PDA

Zobacz pełną wersję : Skutki uboczne



koksrox
23-01-09, 16:52
Poruszam jeszce raz ten temat... bo chcialbym byc powny do tego Metanabolu jak to jest zjem 100 tabletek <nie cale> w 4 tyg jakie skutki uboczne czego moge sie oczekiwac? czy po 100 za kilka lat mi serce walnie w kalendarz??

michal_f
23-01-09, 16:55
Wrozek tutaj nie ma na tym forum ( chyba ze o jakiejs nie wiem ) i nie powie ci nikt co bedzie za rok czy dwa... wiec nie lepiej diete dopracowac... pozniej za suple sie wziasc i bedziesz mial efekty zarabiste a przynajmniej bedziesz pewien ze nie bedziesz mial skutkow ubocznych ;)
Pzdr

Sosna91
23-01-09, 17:03
www.wróżka.pl


ale na pewno próbowałeś już wszystkich metod nabrania masy? i chcesz metke?

wsp18
23-01-09, 17:04
po 100 tabsach mietka skutki uboczne zapewne jakies ci wyjda ale w czasie cyklu stosuj oslonki po cyklu odblokowanie kup sobie hcg bodajze to jest na serce ale nie jestem pewny kup sobie cynk na wypryski wrazie czego...a co do tego cz walniesz w kalendarz to jezeli jestes zdrowy niemasz problemow z sercem to nie powinno ci sie nic stac ale najlepije przed cyklem idz do lekarza i sie przebadaj jezeli lekarz powie ze wszystko z troba wporzadku to wez tego mietka ale jezeli ci powie ze np masz jakies problemy np z serce to lepiej odstaw go

michal_f
23-01-09, 17:09
A najlepiej nie bierz sie wogole za koksy... tylko dopracuj diete !!

koksrox
23-01-09, 17:12
jak to jest czy po 100 tabsach moge umrzec? bede mial ile tam lat i mi to wyjdzie??

wsp18
23-01-09, 17:18
100 tab jeszcze nie jest dawka smiertelna ale jak bys zjadl 101 tabletek to mogl bys tego nie przezyc najpierw masz bole glowy potem mecza cie codzienne wykonywane zadania konczyny coraz gorzej pracuje az z czasem padasz tak jest po 36 godzinach :p

ht
23-01-09, 17:20
od 100 metki jeszcze nikt nie umarl. a hcg nie jest na serce.

wsp18
23-01-09, 17:22
no nie bylem pewny wlansie co do hcg jak tez napisalem :P

Vizor
23-01-09, 17:24
Nikt Ci tego nie powie... Raczej nie umrzesz :) No chyba że jesteś zaje**e osłaboiny, masz rozwaloną wontrobe i serce chore, to jest taka szansa :D Ale czym się przejmujesz ? Ludzie leki dla zwierząt wpier**alają i sie nie boją... Jak już przemyślałś sprawe i na 100% przekonany jesteś to podziel na racjonalne dawki zakup osłonki, odblok, witaminy i diete i już.

p_narozny
23-01-09, 17:31
Koksrox: http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=16060 to Twoj temat?? Nie umiesz planu ulozyc i za koksy sie synu bierzesz??? Nie osmieszaj sie nawet...:/

wsp18
23-01-09, 17:39
hehe dobre dobre :)

koksrox
23-01-09, 17:41
sie tylko grzecznie zapytalem ...... wiec zamknac sie ;/ albo odpowiadac na pytanie ... ;/ ludzie sa tepi ja pier;/

Sosna91
23-01-09, 17:53
zal...

wsp18
23-01-09, 17:56
ty gosciu malinowy kazdy ci powiedzial tyle ile mogl ci powiedziec nikt dokladnie ci nie odpowie na twoje pytania bo nikt nie zna twojego organizmu a ty sie jeszcze prujesz do kazdego :/

urlich28
23-01-09, 18:00
Człowieku jak chcesz tą metke to wez , niewiecej jak 100 tab. Tylko najpierw ułoz sobie jakis plan treningowy bo z tego co widziałem to nawet tego nie masz. Za wiele nie zdziałasz majac tylko 2 gryfy z nakładem. Zapisz sie na siłownie, nie wiem popytaj kumpli moze gdzies maja jakas w piwnicy.

pawelek616
23-01-09, 18:00
sie tylko grzecznie zapytalem ...... wiec zamknac sie ;/ albo odpowiadac na pytanie ... ;/ ludzie sa tepi ja pier;/

patrz się lepiej na siebie

pimols
23-01-09, 18:06
oboze co za tematy zaniedlugo beda zakladac czy jak wypije 2 kawy to umre
btw opcja szukaj nie boli

wsp18
23-01-09, 18:11
no wlansie heh ale od kawy chociaz masz jazdy haluny sa :p przy wiekszych ilosciach :P ale to nie na temat sorka :P

koksrox
23-01-09, 18:37
ciagle pisze za kilak lat serce ci walnie watroba nie wytrzyma etc tylko nikt nie poda mi ilosci boje sie ze mi sie cos stanie bo mam kucia w sercu i nie wiem co mi jest ;/

rash1
23-01-09, 19:24
może cię urażę ale czytając twoje wypowiedzi wnioskuję że jesteś jeszcze dzieckiem ( 14 - 16 lat ) które zobaczyło u kogoś jakiś efekt i usilnie trwa przy wzięciu dopingu, po za tym sam dopiero co powiedziałeś że masz jakieś kucie w sercu czy coś podobnego pierwsze co ci powinno przyjść do głowy to nie pytać się czy możesz się w dupsko kuć tylko powinieneś pójść do lekarza.....ciężko jest powiedzieć co ci się może stać bo każdy ma inny organizm weźmiesz powiedzmy raz albo dwa jakiś środek i może nic ci nie być a możesz wziąć raz i będą problemy podstawowa sprawa to kontakt z lekarzem bo ja w ciemno bym nie brał jeżeli już masz taką wielką ochotę

