PDA

Zobacz pełn± wersję : możecie ocenić diete ?? pzdrwqa



mazur47
19-01-09, 17:24
witam! mogliby¶cie sprawdzic moja diete?? mam 18 lat waze 74 kg zapotrzebowanie 3900kcal 407 wegle 133 tluszcze 148 bialko no i to jest na masowke dieta.. tylko nie krzyczcie jak cos jestem poczatkujacy hehe

I mleko 300ml 2% + płatki owsiane 175g + rodzynki 40g + banan +twaróg 100g + łyżka oliwy
II 1worek ryżu + 3bułki z sałata pomidorem ogorkiem wedlinka + 1 porcje z piersi z kurczaka + Danone + trochę dżemu + rodzynki 20 g
III (przedtreningowy) 2x pier¶ z kurczaka + 1 worek ryżu + 2 jajka + troche sera + oliwa
IV od razu po treningu) banan + carbo
V 3o min po treningu ) jajecznica z 4 jaj + 2 kromki cienego pieczywa + sok wieloowocowy
VI przed snem) makrela + ser + serek wiejski

Marcinek
20-01-09, 11:10
banan + carbo? to i to weglowodany :) ogólnie wszystko pieknie ładnie :) masz spust kolego xD tylko ta makrela + ser + serek wiejski troche nie bardzo.. za duzo. chyba, ze to sa opcje wyboru na kolacje, dlatego wez tylko pod uwage ser ew serek wiejski ryba, troche za duzo tluszczu ma. GROW UP DUDE!

mazur47
20-01-09, 13:14
ale banan jest tez uzupelnieniem witamin :). mowisz za duzo tluszczu... ale i tak malo go mam w diecie ... nawet z ta ryba jakas wedzona to mam go o pare g za malo...