PDA

Zobacz pełną wersję : trening silowy



ja22
20-01-09, 16:46
Witam. Mam 22 lata, cwicze od 4 lat, wzrost 182, waga 86, mam prosbe o podanie przykladowego treningu na sile (do tej pory robilem wlasciwie tylko mase i jak sie sami domyslacie i pewnie wiecie jak stanelo to na amen). Jedyne wytyczne to mozliwosc 3 treningow w tygodniu (pon-sr-pt) i najchetniej widzialbym takie polaczenie jak: kl - tric, plecy - bid, barki -nogi /martwy ciag wlozyc w plecy czy w barki??/ Porsze o podanie iloscia czwiczen na dana grupe misniowa, ilosc serii i powtorzen.. Z gory dzieki za zainteresowanie tematem i pozdrowka

3ndriu
20-01-09, 17:13
Wiesz, po 4 latach treningów powinieneś wiedzieć jaką partię mięśni ćwiczysz robiąc martwy ciąg.

Jest to ćwiczenie które jest fundamentem silnych pleców.

ja22
21-01-09, 13:23
no wiem na co jest martwy ciag a pytanie dotyczylo z czym go laczyc - czy z plecami i bicepsem czy barkami i nogami, bo widzialem i takie i takie polaczenie a nikt nie potrafil podac dlaczgo tak czy tak :/ a co do treningu ma ktos jakis pomysl??

motochuch
21-01-09, 15:01
Martwy ciąg łącz z plecami. Połączenie jest dobre, ćwicz w poniedziałek Klata+Triceps, w Środę Plecy+Biceps, a w piątek Barki+Nogi. W treningach siłowych chodzi o powtórzenie jak największej ilości razy w serii z jak największymi ciężarami, ale takimi abyś mógł ćwiczenia wykonywać dobrze pod względem technicznym. Apropo samej rozpiski treningu, to zapraszam na dział ,,TRENING'' i na samej górze masz przykładowe treningi zaznaczone grubszą linią. Masz tam trening dokładnie tak rozpisany jak chcesz. ,,Szukajcie a znajdziecie'' :) Do tego polecam jakąłś dietę, albo chociaż przewagę dań białkowych. Pozdrawiam.

ja22
23-01-09, 00:04
dzieki motochuch juz sobie lukne, natomiast mam jeszcze pytanko odnosnie suplementacji ->mam na mysli cos takiego KREATYNA+CARBO jako podstawa mam to juz kupione, oczywiscie bialko i myslem zeby do tej kreatytny i bialka dorzucic glutamine...??