DiscoKing
23-01-09, 20:21
ogólnie autor tego tematu jest żałosny.. Myślisz o metanabolu a nie masz pojęcia o najprostszym treningu. Weź sie puknij w głowę.

p_narozny
23-01-09, 21:25
Amen...

koksrox
23-01-09, 21:53
kur mam ustalony trenning tylko ze myslalem zeby znalesc cos dla mnie akurat zeby np klatka mi sie rozwinela !!! wezcie ludzie sie jebnijcie w leb;/ cwicze tym swoim treningiem i 2.5-kg na tydzien podnosze wiecej na wycisk zle ? zalosni wy jestescie;/

Sosna91
23-01-09, 22:23
zal...

pimols
23-01-09, 23:36
zamknijcie/usuncie ten temat boze on nie bral gainera nawet jeszcze napewno a chce mete brac no litosci

urlich28
24-01-09, 00:55
Ale ma 2 gryfy przeciez:neutral:

wsp18
24-01-09, 02:04
to ja juz nie rozumiem w jednym temacie jest ze juz wzial metke w drugim ze ma zamiar wziasc nie ogarniam tego :/ a i wspominales ze ci sila nie idzie wogole a teraz piszesz ze ci ladnie idzie to wreszcie sie zdecyduj ale jak mowisz ze 2.5kg tygodniowo to ci zajebiscie sila idzie w miesiac masz 10kg to zajebisty wynik pogratulowac tylko

Fehu
24-01-09, 15:13
zarzuce wam link, link do tematu ktorego autorem jest zalozyciel tez tago tematu
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=16034

i pisze on tam ze brał metę ale niby "fake" gdyż nie czuje pompy ale 10kg na niej zrobił...

a do samego autora tematu Brawo

spuchlak1985
24-01-09, 15:25
czy toprawda ze jak sie mete bierze nie wolno nabiału dużo jesc? mleko jaja itp. ?

Fehu
24-01-09, 15:59
Widać ze nie wiesz co to dieta i do czego nam potrzebne jest białko

spuchlak1985
24-01-09, 17:03
Laik widac że jeseteś głópi! jaks ie pytam czy to prawda tzn ze gdzies tak usłyszałem wiec pytam sie czy to prawda! ja tego sobie nie wymysliłem iw iem ze białko jest potrzebne do budowania mięśni! wiec odbij odemnie ok ?

Fehu
24-01-09, 17:11
wiesz głupi sie pisze przez "u" ale to jest dziwne pytanie w tym sporcie liczy sie dieta i to chyba nie zaleznie od tego czy bierzesz coś czy nie (podkreślam chyba) co do samej mety wydaje mi sie mit z tym nabialem ale lekarzem ani dietetykiem nie jestem...

spuchlak1985
24-01-09, 20:36
Laik wiec jak nie jestes lekarzem ani nikim kto sie na tym zna dobrze to czemus ie wtracasz? forum o ile mi wiadomo polega na tym ze ktos pyta a ci co sie znają pomagają mu odpowiadająć. a dzieki twojej bezsensownej wypowiedzi wczesniejszej mamy 5 dodatkowe posty które zaśmiecają forum!


No wiec powtarzam pytanie ale teraz dokładniej:

Słyszałem od paru ludzi (oni jak Laik tez sie pewnie nie znają) że gdy jest sie na cyklu to zeby ograniczyć spożycie nabiału a najlepiej zrezygnowac całkiem. Moje pytanie jest wiec takie: czy to prawda? jak tak to czy całkiem zrezygnowac z nabiału czy tylko częściowo albo ile godzin po zarzyciu mety mozna spożywac nabiał. a jak nieprawda to skąd taki przesąd?

wsp18
24-01-09, 20:59
jak wiadomo podstawa budowania masy jest dieta jest to jeden z najwazniejszych rzeczy...bez diety nawet jak bedziesz bral metke czy odzywki nic ci sie da...tzn przy metanabolu popoawia ci sie metabolizm ale dieta to jest postawa...w diecie musisz miec tyle i tyle bialka tak samo weglowodany a nabial serki sery posiadaja bialko wiec mozna jesc :p a do mietka musisz powikszyc dawki ilosci bialka i weglowodanow

spuchlak1985
25-01-09, 00:10
To mówisz wsb że własnie powinienm zwiekszyc spożycie węgli i białka jaks ie masuje na mecie?

rash1
25-01-09, 09:16
na jakimkolwiek dopingu powinieneś mieć zwiększoną ilość białka co do węgli to nie jestem pewien ale też mi się wydaje że tak