PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy cykl - metanabol



P4l4d7n
09-11-06, 16:26
Witam. Wiem, że za pewne większość z was po prostu będzie chciała mnie opieprzyć i powiedzieć żebym wykorzystał najpierw naturalne możliwości ale jestem już zdecydowany i proszę jedynie o porady jeśli to możliwe. Mam 16 lat a mój staż to kilka miesięcy treningu w domu i kilka na profesjonalnej siłowni, czyli niezbyt dużo. Chce wziąść pierwszy cykl metanabolem i proszę o poradę czy taki cykl będzie w porządku.

100 tabletek po 4 dziennie. Tabletki (jedna dawka) będę rozpuszczać w litrze wody ponieważ powoduje to mniejsze szkody wątrobie. A butelke będę zabierał ze sobą na trening jako wodę. Oprócz tego kreatynka. Wydaje mi się, że 20mg to mała dawka i nie będę potrzebował odblokowania. Po cyklu jedynie zakupie hepatil i zwiększę trochę dawkę kreatyny.

Dla mnie taki cykl kiedy pierwszy raz go usłyszałem zabrzmiał dosyć dziwnie ale efekty były świetne.

Wproadziłbyś jakieś zmiany? Proszę, abyś nie pisał np. "Tak. Wogóle bym nie brał na twoim miejscu."

Dzięki! :grin:

Kakashi
09-11-06, 16:40
no wiec na poczatek powiedz ile wazysz? bo od tego zalezy dawkowanie.
po drugie to kreatyna po cylku! nie w trakcie poniewaz działa antykatabolicznie.
natomiast hapatil powinienes brac w trakcie cyklu bo to osłania watrobe a nie ja leczy! jesli nie bedziesz brał osłonki to wtedy pod koniec brania mety bedziesz ja miał zniszczona i za duzo z nia nie zrobisz..
no i nastepne co bym zmienił

Wydaje mi się, że 20mg to mała dawka i nie będę potrzebował odblokowania
odblok nie zalezy od ilosci dawki!! a zawsze powinienes go brac po cyklu ze sterydami!!
mysle ze uslyszałes wszystko co chciałes:P

jesli powiedziałem cos źle to na pewno zajrzy tu ktos z wiekszym doswiadczeniem i znajomoscia w temacie to mnie poprawi:P

P4l4d7n
09-11-06, 16:53
Dzięki za odpowiedź. Sądziłem, że kreatynka jest dobra w czasie cyklu ale skoro nie to dzięki za poprawienie mnie!! Waże 70 kg i mam 188cm.

Teraz zadam dosyć debilne pytanie ale:

Mógłbyś mi polecić coś bez recepty i stosunkowo taniego na odblokowanie?

rusek łwc
09-11-06, 17:29
A tak apropo to zamiast hepatilu na osłone bierze sie raczej sylimarol, po 1 do 1 tabl. mety.powinno sie zacząc go brac jeszcze przed cyklem bo dłyugo sie rozkręca.a hepatil po cyklu na REGENERACJE. po cyklu kreta z fazą nasycenia

tomek.
09-11-06, 18:39
jw

co do odbloku to moim zdaniem jest nie konieczny. clomid i nolvadex to silne leki i nie ma co sie z nimi bawić przy tak smiesznej dawce

na pierwszy raz 15mg by ci nawet starczyło

tabletka po posiłku nie musisz w niczym rozpuszczać

ps. waga strasznie mała i koks ci w tym nie pomoże tylko micha z żarciem :!:

P4l4d7n
09-11-06, 18:46
Dzięki za odpowiedź Hades. Jestem raczej ektomorfikiem i mam potwornie dobra przemiane materii... cholernie ciezko jest mi nabrac wage. Na poczatku bede bral 15 po 20 mg.

Juz wiem wszystko co chcialem ; ). Wielkie dzieki wszystkim!

vold
09-11-06, 22:39
Ja mogę powiedzieć tylko jedno, nie będe się wypowiadał co sądze o braniu sterydów w tym wieku bo nie warto, ale chciał bym abyś mi wytłumaczył o co to chodzi z tym rozpuszczaniem tabletek w wodzie bo jak jest tak jak ja zrozumiałem że będziesz rozpuszczał 4 tabletki metki z wodą i pił to w trakcie treningu to jest to straszna głupota.

P4l4d7n
10-11-06, 14:09
No też mi się tak wydaje ale gadalem z gosciem ktory tak wlasnie robil i twierdzi on ze dzieki temu mniej jest to szkodliwe na watrabe a efekty sa swietne.

tomek.
10-11-06, 14:36
a co to za róznica czy w wodzie rozpuścisz czy ci sie tabletka rozpuści w sokach żołądkowych i tak wątroba dostanie po dupie a efekty będa takie same

vold
10-11-06, 17:38
Widać że ten ktoś co Ci tak polecił nie ma zielonego pojęcia o koksach i pewnie jeszcze Ci polecił żebyś te 4 tabletki rozpuszczone w wodzie wypił w czasie jednego treningu a to już totalny idiotyzm.


Tak że nie kombinuj tylko jak masz brać 4 tabletki dziennie to bierz 4 razy dziennie po 1 tabletce nigdy na głodny żołądek w trakcie posiłku lub po, do tego osłonka sylimarol i będzie ok.

P4l4d7n
10-11-06, 18:05
Dzięki wielkie. ;)