PDA

Zobacz pełną wersję : Ból kolana:( co z treningiem



Fehu
29-01-09, 15:57
Witam po wczorajszym bieganiu zaczelem odczuwać ból w kolanie-niby nic specjalnego:( dzisiaj rwie mnie jak szalone, stosuje maści alcacet, di fortan (moze nazwy pomylilem) nie widac zeby pomagaly no ale dopiero dzisiaj to zakupiłem... oczywiscie nog nie bede na czas kontuzji cwiczyl... ale nie wiem co z innymi cwiczeniam., powiem szczerze ze mnie boli nawet jak stoję a co jak dojda do tego hantle czy sztanga;( wiec ćwiczyć nie ćwiczyć??? wolalbym jednak sie pomeczyc i cwiczyc ale chodzi mi o aspekty zdrowotne czy moze mi się coś stać? pogorszyć?...
Nie wiem czy iść do lekarza czy nie, biagalem po rownym teranie wiec odpada ze źle stanelem czy coś, nie mam pojęcia dlaczego boli,

Napinacz01
29-01-09, 16:04
Rozgrzewales, rozciągałeś sie przed tym bieganiem?

hulk11
29-01-09, 16:09
ja bym sie skierowal do lekarza.. moze to byc drobny uraz lecz kolana sa bardzo wzne i skomplikowane.. jesli bedzie to cos powazniejszego a nie skierujesz sie do lekarza kontuzje bedzie sie odnawiala..moj kumpel z silowni mail wlasnie pododbnie i uparcie cwiczyl co teraz mu nie wyszlo na plus.. odczuwa jak cholera bol.. wiec moja rada skieruj sie do lekarza.. on na bank pomoze :)

Fehu
29-01-09, 16:15
Zobaczę może w poniedziałek pojde... tak rozciągałem się, zaczelem od truchtu, sam już nie wiem pare dni poczekam a jak nie to lekarz...

edit:

to jak z treningiem? myślę ze na razie będę trenował oprócz nog

hardworkOUT
29-01-09, 16:48
w ktorym miejscu cie boli

wewnatrz kolana, na zewnatrz czy moze 'z przodu' jakby w miejscu gdzie sie zgina

masz moze koslawe badz szpotawe kolana ?

Fehu
29-01-09, 17:46
Hmm ciężko powiedzieć ale boli tak nad miejscem gdzie się zgina...Co do wewnatrz z zewnatrz na niby w srodku ale tak bardziej jakby zaraz pod skora

Edit:
lece cwiczyc bede za ok 2h zdam relacje jak bol

hardworkOUT
29-01-09, 17:48
bardziej mnie interesowalo to

"
masz moze koslawe badz szpotawe kolana ?"

Fehu
29-01-09, 19:59
Hah obyło sie na treningu normalnie tylko bez przysiadów...


"
masz moze koslawe badz szpotawe kolana ?"

nie nie mam

hulk11
29-01-09, 20:32
ja bym poswieceil jeden dzien treningowy na lekarza :D chodzi o silownie wiec dzien treningowy = wizyta u lekarza.. on Ci powie czy mozesz cwiczyc na podstawie tego czy uraz jest znaczny czy tez nie :P

hardworkOUT
29-01-09, 20:40
"nie nie mam"

w takim to raczej nic powaznego

jedz galaretke a bedzie dobrze

Fehu
29-01-09, 21:55
co mam jeść galaretkę? czyzby o zelatyne chodziło? a co do lekarza hmm zobaczymy przez weekend co bedzie...

hardworkOUT
29-01-09, 22:03
galaretki [bez cukru] kisiele , galaretki np z rosołów , nawet żelki hehe

podobne dzialanie jak glukozamina

Fehu
29-01-09, 22:08
No takie coś w domu to na pewno mam... Dzieki za rade mam nadzieje ze to nic poważnego...
P.S
odechciało mi się biegać,

Fehu
29-01-09, 22:12
Ty Dinozaur wiesz faktycznie specjalnie się nie ubrałem do bieganie zwykły dres.. ale jak by to było od zimna to chyba oby dwa by bolały... hmm zobaczymy dzięki za rady bo są konkretne... Co do biegania jednak się nie poddam, ale nastawie sie jednak na krotsze dystansy (wczoraj 2km gdzie wczesniej nie biegalem)

Fehu
29-01-09, 22:31
Tak lewa no i mnie zaniepokoiłeś sprawdziłem i mi normalnie trzeszczy co teraz?

Fehu
29-01-09, 23:22
Dinozaur jak bedziesz na forum to napisz co mam teraz zrobic? isc do lekarza? leczyc to? bede Ci ogromnie zobowiązany szukalem troche w google ale jakos tak roznie pisza a widac ze Ty masz temat obcykany...jak cos to mozesz pisac na PW albo tutaj...z gory dziekuje