PDA

Zobacz pełną wersję : Plan.



Crazy_King
21-01-09, 23:25
Czesc. Przyjechal do mnie moj zestawik silacza tzn. 2 hantle,sztanga i 33,5 kg nakladu. I w zwiazku z tym potrzebuje jakis plan co moglbym robic z tymi urzadzeniami. Poza tym nie mam nic wiecej ;( z gory dziekuje :)

.Smile
21-01-09, 23:57
cel, wiek, masa, wzrost?

Crazy_King
22-01-09, 09:14
Zgubienie tłuszczu. Lat 13. 80kg. 177cm. (nie pisac ze jestem za mlody. wiem nie mam szalec z ciezarami i zadnych martwych ciagow itd.)

DiscoKing
22-01-09, 10:01
w twoim wieku proponuje ćwiczenia z ciężarem własnym. brzuszki, pompki, przysiady, pompki w podporze tyłem,bieganie i basen. to w zupełności wystarczy Ci do spalenia tłuszczyku. a jak sie wzmocnisz to za kilka miesięcy lub nawet kilkanaście wejdziesz na ciężary.

Crazy_King
22-01-09, 16:54
Brzuszkow nie mam gdzie robic. Pompki nie moge zrobic ani jednej. po 10 przyhsiadach wysiadam. Biegac nie mam czasu szkola zajecia. Jedyne co robie to jeszcze na pilke reczna chodze nic wiecej zrobic nie moge

DiscoKing
22-01-09, 17:33
jak nie masz gdzie brzuszków robić ?? na podłodze nie możesz? Sam widzisz że jesteś bardzo słaby i musisz się uporać z samym sobą. Musisz sie zmusić do wysiłku, jeszcze do pełni szczęścia--> dieta!! zero słodyczy i tłustego żarcia!! zresztą odwiedź dział dieta.

Napinacz01
22-01-09, 18:08
Brzuszkow nie mam gdzie robic. Pompki nie moge zrobic ani jednej. po 10 przyhsiadach wysiadam. Biegac nie mam czasu szkola zajecia. Jedyne co robie to jeszcze na pilke reczna chodze nic wiecej zrobic nie moge

No i kolejny :)

Mowic mu co bedzie dla niego lepsze, to dla kazdej porady znajdzie sobie bez sensowne uzasadnienie za "NIE"

Brzuszki - Na podłodze, chyba ze jestes bezdomny to musisz sie troche pobrudzic na ziemi.

Pompki - To podstaw sobie pod nogi jakies krzeselko, wtedy bedzie ci troche lżej.

Przysiady - Dobre i to, 10 przysiadow wystarczy, wkoncu bedzie coraz wiecej.

Jak nie masz czasu pobiegac, to masz czas na silownie ??

Zastanow cie bo bzdety piszesz nie mozliwe :)

p_narozny
22-01-09, 18:16
Popieram przedmowcow, zapamietaj chlopcze;) Te cwiczenia ktorych najbardziej nie lubisz (prawdopodobnie dlatego, ze sa dla Ciebie najciezsze - ja tak mialem i pare innych osob tez) SA DLA CIEBIE NAJPOTRZEBNIEJSZE! Wiec pokaz ze jestes facetem, zacisnij zeby i zapierdalaj z brzuszkami i biegiem!! Pozdro

.Smile
22-01-09, 21:51
wszystko to co napisal DiscoKing, nie chcesz?
twoja sprawa, to ty pracujesz nad soba potem sie nie dziw ze masz brzuszek. Cza chciec ;p

Crazy_King
22-01-09, 22:15
No dobra. Ale biegac np nie moge bo na takie rzeczy nie mam czasu. Przysiady ok. Pompki z krzeslem ok. brzuszki ok. Dieta ? (mieszkam z babcia wiec ciezko xd) a teraz czy moge pomachac sobie hantla bez zadnych planow itd. ?

p_narozny
23-01-09, 02:19
Jasne ze mozesz, machaj - machaaaaaaaaaj az odlecisz, tylko co Ci z tego przyjdzie? Bez sensu zadawanie pytan, jesli nawet nie nachylisz sie dobrze nad ich odpowiedzia...