PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o dobra diete na mase.



klemens_14
28-01-09, 13:17
Tak jak w temacie prosze o ulozenie jakiejs dobrej diety na mase ale chodzi mi o taka szczegolowa lubie duzo jesc a moja waga to zaledwie 70kg przy 18latach i 186cm wzrostu. Chcialbym zeby posilki byly raczej szybkie do przygotowania. Czytalem troche o tym ale nie wiele z tego zrozumialem na kazdym forum pisza co innego i sie poprostu pogubilem.

p_narozny
28-01-09, 13:49
Oblukaj 'przykladowe diety na mase' - masz taki temat podklejony w dziale dieta.. Wybierz jakas, zmodyfikuj, tak by Tobie podpasilo i wklej ja na forum - pare osob poda swoje uwagi i bedziesz mogl zaczac dzialac. Nic prostrzego, pozdrawiam.

klemens_14
28-01-09, 15:00
Moje zapotrzebowanie kcal wyszlo 2516 ale nie wiem jak sobie co porozkladac i np. ile bialka jest w tunczyku tak jak pisalem lubie nawet sporo zjesc:)

klemens_14
03-02-09, 00:18
Ponawiam prosbe...

p_narozny
03-02-09, 00:34
Ja rowniez.. Ogarnij podstawy, zobacz przykladowe diety. Chyba nie myslisz, ze dostaniesz wszystko na tacy..

Arekmis
03-02-09, 00:35
Jestem nowy tutaj, ale dużo czytałem na temat diet jako niezarejestrowany i wiem, że nikt Ci tak diety nie ułoży... Przejżyj sobie tematy związane z dietą, znajdź jakieś tabele kaloryczne http://www.google.pl/search?q=tabele+kaloryczne&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a (tylko nikomu tego linku nie podawaj... to tajemnica) i poczytaj, ułóż coś co by Ci najbardziej odpowiadało, następnie wklej ją na forum a napewno któś Ci pomoże. A nie że wszystko zrobią za Ciebie.

Maryan
03-02-09, 01:25
nie no rozwaliło mnie to.... to ja jestem ganiony za kilka tematów założonych w krótkim odstępie czasu a tu takie pytanie.... za pytanie ile gram białka jest w tuńczyku powinieneś zostać zbanowany na wstępie, i nie chodzi tutaj o to że nie zrozumiałeś tego co piszą ani że się pogubiłeś ty po prostu chcesz gotowca i jesteś leniem... Jak nie masz na nic czasu nawet posiłki chcesz szybkie mieć to nie trać czasu na kulturystykę bo ona wymaga zaangażowania....

Arekmis
03-02-09, 09:16
Dokładnie jw.
Spoglanij tylko w posty podwieszone... i już sam na ich podstawie ułożysz sobie diete.

A jak nie kulturystyka, to może jakieś szybkie szachy albo coś podobnego...