PDA

Zobacz pełną wersję : Powiązania



DTX
30-01-09, 23:24
Witam, temat wiele razy wałkowany, ale nigdzie nie ma na niego odpowiedzi. Czy możliwe jest robienie masy i rzeźby. Masa swoją drogą, ale na brzuch przydałby się mocniejszy kaloryfer :D Można powiązać dwa treningi na mase + przykładowo a6w ?
Za odp. SOG :)
Pozdrawiam

/edit ahhh nie ten dział kliknąłem :/ Mogłby jakiś miły mod przenieść go do działu "Trening" ?

decha92
31-01-09, 00:05
właściwie to w tym dziale też może zostać, ponieważ dieta też ma związek z twoim pytaniem. Inna dieta jest na masę a inna na rzeźbe. Nie da się tego połączyć. Najpierw trzeba zrobić mase a potem rzeźbić miesnie. A na brzuch na mase to lepiej ABS

Wiki
31-01-09, 12:29
Teoretycznie nie mozliwe, bo zeby robić mase mieśniową musisz tyrać i dostarczac wiecej kalorii od twojego zapotrzebowania na nie. Zeby sie wyrzezbic musisz dostarczac mniej kalorii, to chyba jasne:D.
Praktycznie jest to mozliwe, trzeba dostarczac tyle kalorii, aby miec minimalnie mniej (np. 100kcal) niz twoje zapotrzebowanie. Do treningu dorzucasz areoby, najlepiej bieganie. Mi udało sie zrobić miesnie brzucha, jednoczesnie tracac na tluszczu. Diete mialem wyliczoną co do grama... Na kazdego wszystko dziala inaczej, mi sie udało, ale to nie oznacza ze Tobie sie uda. Ja jestem endo i szybko przybieram na masie, moze dlatego wlasnei udalo mi sie zrobic troche miesni. Pamietaj ze w twojej diecie musi byc przynajmniej 2,2g białka/kg ciala, zeby organizm mial z czego robic te miesnie :). 70% sukcesu to dieta, a nie trening, dlatego to chyba dobry dział.

Damian st-ce
31-01-09, 12:35
Racja. Albo masa albo rzeźba, masz różne zapotrzebowanie wtedy.

DTX
31-01-09, 12:59
Teoretycznie nie mozliwe, bo zeby robić mase mieśniową musisz tyrać i dostarczac wiecej kalorii od twojego zapotrzebowania na nie. Zeby sie wyrzezbic musisz dostarczac mniej kalorii, to chyba jasne:D.
Praktycznie jest to mozliwe, trzeba dostarczac tyle kalorii, aby miec minimalnie mniej (np. 100kcal) niz twoje zapotrzebowanie. Do treningu dorzucasz areoby, najlepiej bieganie. Mi udało sie zrobić miesnie brzucha, jednoczesnie tracac na tluszczu. Diete mialem wyliczoną co do grama... Na kazdego wszystko dziala inaczej, mi sie udało, ale to nie oznacza ze Tobie sie uda. Ja jestem endo i szybko przybieram na masie, moze dlatego wlasnei udalo mi sie zrobic troche miesni. Pamietaj ze w twojej diecie musi byc przynajmniej 2,2g białka/kg ciala, zeby organizm mial z czego robic te miesnie :). 70% sukcesu to dieta, a nie trening, dlatego to chyba dobry dział.
Wielkie dzięki za wyczerpująco odpowiedź :) To nie długo dam dietę do sprawdzenia. SOG oczywiście leci.

ht
31-01-09, 17:20
pewnie ze mozna robic mase z rzezba ale tylko za pomoca saa. bez tego niema takiej opcji.