PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa płyta O.S.T.R. - O.C.B



Napinacz01
30-01-09, 22:18
Tak jak w temacie 27 Lutego wychodzi nowa płytka Ostrego ( 11 solowy album )

Link do Singla:

http://www.youtube.com/watch?v=oQpI5sGJE5g

Z tego co widzę to zarówno ja jak i hardworkOUT mozemy polecic kazdemu jego kawałki ;].

Pozdro.

hardworkOUT
30-01-09, 22:54
Ty widze z Łodzi :)

w tej chwili miasto najlepszego polskiego prawdziwego hh.

plytke juz dawno w Asfalt Shopie zamowilem

Fehu
30-01-09, 23:25
Z ciekawosci wysluchalem singla hmm odbiega od mojego wyobrazenia a polskim HH... obecnie HH PL kojarzy mi sie z Grupa operacyje, pono sokoly (czy jak im tam) ale jednak gustu nie zmienie...
P.S
pierwszy raz slysze o takim zespole ale moj HH ogranicza sie do tego co na Esce uslysze

slim shady
30-01-09, 23:32
to nie jest hh co na esce mezo,doniu,verba i inne tego typu grajki, sprzedali sie,

polecam tez nową płyte piha :) peji tak średni mi podeszła do gustu wole starsze kawałki

Napinacz01
30-01-09, 23:34
no baa :D Nawet wiem w którym bloku mieszka Oster he he.

płytke kupie w Empiku, potem lece na koncercik jeeah.

"pierwszy raz slysze o takim zespole"

Laik - czyli jednak mało wiesz na temat rapu, bo O.S.T.R. to nie zespół tylko Raper.

decha92
30-01-09, 23:53
nie ma co ukrywac ze w dzisiejszych czasach coraz mniej liczy sie przekaz..
Obecnie HipHop to mix przekleństw+wyzwisk - nic madrego
Zresztą to co teraz jest na szczycie list "przebojów" to klęska.. nie tylko chodzi o HH, przeciez tego brzdąkania nie da sie już słuchać.. miesięcznie 100 nowych przebojów, a wszystkie takie same, tandetne..

Fehu
31-01-09, 00:21
Laik - czyli jednak mało wiesz na temat rapu, bo O.S.T.R. to nie zespół tylko Raper.
mało? nic nie wiem tak szczerze mowiac zbytnio nawet nie chce wiedziec...

ja juz gust muzyczny mam ukierunkowany w muzyke elektroniczna ale nie hardcore

dzbanekzwd
31-01-09, 08:06
Teraz Albo Komercja Albo HipHopolo... a Te Sokoły Libery itp To Już Wogle Padaka.

Damian st-ce
31-01-09, 08:31
Żenada ku.wa z tymi pedałami, potrafią tylko pier...ić o tym, że ich policja ściga i nie mogą w spokoju ze smażyć Jointa przed blokiem ;/ żaaaaaaaaaaaaaaallll ;/

hardworkOUT
31-01-09, 09:36
sa rozne podziały na rapu w Polsce.

jest wspanialy klasyczny rap, inteligenty, z ktorego mozna duzo wyniesc. OSTR, Łona, nawet debiut Zeusa ostatnio, Eldo ,Fokus (? pomijaja Alfe i Omege) PFK itd.

jest takze gówno o ktorym mowicie, gdzie zajarani nim są niewyzyci nastolatkowie chodzacy w bluzach JP i puszczajacych Firme z telefonu. [nie generalizuje , sa tez ''normalni'' sluchajacy ulicznego rapu] .

na Sokoła bym tak nie bluznil bo do polskiego rapu wniosł duzo. Tak samo kiedys dobry by Tede.


jeszcze krotka wzmianka o 'kulcie' Magika. nie rozumiem i nie zrozumiem dlaczego ludzie uwazaja go za Boga polskiego rapu. wg mnie nei byl tak dobry jak mogloby sie wydawac. podpisuje sie tym samym po 2 zwrotka Fokusa w kawalku 'Przetrwasz'

michal_f
31-01-09, 09:41
ogolnie dobry rap tworzony byl jakies 5-6 lat temu... wtedy to jaralem sie HH :smile:
A teraz to juz wole posluchac rocka niz tego bluzgania itp dawniejszy klasyk rzadiclap

