PDA

Zobacz pełną wersję : dieta na spalenie tluszczu przy stosowaniu odzywek



wachel
26-01-09, 17:55
Witam:)
Mam 18 lat, mam w domu silownie podstawowa:
laweczka sztanga krzywka hantle i sporo obciaznikow.
to nie jest moj pierwszy raz gdy biore sie za cwiczenia, ale teraz znam swoj cel ktory chce osiagnac cwiczac...

Waze 91 kg
Moj wzrost to 185 cm

Mam problem z tym ze chcial bym sie pozbyc jak najwecej tkanki tluszczowej. z brzucha to od nie dawna robie a6w slyszalem ze jest baardzo skuteczne.
ale tak ze mam problem z tym co jem..
mozna powiedziec ze jestem zarlokiem nie jestem tlusty ale lubie dozo zjesc.
bardzo bym chcial sobie pomniejzyc zeladek, i zastosowac sie diety ktora ppomoze mi spalic w szybkim czasie tkanke tluszczowa.
jem normalne domowe posilki:

Sniadanie wyglada tak ze jem baardzo zadko sniadanie a jak juz jem to zjem kromke chleba albo platki na mleku...
Objad:
ziemniaki z miesem i surowka,czasem spagetti (przestaem jesc ziemniaki a zaczolem ryz, lyszalem ze to dozo pomaga)
Kolacja
to jem to na co mam ochote:P:P:P
troszke slodyczy chleb.

Co do odrzywek to spozywam kreatyne i hmb, z miesiac temu jadlem proteine ale przestalem bo zobaczylem w zgieciach w przed ramieniu rozstepy... drobne ale sa....
mam nadzieje ze mi ktos odpisze i zaproponuje mi dobra diete. nie jakas wymyslana z niewiadomo z czego ale po prostu diete z produktow znanych...
z gory dziekuje

Rynju
26-01-09, 20:37
jesz 2 posilki (skoro sniadanie prawie wogole) i tyjesz?

wachel
26-01-09, 21:21
no tak.. ale zapomnialem dodac ze jak ja jem to jem i nawet o 23 a jak w tych godzinach mi sie zachce jesc to jem jak smok potrafilem kiedys 8 kotdogow zjadac jako jeden posiek... i mowie jem zadko a dozo...

Rynju
26-01-09, 21:31
diety sie klaniaja, a o tym jest sporo na forum w tym dziale :")

ht
26-01-09, 21:38
hehheheh. takim sposobem to nie pozbedziesz sie smalcu. jedz ok 5-6 malych posilkow. w ten sposob organizm nie bedzie magazynowal kalorii w postaci tkanki tluszczowej tylko bedzie z nich korzystal na bieząco.i wogle zmien produkty ktore spozywasz. mleko platki kukurydziane. poczytaj podwieszone i cos tam sobie wymysl, napewno sprawdzimy i powiemy co jest dobrze a co zmienic,

wachel
26-01-09, 21:43
dzieki;)