PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie bialko ?



Pasiak
06-11-06, 22:53
Pewnie taki temat juz wczesniej powstal ale chce zeby ktos powiedzial co najlepiej zrobic w moim konkretnie przypadku :P A wiec tak: mam 15 lat, waze 90 kg <na klate 90 kg xD>. Mysle ostatnio o kupnie bialka, slyszalem ze dobre jest "Magnum 8000". Moje pytanie brzmi:
Czy dobre bialko ? Jak dawkowac ?

Z gory dzieki :)

pawel1757
06-11-06, 22:58
1. Co to jest Magnum 8000 ?
MAGNUM 8000 jest wzmacniającym dodatkiem odżywczym przeznaczonym dla kulturyst&#243;w, sportowc&#243;w dyscyplin siłowych oraz dla tych wszystkich, kt&#243;rzy pragną szybko zwiększyć masę ciała. Preparat z powodzeniem polecany jest r&#243;wnież sportowcom, kt&#243;rych obciążenia treningowe wymagają dostarczenia zwiększonej ilości energii. MAGNUM 8000 zawiera zr&#243;wnoważone ilości węglowodan&#243;w, białek oraz wysokoenergetycznych lipid&#243;w w postaci oleju MCT, kt&#243;ry charakteryzuje się szybką wchłanialnością i spalaniem. W celu nasilenia anabolicznych właściwości odżywki MAGNUM 8000 wzbogacono ją o kreatynę. Suplement ten uważany za najsilniejszą nie sterydową substancję na świecie, wspomagającą przyrost siły i masy mięśniowej. Dlatego też MAGNUM 8000 w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą gwarantuje szybki przyrost masy ciała. Preparat uzupełniono dodatkowo optymalnym zestawem witamin i minerał&#243;w niezbędnych do prawidłowego procesu przemian metabolicznych, co znacznie przyśpiesza przyswajanie produktu.



Spos&#243;b użycia:
Zalecana dawka dzienna to około 200g - 300 g. Preparat należy stosować najlepiej w dawkach podzielonych 3-4 razy dziennie po 70-100 g preparatu. Jednorazową porcję należy dokładnie rozmieszać z 250 ml mleka lub wody używając do tego szejkera lub miksera. W dni treningowe: Jedna porcja 1,5 godziny przed treningiem druga do 0,5 godziny po treningu. Pozostałe porcje najlepiej spożywać pomiędzy posiłkami. W dni nie treningowe: 3-4 razy dziennie pomiędzy posiłkami.
Uwaga !!! Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, wg kt&#243;rej można precyzyjnie odmierzyć porcje produktu: podziałka 10cc = 6g preparatu Magnum 8000, czyli pełna miarka 50cc = 30g produktu.

Pasiak
06-11-06, 23:04
To samo przeczytalem na allegro tylko ze oczekiwalem jakiejs opinii od siebie typu "dobry" "do dupy" czy cos w tym stylu. Moze znacie jakies bialko ktore bedzie przeznaczone specjalnie dla mnie ? :P

pawel1757
06-11-06, 23:05
jak ćwiczysz ponad p&#243;ł roku to będzie dobre dokup do tego kreatyne i bedzie ok

[ Dodano: 06-11-2006, 23:08 ]
zajrzałem do profilu i widze że białko nie jest ci potrzebne bo mase masz sporą

Pasiak
06-11-06, 23:10
Jak wogole dziala bialko ? Mozna je brac jednorazowo ? tzn np widze po miesiacu efekty i potem juz nie bede bral. Czy trzeba to brac regularnie tak jak kreatyne ?

pawel1757
06-11-06, 23:15
powiem prosto jesz białko i masa idzie, zjadasz ile masz, a po cyklu na kreatynie jest chyba 2 miesiace przerwy ale nie jestem pewny

Pasiak
06-11-06, 23:29
[ Dodano: 06-11-2006, 23:08 ]
zajrzałem do profilu i widze że białko nie jest ci potrzebne bo mase masz sporą

Moze i mase liczbowo mam dobra ale jestem bardzo wysoki i tego nie widac. Dlatego wlasnie chce zaczac brac bialko a potem powstala mase przerobic na miesnie. I tak bedzie git ;]
Zreszta niedlugo pokaze pare fotek i powiecie co myslicie.

pawel1757
06-11-06, 23:30
jak tak m&#243;wisz to ok dokup kreatyne i bedzie dobrze

Jose
08-11-06, 20:02
ale glupoty piszecie... :| az nie wiem co odpisac...


ale zacznijmy od konca

Dlatego wlasnie chce zaczac brac bialko a potem powstala mase przerobic na miesnie. I tak bedzie git ;]wiesz co to jest masa?
masa moze byc miesniowa badz tluszczowa, i jesli zdobywasz mase miesniowa sa to miesnie a jesli tluszczowa to za zaden ch*j nie przerobisz tego na miesnie, po prostu bedziesz musial to potem spalic i spod tluszczu wyjda wyrazniej miesnie...

