PDA

Zobacz pełną wersję : Plan do sprawdzenia + Creatnie Vitargo i NItric OXide mozna stosowac razem?



lCs
25-01-09, 16:22
Witam. Mam niecałe 21 lat . Na siłownie chodzę regularnie od 1 grudnia 3 razy w tygodniu. Mam 179cm wzrostu i przychodząc na siłownie ważyłem 59kg to nie zart. Moim celem jest zbudowanie masy mięśniowej i dojście do 75 kg i rzeźbienie tego. Ćwiczenia wszystkie pokazywał mi właściciel siłowni wicemistrz europy w kulturystyce z 90 któregoś roku więc myślę że raczej poprawie je wykonuje:). Wiadomo nie targam się z ciężarami których nie jestem w stanie podnieść . Wole podnieść mniej i wykonać dane ćwiczenie poprawnie technicznie i wykonać określoną liczbę serii. Wiem ze ważne jest odżywianie się. Ja niestety nie jestem w stanie jeść ryb codziennie i nie zawsze tez mam czas na przygotowanie porządnego posiłku dlatego chciałem dorzucić do diety Gainera. Odkąd zacząłem chodzić na siłownie Śniadanie zamieniłem na mleko z płatkami , drugie sniadanie 2 bułki z wędlina serem i warzywami. Po powrocie z uczelni bądź pracy znowu płatki. Później normalny obiad(ziemniaki surówka, jakies mięso, bądź ryż z sosem i piersią z kurczaka) pod wieczór znowu miseczka z płatkami i na kolacje kanapki lub ryz z bita smietana)PWczorajszy pomiar wagi 63kg
Plan Treningowy który wykonuje

Poniedziałek:

Klatka:
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 4x 10 podnoszeń
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę 4x 10 podnoszeń
Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 3x10
KRZYŻOWANIE LINEK WYCIĄGU W STANIU 4x 10

Barki:
Wyciskanie sztangielek 4x 10
Unoszenie sztangielek bokiem w gór 4x10

Brzuch:
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE: 20-17-17-17
Nie wiem jak się to ćwiczenie profesjonalnie nazywa (Siadamy na łąwce płaskiej rekami łapiemy się z tyłu łeweczki żeby utrzymac równowage i sciagamy tułów razem i nogi delikatnie ugainajac do siebie 3x 30
SKŁONY TUŁOWIA Z LINKĄ WYCIĄGU KLĘCZĄC 4x30

Środa

Biceps:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 4 x 10
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC: 4x10
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”: 4x 10

Nogi:
PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE 4 x10
WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE) 4x10
UGINANIE NÓG W LEŻENIU 4x10
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE 4x10

Kaptury:
Szrugsy 3x10

Brzuch jak w poniedziałek


Piątek:

Triceps:
WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU 4x10
PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC: 4x10
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI STOJAC 4x10

Plecy:
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM: 4x10
ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT): 4x10
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE): 3x10

Brzuch jak w poniedziałek

Zadam pytanie które tak samo zadałem właścicielowi siłowni czy te 2 produkty(
Creatine Vitargo i Nitric Oxide firmy Aminostar) można spożywać w tym samym czasie? Jeśli tak to które opakowanie tych produktów zakupić?Jaki Gainer polecilibyście mi do tego?

Nie wiem do jakiego działu zamieścić ten post więc proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Symu
25-01-09, 17:13
NO aminostara to AAKG innych firm (trec, olimp) a radze kupić z innej bo idzie się pochlastać bo tam chyba jest 0,5g w porcji co tak z grubsza daje 8caps przed treningiem i z 4 po. Vitargo po trening. Można łączyć.

Jakie opakowania kupisz to zależy od ceibei, duże wychodzi taniej. Ogolnie jak chcesz kupić aginera to vitargo już sobie daruj. Z gainerków polecam monster massa, mass xxl.

lCs
25-01-09, 18:38
Mam pytanie jeszcze odnośnie kreatyny... Czy ma jakieś skutki uboczne??? BO przyznam sie szczerze że czytając dwa podpięte artykuły o kreatynie nie doczytałem się skutków ubocznych... Mało tego wyczytałem same pozytywy o niej a wszyscy pisza żeby jej nie brac jak sie ma mały staż...

Symu
25-01-09, 18:42
piszą żeby nie brać bo na początku musisz poznać swój organizm, przyzywczaić sie do treningu i najlepiej to robić bez wspomagania. Pij na cyklu dużo wody i będzie ok.

slim shady
25-01-09, 18:47
jak czytałes suplementacje dla początkującego to pewnie wyczytałes, ze branie kreatyny z małym stazem jest nie potrzebne, bo jeszcze masz potencjał w sobie, i bez kreatyny bedziesz miał dobre przyrosty, i jw

co do skutków ubocznych to jako takich nie ma
hmmm zdażają się przypadki rozstepow, ale te przypadki tez sa bez kreatyny

lCs
25-01-09, 18:54
Dziękuje za odpowiedzi. A czy jest jakiś okres który powinno się odczekać między kolejny cyklem kreatyny?

lCs
25-01-09, 19:01
A no i jak z moim planem czy cos porawic? Powiem ze sam taki ułozyłem i zajmuje mi około 2 godzin

michal_f
25-01-09, 19:26
Dziękuje za odpowiedzi. A czy jest jakiś okres który powinno się odczekać między kolejny cyklem kreatyny?

Powinno sie odczekac min tyle ile trwal cykl.. ale najlepiej o pare tygodni wiecej ... dla pewnosci:smile:

Symu
25-01-09, 20:05
za dużo serii na biceps(9), triceps(9), klate (12).

Dzien z nogami to najieksze partie robimy na początku treningu.

Przy plecach brak mi martwego ciągu.

Chwali się że ułożyłeś sam plan bo dużo osób woli pomęczyć o niego kogoś innego.