PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena planu treningowego



sioma99
01-02-09, 17:27
Witam. Chciałbym zebyscie ocenili moj plan treningowy. Niestety posiadam jedynie laweczke do cwiczen poniewaz nie stac mnie by chodzic na silownie.

PONIEDZIAŁEK
KLATA:
-wyciskanie sztangi w poziomie 4x8
-wyciskanie sztangi w poziomie wąskim uchwytem 4x8
TRICEPS:
-wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie 3x8
-wyciskanie "francuskie" sztangielką w siadzie 3x8

ŚRODA
BICEPS:
-uginanie ramion ze sztangą stojąc - podchwytem 4x10
-uginanie ramion ze sztangą stojąc - nachwytem 4x10
PLECY:
-"Martwy ciąg" 4x10
-wznosy barków "Szrugsy" 4x10

PIĄTEK
BARKI:
-wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x8
-wyciskanie sztangi zza głowy 3x8
-podciąganie ramion wzdłuż tułowia 4x10
NOGI:
-wspięcia na palce w staniu 4x20
-przysiady ze sztangą 4x10

wujas007
01-02-09, 19:25
Dozuc jeszcze minimum po 1 cwiczeniu na kazda partie.

.Smile
01-02-09, 21:16
z wyjatkiem trica i bicepsa

przemek_yo
02-02-09, 15:54
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=16024&highlight=przyk%B3adowe+splity+na+mase ten sie ostatnio pojawil ze splitami, w ogole na necie od pierona takich jest, wez pozadny znajdz jak chcesz, Twoj lipny bardzo

pzdr

Siena8
04-02-09, 00:49
Nie wiem czy pisałeś ćwiczenia w kolejności w jakiej robisz, ale to pierwsza moja uwaga 'martwy ciąg' rób zawsze jako ostatnie ćwiczenie na plecy wtedy kiedy plecy już są rozgrzane, a po drugie co do pleców to ja widze tylko jedno konkretne ćwiczenie na plecy czyli właśnie martwy ciąg dożuć najlepiej (moim zdaniem) podciąganie na drązku i wiosłowanie. Co do klaty '-wyciskanie sztangi w poziomie wąskim uchwytem 4x8' to chyba jest na triceps. No i dożuciłbym coś do nóg, same przysiady nie starczą (prostowanie nóg na maszynie np;)

cymilbn
04-02-09, 10:53
Prostowanie nóg na maszynie?? Np tej ktorej nie ma?? Przeciez chlopaczyna napisal ze ma tylko sztange i laweczke, ogarnij sie:P Przyloz sie do przysiadow a wystarcza, w przysiadach jest MOC;))

sioma99
04-02-09, 11:56
dzieki wszystkim za pomoc ;]