PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch...



Micek185
25-01-09, 22:46
Mam pewien problem ze stratą tłuszcu z brzucha.W wakacje było naprwade nieźle,ale potem przyszedł czas nauki i troche się zaniedbałem.Chce stracić troche w obwodzie ale coś mi to nie idzie.Ogólnie trenuje w systemie 3.1biegam 3 razy w tyg po 3km ado tego w soboty chodzę na 2 godz na halę pograć w nogę.Moj trening na brzuch to:
brzuszki na skosie 3-max
unoszenie prostych nóg na płaskiej ławeczce 3-max
boczne skłony stojąc szeroko z dwiema chantlami 3-max
do tego jem normalne posiłki na kolację serek wiejski,śniadanie owsianka i w szkole jakies kanapki obiad zazwyczaj obfity ryż,kurczak jakas sałatka,staram sie unikac słodyczy i napojów gazowanych do tego codzien pije herbatre zieloną.Mimo to nie widzę dużych rezultatów po ok 2 miesiącach.Może powiecie mi co robie źle albo co powinienem robić?powiem od razu że weider odpada bo jakoś na moje mięśnie to zbyt nie działa.pozdrawiam.aha 2 tyg zacząłem cykl z monohondrytu kreatyny Hi-teca.

Mike1989
25-01-09, 22:55
Jesli chcesz spalic tlusz musisz biegac min 20 - 30 min. 3 km to nawet nie 15... ;P jestes po nich zmeczony?

Fehu
26-01-09, 10:58
na brzuch moze cos tajkiego http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13250

ht
26-01-09, 11:20
chcesz spalic tluszcz to :
1. dieta redukcyjna
2. treningi aerobowe

trningiem brzucha sie spalisz fatu. tylko wzmocnisz miesien,

lysy123
26-01-09, 11:36
a6w bedzie dobre tylko musisz dobrze technicznie wykonywac...

RobBob93
26-01-09, 12:40
a6w bedzie dobre tylko musisz dobrze technicznie wykonywac...

technicznie przez wielkie T ;]

Apropo pierwszego i drugiego ćwiczenia:
Najlepiej będzie jak zamiast trzymać się kolan w fazie napinania brzucha, rozłóż ręce wzdłóż ciała i próbuj "dosięgnąć" jakiegoś punktu. ABS wtedy dostaje mocniej w kość. Tyle ode mnie xD

Cielu7
26-01-09, 22:14
żeby spalić tłuszcz to jak najbardziej trening aerobowy a a6w robimy by uzyskać mięśnie brzucha

3ndriu
26-01-09, 22:18
Biegaj, pływaj, jazda rowerem też mile widziana, no i najważniejsze dieta.