PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc!!



kostek93
20-01-09, 19:27
Mógłby koś ułożyć dość prosty trening dla osoby będącej pierwsze razy na siłowni 3 razy w tygodniu.Od lutego zamierzam chodzić systematycznie i przydał by się jakiś określony plan według którego mam postępować.Z góry bardzo dziękuje.

Cielu7
20-01-09, 22:19
jesli chcesz zacząć przygode z siłownia to na razie plan ogólnorozwojowy pod tym hasłem jest pełno planów

motochuch
21-01-09, 01:59
Świetnie, trafiłeś już na forum kulturystyczne, więc jedna rada. Szukasz planu, a nie podałeś żadnych danych o sobie. Więc albo podaj jak chciałbyś ćwiczyć, czy chciałbyś brać odżywki i czy chodzi ci o mase czy o żeźbę? A i tak odpowiedź jest tylko jedna :) Szukaj na forum! Jest tutaj tyle zakładek że na pewno coś znajdziesz. Masz plany na mase, żeźbę itp... dodatkowo proponowałbym diete. Wszystko tutaj jest, tylko poszukaj:) Pozdrawiam.

kostek93
21-01-09, 13:57
Mam 16lat
Wzrost 183cm
Waga 60kg
Chciałbym mieć trening na masę i bez brania odżywek!!

Fehu
21-01-09, 14:36
Nie ważne czy rzeźba czy masa najpierw ogolno a po tem się będziesz zastanawiać jaka drogę obrać...Pocwicz te 6 tyg zobaczysz czy Cie to wciaga czy nie, a motochuch widziales rzezbe bez masy? najpier masa pozniej rzezba
(http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=11503)

kostek93
21-01-09, 16:34
Mógłby mi ktoś wysłać linka do jakiegoś porządnego treningu ogólnorozwojowego??
Na masie mi tak zależy bo ważę 60kg i wyglądam jak patyczek masakra!!

LeBron23LBJ
21-01-09, 17:40
zobacz dzial trening, tam powinien byc jakis plan ogolnorozwojowy spotykany poda nazwa FBW jak cos :)

motochuch
21-01-09, 18:38
Nie ważne czy rzeźba czy masa najpierw ogolno a po tem się będziesz zastanawiać jaka drogę obrać...Pocwicz te 6 tyg zobaczysz czy Cie to wciaga czy nie, a motochuch widziales rzezbe bez masy? najpier masa pozniej rzezba
(http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=11503)


Właśnie ważne czy żeźba czy masa. A skoro pyta na forum tzn. że chce ćwiczyć, więc czemu nie może odrazu zacząć treningu na mase, lub na żeźbę?? A odpowiadając na twoje pytanie czy widziałem żeźbę bez masy, odpowiadam TAK! Widziałem, ponieważ są ludzie którzy nie chcą być duzi lecz mieć widoczne mięśnie, np ważący 45kg chłopak, ma żęźbę, bo niema tłuszczu i mięśnie są widoczne, a on ćwiczy na jeszcze lepsze zaokrąglenie, a nie zalanie masą. Pozdrawiam!

Fehu
21-01-09, 18:44
inaczej interpretujesz pojecie rzeźby ode mnie, uważam ze trzeba mieć z czego rzeźbić bo co z kości i skory>? cóz nie wnikam aczkolwiek proponuje zajrzec do slownika jezyka polskiego...
A co do treningu od razu na mase czy wedlug Ciebie na rzezbe nie radz mu tak bo sobie chlopak krzywde zrobi potrzebne jest przygotowanie ktore daje wlasnie ogolno

P.S
odwiedziłem Twój profil jesteś sporo bardziej doświadczony niż ja wiec nie pisz zeby nie robic ogolno

Edit:
A i dodam, zeby czytac co na forum pisza doswiadczeni userzy bo gdyby nie oni pewnie juz bym sobie krzywde zrobil przy cwiczeniu at taka mala dygresja

motochuch
21-01-09, 19:24
Więc niech zrobi trening ogólno rozwojowy a po nim na mase. Bez odżywek, bo w tym wieku wszystko samo rośnie.

kostek93
25-01-09, 12:17
Mam ważne pytanie mógłby mi ktoś pomóc z łączeniem partii na treningu.Mam zamiar ćwiczyć 2x w tygodniu i np. wtorek klata_ramiona czwartek nogi_plecy??
Cos takiego jak najlepiej połączyć?