PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o opinie co do treningu



Lulek
26-01-09, 23:50
Witam wszystkich serdecznie.Jestem nowym użytkownikiem tego forum.Chcę dowiedzieć się waszych opinii,ewntualnie rad dotyczących mojego treningu,który mam zamiar stosować do końca marca.Moim celem jest równomierny wzrost masy i siły czyli standard.Diety nie opisuje,gdyż wiem,że to połowa sukcesu i jem regularnie wartościowe produkty unikając syfu,może nie zbilansowałem diety w 100 % prawidłowo,ale nie chcę tego zmieniać ponieważ aż tak bardzo nie zależy mi na modelowym wyglądzie bez grama tłuszczu na brzuszku :smile:Z suplementów stosuje jedynie glutamine 3x dziennie po 5 gram w dni treningowe i 10 gram dziennie kiedy nie idę na siłownię.
Mam 26 lat 187 cm wzrostu 97 kg wagi staż na siłowni 1 rok wcześniej 3 lata w domu w piwnicy :smile:
Trening:
Pon: barki i nogi
-podnoszenie sztangi z za głowy 3 serie+jedna rozgrzewkowa
-podnoszenie hantli na skosie na przód 3 serie
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie ewentualnie unoszenie sztangielek bokiem w górę
-kaptury dwa ćwiczenia po 3 serie
-przysiady na suwnicy skośnej ewentualnie ze sztangą za głową
-prostowanie nóg w siadzie
-wypychanie ciężaru na suwnicy
-łydki po dwa ćwiczenia szybko po 3 serie
Wt:Odpoczynek
Śr: Klatka(nie za intensywnie) + triceps
-wyciskanie sztangi głową w dół na skosie 3X
-wyciskanie hantelek głową w dół na skosie 3X
-ewentualnie jedno ćwiczenie na maszynie 3X
-wyciskanie francuskie 4X
-prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4X
-wyciskanie sztangi wąskim uchwytem leżąc 3 X (duży ciężar)
Cz: Plecy i brzuch
-ściąganie drążka przód i tył po 3X
-unoszenie tułowia z opadu 4X
-dwa ćwiczenia na maszynach (urozmaicam co tydzień)
-brzuch w zależności od czasu :smile:
Pt:Odpoczynek
So: Ciężki trening klatki i łapy ( intensywnie i duże obciążenia)
-wyciskanie sztangi na płasko 4x
-skos głową w górę hantle lub sztanga 4X
-rozpiętki 4x co tydzień zmiana skos lub płasko
-jedno ćwiczenie na maszynie
-modlitewnik 4x
-sztanga 3x ewentualnie hantle 3X
-inne ćwiczenia (maks 2) 3 X
-przedramię 3x uginanie nadgarstków podchwytem lub zwijanie talerza na lince 3x
Nd:Odpoczynek
Proszę o opinie
POZDRAWIAM

jaca666
27-01-09, 08:23
Dziwny plan treningowy.Nie słyszałem o takim.Jak zależy Ci na masie i sile to jedna grupa mięśniowa trenowana raz na tydzień będzie oki.Nie zawsze częściej znaczy lepiej.A przez tydzień mięśnie zdążą się zregenerować nawet po najbardziej intensywnym treningu.Ja bym trenował tak:
PON: KLATKA I BICEPSY ORAZ PRZEDRAMIONA
WTO: UDA I ŁYDKI
ŚRO: WOLNE
CZW: GRZBIET,TYLNE AKTONY BARKÓW I KAPTURY
PIĄ: PRZEDNIE I ŚRODKOWE AKTONY BARKÓW I TRICEPSY
WEEKEND WOLNY
Ewentualnie sobota wolna a w niedziele to co w poniedziałek itd.
Na większe mięśnie takie jak:klatka,grzbiet i uda wykonuj od 12 do 14 serii a na mniejsze:bicepsy,tricepsy itp od 8 do 10.
Liczba powtórzeń to do 6 do 10.
Po jakimś czasie wprowadź powtórzenia wymuszone i łączone serie itp ale pamiętaj że jak w jednym tygodniu skatujesz np. bicepsa to w następnym zrób lekki trening,potem średni i znowu ciężki.
Powodzonka.

SEBAN
27-01-09, 14:46
Z tą niedzielą to cie Jaca 666 troche poniosło... Daj chłopu i jego mięśniom odpocząć.

jaca666
27-01-09, 16:17
No masz racje ale jak chciał robić 2 razy w tygodniu łapę to i niedziela dobra.Ja trenuje 4 razy w tygodniu a weekend zawsze mam wolny.

Lulek
27-01-09, 23:31
Nie robię łapy dwa razy w tygodniu tylko odzdzielnie biceps i triceps a dodatkowy trening klatki poświęcam jedynie dolnej jej części,zobaczymy co mi to da.