PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy



xerox
22-01-09, 12:34
Sprawa wygląda następująco. Chce troche poprawic kondycje, zrzucić parę kilo, a tak poza tym to za ok pol roku czeka mnie test sprawnosciowy (podciaganie i biegi na 1000 i 50m). Chce ulozyc plan treningowy i jakas diete, ale nie mam o tym pojecia. Jak na razie to staram sie biegac codziennie i silownia ok 4 razy w tygodniu. Mam do dyspozycji silownie caly czas (2 lawki do wyciskania, laweczka do brzuszkow, hantle, sztangi, drabinki z orurowaniem ^^ i atlas). W kwestii samego przygotowania do testu zdecydowanie musze zrzucic pare kilo i wzmocnic rece do podciagania, a jesli chodzi o biegi to prawdopodobnie wystarczy systematyczne bieganie zeby nabrac kondycji. Tempo mam bardzo dobre, ale nie wytrzymuje dystansu ;) Mam 20 lat, 186cm wzrostu, ok 105kg wagi. Jakies propozycje planu, albo cwiczenia na ktorych powinienem sie skupic?

klocur
22-01-09, 16:22
na pewno najpierw skup sie na redukcji masy tluszczowej a dopiero potem skup sie na budowaniu miesniowki, czyli najpierw trening oparty na aerobach i seriach laczonych o duzych ilosciach powtorzen.

Filip_ek
22-01-09, 19:45
powinieneś raczej zacząć od pozadnej diety na redukcje tłuszczy(ale to nie w tym dziale). Napisz o tym w dziale Dieta i zobaczymy co sie da zrobic tak jak kolega wyzej najpierw spal tłuszcz a potem bież sie za mase mieśniową.