PDA

Zobacz pełną wersję : Szybkie pytanie ;)



michal_f
23-01-09, 19:59
mam do Was pytanie, a dokladnie pytanie mojego kumpla ktory mnie prosil abym zapytal kogos doswiadczonego o to ;)
Czy to jest dobra dieta :

sniadanie:
jajecznica 2 jajka + 1 kromka chleba

2 sniadanie:
2 kromki chleba z maslem i serem zoltym po 1 plasterku

Obiad: zupa pomidorowa 250 ml
ziemniaki + kotlet mielony i jakas surowka ( nie wiem jaka bo mi nie podal )

Pozniej zjadl jakies 2 jablka pare ciastek czekoladowych i poszedł na trening ;/
Po godzinnym treningu :
5 kromek chleba w tym 1,5 z serem zoltym a reszta z dzemem i do tego 0,5 L kakao ;)

Jego proporcje :
wiek: 18
waga: 60
wzrost: 170
płeć: M
cel: masa

Gosc jest z mojej rownoleglej klasy i zalozylem ten temat dlatego ze zaklad przegralem. Odpowiecie madrze ??:smile:

FitSport
23-01-09, 20:22
To nie jest żadna dieta.Niech kolega jeszcze raz ułoży dietę a wtedy ocenimy.

michal_f
23-01-09, 20:23
to co ma jeszcze tutaj dodac ? takie cos mi wyslal na gg i to zamiscilem :neutral:

ht
23-01-09, 20:44
zamiast ziemniakow ryz. po trningu kanapki z serem i dzemem tez srednio. po treningu ryz+kurak.
wogole najlepiej cala diete od poczatku rozpisac bo ta niema nic do diety kulturysycznej na mase.

michal_f
23-01-09, 20:49
To wszystko czy cos mu jeszcze przekazac ??:smile:

Paker666
23-01-09, 20:49
powiedz koledze ze na kanapkach masy nie zrobi..:) "dieta" beznadziejna...

Damian st-ce
23-01-09, 20:50
Rano za mało węglowodanów. Czy te 5 kromek po treningu to kolacja?? Wszystko źle. Poczytaj podwieszone...

michal_f
23-01-09, 20:50
ok przekaze.... jak macie jeszcze cos do powiedzenia to piszcie ....

decha92
23-01-09, 21:11
to wygląda jak dieta przeciętnego Polaka, a nie jak dieta na masę mięśniową.
Ta dieta ogólnie opiera sie na chlebie i na składnikach, ktore ma w lodówce każdego dnia... no ale niestety z tego co na co dzień jest w lodówie trudno ułożyc dobrą diete. Twoj kolega niech sie uda na zakupy kupi sobie ryzu,kasz,platkow owsianych,serow białych,kuraków,owoców,warzyw.. oprocz tego te posiłki muszą być bardziej konkretne.. rano niech sie nazre owsianki, do szkoly też nie jedna kanapka z serem zóltym tylko razowy chleb, szynka,ser,warzywa potem obiadek nie ziemniaki z mielonym tylko kura/ryba z ryzem/kasza i warzywami... po treningu moze cos podobnego jesc.. na noc białko - ser bialy np. oprocz tego zdrowe podjadanie. w szkole/po trenie jakis owoc a nie ciastka czekoladowe????
pzdr