PDA

Zobacz pełną wersję : mięśnie - regeneracja



Tomanto
08-11-06, 17:39
Czy magnez pomaga w regeneracji miesni ? Jezeli nie to jaki skladnik bylby dobry w tej roli ?Pytam sie tego poniewaz od dluzszego czasu bola mnie plecy i czasami przy cwiczeniach nastepuje charakterystyczny ból - kucie , strasznie mi to dokucza i moze zazywaznie jakiegos odpowiedniego skladniku pomoglo by mi ? :)

pey
08-11-06, 19:07
kłucia w plecach nie wyleczy zwykła witaminia czy "składnik"...to mogą być bóle nerwowe lub zaczynjąca siękontuzja - dlatego doradze Ci małą wizyte u lekarza i bedzie wszystko jasne.

Magnez katalizuje wiele procesów życiowych w ustroju, jest czynnikiem wzrostu, działa tonizująco, jest czynnikiem regenerującym żywe komórki, przywraca równowagę psychiczną i układu nerwowego....

Tomanto
08-11-06, 22:26
Ok dzieki, tez sie zastanawialem nad lekarzem :)

pey
08-11-06, 23:11
tak Ci radze, to są śliskie tematy bo to jest Twoje zdrowie, jestes młody i wogóle...szkoda się teraz nadwyrężać bez wiedzy gdy jedno słowo lekarza i porada pokieruje Cie co robić dalej:)

LoLiTa
14-11-06, 17:50
tak jak napisał wczesniej pey idź do lekarza z tym, ponieważ sam magnez nie pomoże. Oczywiście profilaktycznie możesz do brać jednak nie jest wyjściem z tej sytuacji. Sądzę ze powinienes nawet na kilka dni odpuścic sobie siłkę ponieważ w ten sposób mogą zaczynać się problemy z połączeniami nerwowymi lub mięśniami.

Kacper
15-12-06, 23:29
kłucia w plecach nie wyleczy zwykła witaminia czy "składnik"...to mogą być bóle nerwowe lub zaczynjąca siękontuzja - dlatego doradze Ci małą wizyte u lekarza i bedzie wszystko jasne.

Magnez katalizuje wiele procesów życiowych w ustroju, jest czynnikiem wzrostu, działa tonizująco, jest czynnikiem regenerującym żywe komórki, przywraca równowagę psychiczną i układu nerwowego....


No nie masz do konca racji.

Dlaczego? Poniewz czsami owe kłucia to nic innego jak czysty objaw niedoboru czegos. Na przykład kłucia w okolicach serca to nic innego jak niedobór magnezu.]

Ktos tu pytał czy magnez jest dobry na regeneracje?
Magnez jest swietny na regeneracje. Podany na około 1-2 godziny przed snem znacznie ułatwia nam wejscie w faze snu.

Proces regeneracji jak i zastosowanie odpowiednich preparatow opisalem w innym temacie tutaj na forum.

Oto link:
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=2100

Warto przeczytac !!!