wtedy o 2 cyklu zapodam spalacz tluszczu zeby jakos na plazy wygladac ;>>
Tu masz racje, pierwszy cykl spokojnie może być na jednym środku, kontola organizmu, przy tej wadze 100 tab mety po 5 mg to taki lajcik ale powinien zadziałać, co do odbloku proponuje 6 clomidu, chociażby ze względu na to że planujesz kolejny cykl, przerwa najlepiej tyle co trwał cykl.