PDA

Zobacz pełną wersję : Thermo Speed Extreme, dieta, redukcja dla (prawie) 18 latka



Rokr91
26-01-09, 17:16
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jest to mój pierwszy post. Nie ukrywam iż zarejestrowałem się tutaj z myślą, iż pomożecie mi w utracie zbędnej tkanki tłuszczowej.

A więc nieco o mnie...

"Jeszcze chwila" i stuknie mi osiemnastka. Chciałbym się wreszcie za siebie zabrać, ponieważ po okresie szybkiego wzrostu (zakończony w wieku 15 lat) bardzo się zaniedbałem jedząc niewłaściwie i mój brzuch zaczął fatalnie wyglądać.

Przy 176 centymetrach wzrostu posiadam prawie 80 kilo wagi.

Istotną informacją jest też to iż nie jadłem wcale dużo. Mój dzień składał się wręcz z białego pieczywa (które na 100% poskutkowało iż dziś wyglądam tak, a nie inaczej). Nie jadam słodyczy, dosłownie. Nie lubuję się też w fast foodach.
Szczęście w nieszczęściu iż zbędny tłuszcz odłożył mi się tylko na brzuchu (w jego dolnej części) i nie wyglądam abym miał nadwagę.

Mimo wszystkich tych czynników dziwi mnie ten stan rzeczy. Wiosna, całe lato to czas w którym mam bardzo dużo wysiłku fizycznego. Rower, gry zespołowe kilkakrotnie w ciągu dnia, bieganie. Powinienem to spalić... :neutral:

Do tego posiadam jeszcze jeden (niby sprzyjający) czynnik. Nadmierna potliwość całego ciała... nadmierna? Mało powiedziane że nadmierna. Zima, 10 stopni na minusie, spacer, a ze mnie się leje:errf: Dla porównania po 30 minutowym wyglądam jak koledzy po przebiegnięciu kilometra w dość szybkim tempie.
Jestem w 100% pewny iż nie zależy to od mojej nadwagi. Mój ojciec również nadmiernie się poci. Z resztą miałem z tym problemy przed początkiem mojego obtłuszczenia.

Dosyć w tym opisie namieszałem, ale mam nadzieję że jakoś się wyznacie.

Wreszcie przechodzę do sedna.
Czy Thermo Speed Extreme to dla mnie dobry "spalacz"? Wiele osób twierdzi i potwierdza na sobie że tego typu suplementy mogą znacznie pomóc w redukcji.
Podstawą jest oczywiście dieta. Jaka dieta redukcyjna jest najlepsza, by nie kolidowała ze szkołą? Ciężko jest dotrzymać jej w czasie lekcji. Wiadomo. Niesprzyjające do noszenia posiłki i czas ich spożywania.
Jakie aeroby wykonywać? Jaki jest odpowiedni czas biegu? Proszę o porady i szczegółowe informacje.


Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mam nadzieję że temat w dobrym dziale...

pimols
27-01-09, 13:32
rower gry zespolowe aeroby,trening na redukcje(wiecej powtorzen mniejsze obciazaenie) dieta z ujemnym bilansem(dzial dieta) + spalacz i powinno byc dobrze;p

Prezydent_1c
27-01-09, 13:49
Jak teraz masz nadmierną potliwośc to powiem Ci że jak wjedziesz na spalacz to dopiero będziesz miał potliwość uważaj żebyś siłowni nie zalał ... Ale ogólnie myśle że da rade spokojnie zrzucić kilka kg tylko jak kolega wyżej napisał odpowiednie warunki trzeba spełnić :)

myst0
27-01-09, 15:21
Nie możesz się głodzić ja miałem podobny problem byłem mało zaawansowany no i starałem się jeść mało,a najważniejszy jest tutaj ruch jak najwięcej go musisz mieć.Z mojego doświadczenia Ci powiem,że diety specjalnej nie musisz mieć tylko unikaj tłuszczu i słodyczy i jakich kolwiek przekąsek np chipsy i będzie git co do tego spalacza jest on średni,szczerze ? po sobie spodziewałem się czegoś więcej po zażywaniu go miałem więcej energi na zrzucanie fatu :)

Powodzenia przy redukcji

ht
27-01-09, 17:00
ze spalaczy wez venoma lub animal cuts. co do diety to masz do wyboru ckd lub low carb. ja wole ckd. lepiej sie czlowiek czuje. poczyttaj sobie cos na temat takich diet. co do zamiennikow w szkole mozesz sobie kupic odzywke bialkowa. trening robisz normalny jak na mase czyli 8-12 pow. a tluszcz zbijaszz aerobami.