PDA

Zobacz pełną wersję : Witam i prosze o pomoc



finek111
24-01-09, 16:57
Witam ostatnio zainteresowałem sie siłownią, swoim wizerunkiem i postanowiłem spróbować i bardzo mi sie to spodobało teraz kompletuje już sprzęt mam już ławkę z modlitewnikiem, wyciągiem, rozpierakami i urządzenie do ćwiczenia nóg.
Posiadam także Gryf Łamany 120cm ,Gryf Prosty 180cm i także 2 małe gryfy posiadam obciążenie 50 kg. Chciałbym jeszcze zrobić sobie drążek (Może coś jeszcze ale na razie nie mam pomysłu). Chciałbym także trenować boks tylko nie wiem czy to będzie można połączyć. Lubie także piłkę nożną ale teraz jak buduje masę przestałem grać ponieważ czytałem że tak będzie lepiej (Nie wiem ile w tym prawdy). Teraz coś o sobie i swojej budowie: Mam 16 lat, mój wzrost to 192 cm, ważę 82 kg biorę białko OSTROWIA WPC 80 (Nie wiem czy dobrze robię, biorę już od 1,5 miesiąca, czy to może mi zaszkodzić w tym wieku?) A i czasami boli mnie kręgosłup np: jak zrobię trening i potem chcę jeszcze zrobić 4x20 to bardzo mnie przy tym boli kręgosłup czy coś mi dolega czy to normalne ???. Narzuciłem sobie dietę jedzenie co 3 godziny, biorę białko rano ,po południu po obiedzie lub po treningu i wieczorem po kolacji (czy dobrze robię). Ćwiczę 3 razy w tygodniu poniedziałek, środa, piątek i cały czas powtarzam te same ćwiczenia( czy robię dobrze?) Na klatkę bez treningów bez niczego brałem 60 kg teraz po 1,5 miesięcznym treningu biorę 70 kg moim zdaniem to mało wcześniej ważyłem 75 kg. Bardzo dużo czytałem o kulturystyce, koledzy mi mówili dużo teraz mam mętlik w głowie i nie wiem co zrobić a wasze forum moim zdaniem jest dobre mam nadzieje że znajda sie osoby które pomogą mi zrobić plan treningowy lub doradzą był bym wdzięczny.

Filip_ek
24-01-09, 17:58
jeśłi chodzi co o drazek to przeczytaj mojego posta zrobiłem taki i jest extra ma duża wytrzymałośc http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=15664

finek111
24-01-09, 18:16
dzięki drążek to najmniejszy problem nie wiem co z resztą :errf: