PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrzucic brzuch???Pomocy.



jaca666
22-01-09, 10:48
Witam.Mam pytanie do jakiegoś speca.Ćwiczę od kilku lat ale z przerwami.Ostatnio miałem rok bez jakiegokolwiek ruchu.Przez ten czas trochę tłuszczu odłożyło mi się na brzuchu.Mam 175 cm wzrostu i ważę 95 kg.
Przestrzegam diety kulturystycznej.Jem 6 razy w ciągu dnia na 1 kg wagi ciała dostarczam około 2,5 g białka 4.5 węglowodanów i 0.65 tłuszczu.Jednak obawiam się ze jedząc tyle posiłków mój brzuch zrobi się coraz większy.Trenuje 4 razy w tygodniu na siłowni ( po 3 do 4 ćwiczeń na dany mięsień i 10 do 15 powtórzeń)a w 3 pozostałe jeżdżę na rowerku stacjonarnym po 50 minut.Chciałbym się wyrzeźbić i zamiast tłuszczu wrzucić mięśnie.Po jakim czasie będę widział rezultaty???

p_narozny
22-01-09, 11:23
Siemka, obetnij troche wegle, reszte zostaw na takim samym poziomie i obserwuj wyniki (w razie wu reaguj), po kazdym treningu dodaj aeroby, biegaj duzo - to najlepsze na brzuch. Czytalem ze kilogram tygodniowo to bezpieczna, realna liczba kg ktore da sie zrzucic, bez odwodnienia i wycienczenia organizmu. Aerobiczne 6 weidera - mowi Ci to cos? Poczytaj, moze Ci sie spodoba, to na brzuch. Pozdro

jaca666
22-01-09, 11:48
Tak robię 6 Weidera od wczoraj i zobaczymy czy naprawde jest taka skuteczna.Wielkie dzięki stary.

p_narozny
22-01-09, 11:51
Spoko, ale zasuwaj ostro z bieganiem i innymi aerobami, a6w jest skuteczna na wysiekanie brzucha, takze jesli zalega tam sporo tluszczyku to dzialaj dzialaj ostro:) nie szczedz sobie potu na silowni..:) Powodzenia