PDA

Zobacz pełną wersję : Białko-pomoc w uzupełnieniu diety



Rush
20-01-09, 16:52
Witam,

Kupiłem okazyjnie po niskiej cenie biało hiteca anabolic protein.
Tylko teraz pytanie kiedy go brać aby to jak najlepiej wykorzystać(cel masa) ??

W po treningu pije monster massa(90gr) więc raczej w tedy go nie potrzebuje.
Na noc odpada bo to białko o szybkiej wchłanialności.
Czy dobrym pomysłem było by branie go do sniadania(1porcje 25gr) ? na sniadanei zawsze zjadam miske płatków(cornflakes) na mleku(~300/350ml) i wydje mi sie ze mam w nim za mało białka.

Myślałem jeszcze o jednej porcji w dnt po jakimśwysiłku np po bieganiu albo po krótkim treningu na worku bokserskim.

Jecze pytanko ale bardziej nadające sie do działu trening, czy bieganie 2x(30/40min) w tygodniu w znacznym stopniu utrudnia budowanie masy mięsniowej ??

Waga niecałe 70kg,ekto(chudzielec).

FitSport
20-01-09, 21:24
na sniadanei zawsze zjadam miske płatków(cornflakes) na mleku(~300/350ml) i wydje mi sie ze mam w nim za mało białka.

Myślałem jeszcze o jednej porcji w dnt po jakimśwysiłku np po bieganiu albo po krótkim treningu na worku bokserskim.

Jecze pytanko ale bardziej nadające sie do działu trening, czy bieganie 2x(30/40min) w tygodniu w znacznym stopniu utrudnia budowanie masy mięsniowej ??

Waga niecałe 70kg,ekto(chudzielec).

Na śniadanie zacznijmy od tego że wogólę nie masz białka...A płatki kukurydziane to nie najlepszy pomysł.Jeśli jesteś ektomorfikiem to bieganie jeszcze bardziej utrudnia Ci nabieranie wagi.Takie uroki tej budowy.

Rush
21-01-09, 18:00
No białka chyba troche w mleku jest,przy 350ml to bedzie chyba około 10gr.

A płatki kukurydziane na śniadanei czemu nie ?? przecież na tym forum doradzaliście mi je na sniadanie(na etykiecie pisze ze 80% to wegle,ale czy proste czy złożone to już nie wiem.)

FitSport
21-01-09, 18:28
Mleko zawiera B 8g/250g to trochę mało,nie sądzisz?Płatki owsiane mają niższe IG od kukurydzianych, przez co są lepiej przyswajalne, co odgrywa znaczącą rolę tym bardziej jako pierwszy posiłek.Jakieś pytania jeszcze?

Volves
21-01-09, 23:50
ludzie płatki to nie jest jedzenie...
kupa cukry i innych zapychaczy...

FitSport
22-01-09, 14:32
ludzie płatki to nie jest jedzenie...
kupa cukry i innych zapychaczy...

Bez komentarza... :/

Rush
25-01-09, 21:20
To jak z tą odżywką ?? popić nią śniadanie czy wypić po treningu ??

To jakie płatki najlepiej jeść na śniadanie(rano nic innego mi przez gardło nie przejdzie :P ),jak ktoś byłby mi podać konknetne nazwy to byłoby super :]

FitSport
27-01-09, 18:15
Płatki owsiane,ja osobiście kupuję Musli wieloowocowe z kawałki suszonych owoców firmy Sante,tanie a polecam.

ht
27-01-09, 18:21
wrzuc zamiast mleka bialeczko do tych platkow. platki zamien najlepiej na owsiane. podlicz sobie ile spozywasz bialka i reszte dodawaj w miare potrzeb z odzywki.

Vegeto86
27-01-09, 20:21
Ja bym bral rano zaraz po przebudzeniu ewentualnie miedzy posilkami lub jako uzupelnienie.