PDA

Zobacz pełną wersję : a6w - efekty



Asgaard
23-01-09, 15:46
Cze, jakie są wasze relacje z ukończonego cyklu?. Chodzi mi głównie jaką skuteczność spalania tkanki tłuszczowej ma ćwiczenie?

Fehu
23-01-09, 15:58
Nie spala tkanki tluszczowej od tego sa aeroby... pozdro

Sosna91
23-01-09, 16:16
coś tam się zawsze wypoci ale głownie rozwija się mieśnie brzucha. jesli sie przyłożysz to efekt jest super po 42dniach. ja niestety nie dokonczylem bo w 6dniu mnie plecy polaly troche i nie moglem pozniej jeszcze na worku trenowac wiec zrezygnowalem z a6w

feelthekick
23-01-09, 16:17
ponoć spala, ja kiedyś zrobiłem a6w, ale czy spala fat na własnym przykładzie Ci nie powiem, bo poprostu go tam nie bylo :)

michal_f
23-01-09, 17:10
Mozecie napisac jeszcze jakie mieliscie efekty po tych 42 dniach ??
Jestesm ciekawy bo moze zaczne go robic ;)

p_narozny
23-01-09, 17:28
Jak zrobisz cale 42 dni to efekty napewno beda zajebiste. Pod warunkiem ze trzymasz sie dietki, no i jak masz troszku fatu to rowniez biegasz/plywasz/itp/itd - polecam, juz po 3 dniu bedziesz czul ze cos sie kroi tam;) Tylko rob dokladnie:) Pozdro

3ndriu
23-01-09, 19:02
Sumienne wykonywanie tych ćwiczeń na prawdę przynosi efekty, sam robię ten trening na brzuch i chwalę go sobie jak również polecam innym ;)

Fehu
23-01-09, 20:03
A ja wykonywałem a6w ok 2tyg sumiennie, choc czasem plecy i brzuch mocno bolaly, ale zrezygnowałem gdyz mam pewne iloci fatu;( (nie duze) ale najpierw trzeba je spalic choc nie spieszy mi sie z tym gdyz brzuch to nie jest priorytet a raczej rece (bicepsy) a kiedys redukcja bedzie... wazne ze jadnak juz fatu mi nie przybywa

Asgaard
24-01-09, 15:27
To żeby nie zakładać kolejnego topiku zdam kolejne 2 pytania:
1.) od 4 dnia robimy 3 serie. Czy robienie serii musi następować po sobie, czy może być przerwa?, jak tak to jak długa?
2.) Czy robiąc ćwiczenia można kłaść nogi na podłodze?, czy muszą być cały czas w powietrzu?