PDA

Zobacz pełną wersję : Tygodniowa Przerwa(antybiotyk)



kurak77
01-02-09, 18:25
Jutro tj w poniedzxiałek chce wrócić na siłownie po tygodniu przerwy, niby nic
ale byłem chory i brałem antybiotyk. Cwiczyc lżej? Odpuszczać? Beda duze spadki siły?

Sosna91
01-02-09, 19:02
wydaje mi się że spadki jakieś będą na pewno ale zależy od orgaznimu bo znam takich co mówili że jeszcze wiecej mieli. nie odpuszczaj jak będziesz widział że duze spadki siły bo chorobie to daj sobie lżejsze cięzary żeby pomału dojść do formy,

Aponax
01-02-09, 20:32
spadki siły raczej nie , tzn moze przez 1-2 dni bedziesz odczówał brak sił spowodowany osłabieniem organizmu .
P.S jak jestem na antybiotyku zawsze sobie robie 2 tygodnie przerwy , lepiej nie cwiczyc tydzien duzej niz za pare dni byc znowu chory ;/

Paker666
01-02-09, 22:26
Ja ostatnio troche chorowałem i też brałem antybiotyk..i przez to dieta kulała bo apetytu wogóle nie mialem...Ale jak przestałem to po 2 dniach już apetyt powrócił :)

przemek_yo
02-02-09, 15:49
wczoraj skonczylem antybiotyk, ale jeszcze do szkoly nie chodze, ostatni tydzien w dupe, ten odpuszczam tez, w przyszlym tyg cos sie poruszac pojde, nie pirwszy raz to przerabiam, przez pierwsze dwa tygodnie po przerwie spakami sily bedziesz przerazony, ale szybko wszystko wroci do jako takiej normy, gorzej z waga - mnie zniszczyla choroba bardzo, duzo pracy poszlo sie czesac ;p

ale, zdrowie najwazniejsze, zdazy sie wrocic do formy,
Ty tez wroc dopiero jak w pelni sil bedziesz, bo po chuj od nowa chorobe przerabiac ;p

pzdr

pey
02-02-09, 16:29
Spadków za dużych nie ma po antybiotyku, ale można przed treningiem podwyższyć trochę cukier w organiźmie np. batonikiem lub wypić małą kawę (parzoną). Pozdro

przemek_yo
02-02-09, 20:17
nie o sam antybiotyk chodzi jak o chorobe, lezy sie tydzien, apetytu nie ma - to wszytsko sklada sie na to ze slabniesz bardzo

kurak77
04-02-09, 11:19
Dzieki za odpowiedzi, no narazie daje sobie odpocząć z siłką a że nie ma apetytu to prawda, ostatnio sobie porobiłem przysiady w pokoju to o ludzie zmeczony po jednej serii jak po całym treningu :C