PDA

Zobacz pełną wersję : prawidłowa regeneracja mięśni



Budrys
23-01-09, 15:53
witam ponownie, chciałem zapytać bardziej doświadczonych zawodników ile wynosi średni czas waszej regenaracji mięśni, przykładowo trenujecie klatke piersiową, czujecie pewien drobny ból podczas napinania tych mięśni następnego dnia? kiedy on u was mija? tak samo z bicepsem-mi zdarza się że podczas napinania bicepsa czuje jeszcze trening dzień póżniej czasem nawet dwa, nie jest to potężny ból ale poprostu czuje że go wczoraj czy przedwczoraj trenowałem a u was jak jest? Pytam bo chciałbym wiedzieć czy nie przesadazam na niektórych treningach.

pomeran
23-01-09, 16:52
każda grupa mięśniowa w różnym czasie się regeneruje masz niżej link w którym podają czas regeneracji
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Budrys
23-01-09, 17:55
dzięki Pomerman, łap soga

FitSport
23-01-09, 20:19
Wszystko zależy od treningu jakiego w danym momencie przeprowadzasz i jego i intensywności.

michal_f
23-01-09, 20:20
No to przeciez ma podane w tabelce rodzaje intensywnosci i do tego sobie dobierze juz ;)

Damian st-ce
23-01-09, 20:32
No tak, ale "intensywność" a "intensywność" to dwie różne sprawy. Może mu sie wydawać, że ćwiczy intensywnie a tak nie jest.

Budrys
27-01-09, 14:27
No tak, ale "intensywność" a "intensywność" to dwie różne sprawy. Może mu sie wydawać, że ćwiczy intensywnie a tak nie jest.

ty nie bój sie nie bój, potrafie ocenić czy ćwicze intensywnie, czy mało intensywnie, nie pierwszy rok sie "bawie" na siłowni