RockyBalboa
31-01-09, 12:03
nie ma co ukrywac ze w dzisiejszych czasach coraz mniej liczy sie przekaz..
Obecnie HipHop to mix przekleństw+wyzwisk - nic madrego
no zalezy co masz na mysli, jesli chodzi o taka Firme i ten caly Popek to gowno ale np taki Liber czy DKA albo chociazby Peja ktory wydal ostatnio dobra plyte styl zycia gnoja o i tam mozna uslyszec prawdziwego ulicznego rapu i wyplywajace z tych kawalkow prawdy, oczywiscie tez nie pojda w zapomnienie takie tytuly jak dka marzenie czy wybacz ogolnie mysle ze do upadku pl hh jeszcze daleko

decha92
31-01-09, 12:11
wiadomo ze nie mozna całego polskiego hip hopu do jednego wora wsadzic ale trzeba przyznac, ze to co teraz wychodzi i jest na topie to w większości badziew

Voice666
01-02-09, 10:51
Bo nie słucha się tego co na topie, bo wiadomo, że w radiu nie puszczą kawałka, którego przekaz ubrany jest w słowa "z podwórka". W radiu puszczą ci kalekę w stylu Libera czy inną Verbę i podepną to pod hip-hop.

Dla mnie od lat w czołówce nieistniejące już niestety Wzgórze YA-PA-3, zip skład "Powszedni chleb",płyta Sokoła i Jędkera pod szyldem "W Witrynach Odbicia", Pierwsza Zipera produkcje Volta i 3H, Teraz to na pewno Fokus & Rah. Kanał Audytywny (chodz to już bardziej trip-hop). Grammatik, na pewno Łona
Co do Ostrego to szanuje go jako artystę, jak już tu wyżej ktoś napisał, chyba ostatni z prawdziwych, ale nie należe do jego fan klubu ;)

Symu
01-02-09, 23:04
Nie słucham raczej rapu ale OSTR i Łona dają radę. OSTR szczególnie freestyle -mistrz.

Napinacz01
02-02-09, 00:26
Też tak sądze że O.s.t.r. we freesylach jest niezawodny :)

ogląda ktoś może battle;freestyle ??

jak nie to proponuje przesłuchać warto:

http://www.youtube.com/watch?v=Llpxi6e-1_I + część 2.

http://www.youtube.com/watch?v=55HEqNPoat0

http://www.youtube.com/watch?v=MjrkbGuELWQ

pozdro.

Napinacz01
03-02-09, 18:55
Mam już trackliste, dostałem z newsów od Asfalt Records.

Przedstawiamy tracklistę albumu O.S.T.R. "O.C.B." (premiera 27 luty 2009):

01. Strach

02. Zobacz co mówią

03. Miłości nie ma dziś

04. Dom

05. Karma

06. Flow Virus feat. Torae

07. Dlaczego mamy dać

08. Bez zasięgu

09. Po drodze do nieba

10. Synu

11. Nigdy kiedy piszę feat. Main Flow, Kaze

12. To pozostaje we krwi

13. Real Game feat. Evidence

14. Sam to nazwij

15. Nie każdy

16. O.C.B.

17. Cultivation feat. Keith Murray, Kochan

18. Live My Life feat. Beneficence

19. Dla wszystkich co wierzą

20. Bez outra

slim shady
03-02-09, 19:33
Jutro WBS ale nie mam czasu zeby isc :P

pomeran
11-02-09, 22:54
jeśli chodzi o O.S.T.R najbardziej podobała mi się płyta Tabasco

Napinacz01
11-02-09, 23:14
ja nie mam swojej ulubionej...

z hl,7,ja tu tylko sprzątam, tabasco, masz to jak w banku jak i jazu,i jazzurekcji wybral bym po 5 naprawde zajebistych :D

pomeran
12-02-09, 12:05
jeśli chodzi o ulubiony kawałek to Kochana Polsko jak ostry wydał płytę Tabasco słuchałem tego kawałka całymi dniami