PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na redukcję do oceny



Rokr91
29-01-09, 21:57
Dietę tę układałem w oparciu o informacje zawarte na forum i innych źródłach w internecie.

Waga: około 80 kilogramów
Wzrost: 175-176 centymetrów
Wiek: prawie 18 lat
Cel: nie tyle zrzucenie kilogramów, co zrzucenie tłuszczu z brzucha

Mam dwa tygodnie ferii, więc jest to idealny czas aby rozpocząć zrzucanie. Po tym okresie mogę mieć trudności z idealnym odżywianiem, co ma związek z lekcjami w szkole. A więc po powrocie do nauki postaram po prostu znacznie zdrowiej się odżywiać.

---

Po przebudzeniu (około 8 nad ranem): tutaj większość radzi wypić około litra wody i zaopatrzyć się w multiwitaminy. Konkretnie w jakie?

Przed śniadaniem - jakiś "spalacz"

Śniadanie (powiedzmy 8:00: kilka plastrów chudego sera białego, marchew, 2-3 całe gotowane jaja, jabłko, zielona herbata, jedna szklanka wody mineralnej, tran jako uzupełnienie kwasu OMEGA-3

Drugie śniadanie - pomidorek, kilka plastrów chudego sera białego, dwie kromki chleba razowego, łyżka oleju lnianego, mały jogurt, dwa plastry piersi indyka (z tym będzie najtrudniej, bardzo nie lubię mięsa), szklanka wody mineralnej

Przed obiadem - "spalacz"

Obiad: jakaś ryba?, dwa plastry piersi z kurczaka, kilka plastrów chudego sera białego, fasola, groch, marchew, szklanka wody mineralnej

Trening: 30 minut biegu, jakieś aeroby

Kolacja: Kilka plastrów papryki, marchew, całe gotowane jajo, tran, zielona herbata

Coś nie wydaje mi się że to dobrze ułożyłem... proszę o korektę.

Wiki
29-01-09, 22:14
Jakie jest twoje zapotrzebowanie? I ile masz z tego kalori?

hulk11
29-01-09, 22:42
mam nadzieje ze zamierzasz pic wiecej tej wody w ciagu dnia niz tylko po tej szklance do posilkow :P
co do treningu to oczywiscie dolozylbym cwiczenia na brzuch.. tym bardziej ze chcesz z brzuszka spalic ;)

slim shady
29-01-09, 23:35
jakoś za mało węgli masz w tym pozywieniu jak dla mnie, kolacja mi sie nie podoba tak jak sniadanie i obiad, za mało posiłkow, ile pijesz dziennie tej zielonej herbaty, napisz coś o treningu swoim, i "jakiś" spalacz czyli na co się namierzasz ? i jaką miałes suplementacje za sobą

ht
30-01-09, 11:37
robisz redukcje wywal jogurt.

Rokr91
30-01-09, 14:01
A więc co dokładnie do niej wprowadzić, co zmienić? Czytałem wiele tematów na temat diet. Spędziłem na tym wiele godzin, ale na dal jestem zielony.
Spalacz na jaki mnie stać to TSE. Wiem że słaby, ale myślę że jak na początek może mi się przydać. Cudów nie oczekuję.

slim shady
01-02-09, 00:37
Napisałem Ci za mało węglowodanow, za mało posiłkow, pij duzo zielonej herbaty, aeroby 3-4 razy w tygodniu 30-60 minut