a teraz dalej...
magnum to nie jest bialko :!: nie widzisz tego patrzac na sklad? prawie same weglowodany i niewielka ilosc bialka... jest to gainer i to raczej dla hardgainerow , patrzac na Twoja wage i wzrost raczej bardziej by sie nadal chocby gainer 2 z vitallmaxa badz jakis inny gainer ktory ma wiecej niz 25/30 g bialka na 100g produktu, bo jesli bys wzial takiego magnuma to mozliwe ze bedziesz lapal sporo fatu ...

a co mozesz zyskac dzieki bialku? nic? bialko to tylko uzupelnienie diety, rownie dobrze mozesz zaopatrzyc sie w 10kg piersi z kurczaka, twarogu i tunczykow i bialko bedzie Ci zbedne ;)

teraz rozumiesz ?

pakjer
13-11-06, 15:43
magnum8000tys to bialko/?od kiedy;d.eheh nio ale wiesz Jose niezawsze jest czas na zjedzenie pelnego i wysokobialkowego jedzonka;]wiec dlatego powstaly suple takie jak bialko lub gainery zeby po prostu niedobor uzupelnic;]a z treca to nic niepolecam ewentualnie bcaa;]wsomie bialko podobno ma dobre rozpuszczalnosc na przyzwiotym poziomie ale......niemam przekonania;]....90kg mowisz ze masz??to nie lepiej przerobic to na mase odrazu??polecam jakies hmb kreska dextroza i trening oraz dietka<niezapominac o dlugim snie;d>eheh pozdro

u.waw.pl
13-11-06, 20:39
Po pierwsze to 15 latek nie powinien się łapać za odżywki, bo i po co...

pakjer
13-11-06, 22:02
zgadzam sie;]....ale wiesz jak ma troszke tluszczyku to moze sobie zakupic cosik....ale i tak zrobi co bendzie chcial...ja w jego wieku to za laskami sie ogladalem i tylko to;d...a teraz lAski i oczywiscie Pakernia;]

Jose
13-11-06, 22:54
to nie lepiej przerobic to na mase odrazu??taie rzeczy to tylko w erze

nie ma mozliwosci zamienienia tluszczu w mase miesniowa

pakjer
14-11-06, 15:41
hmm....tluszczyku niemozna przerobic na mase miesniowa ale mozna przerobic fata na energie ktora jest potzrebna;]...ehheh

Odżywek
18-11-06, 16:17
ja mam tez 15 lat i biore Koncentrat Białek Serwatkowych Ostrowia WPC 80 jak moim zdaniem jest on nawet dobry. A jeśli o dawkowanie chodzi to wszystko masz napisane na opakowaniu.

pakjer
19-11-06, 22:14
no wiesz dawkowanie na etykietce jest tak srednio dla wszystkich<kiedys czytalem ze dla wairy co waza80kg>.........a jak sie rozpuszcza i przysfaja te Twoje bialeczko??musze sobie zakupic jakies i niemam blafego pojecia.........15latek........szybko zaczoles........i tak trzymac;]nie przeciazac kregoslupa pamietaj otym;]

Odżywek
19-11-06, 22:52
Ja mam białko Ostrowia WPC 80 ( 80% ) Dobrze przysfajalne czuc efekty działania, i widac tez efekciki oczywiscie jak regularnie biezesz. Ja sypie tyle co na etykiecie pisza i jest Gitarra,ale po zakonczniu tego bialkowania teraz zwyzszam dawke ale mysle ze nie przyniesie to wiekszych efektow niz przy braniu tak jak na etykiecie psize .Pozdro :wink:



tu masz te bialeczko jak bedziesz chcial to zajzyj.

Jose
20-11-06, 16:42
bialko sie dawkuje wedle brakow w diecie, a nie jak na opakowaniu pisza

i tyle w tym temacie

pakjer
22-11-06, 12:02
..........no ja od wczoraj moge powiedziec ze zaliczam sie do grona ludkow co zakupili wpc z ostrowi;].....mam nadzieje ze niedlugo mi przyjdzie;]...ale podobno dobrze dodac do niego lyzeczke zwyklego cukru.....lepszy smak i wogole;]......tylko podobno ciezko sie rozpuszcza w szejkerze....kumpel teraz tez kupil i ciska.....Jose wiesz chlopak ma dopiero15latek wiec nie musi idealnie przestrzegac diety.....mowiac szczeze ja tez jej tak nie przestrzegam po prostu jem o stalych porach no i wiadomo wszystko co ma duzo bialka srednia ilosc wegli i malutko tluszczu;]....zycze super efektow Odżywek;]eheh

Odżywek
25-11-06, 21:12
heh dzieki :wink: Pozdro :)

Pasiak
27-11-06, 17:57
To moze wkoncu ja sie wypowiem w tym temacie ? :p Rozmawialem dzisiaj na silce z wlascicielka (kulturystka) i powiedziala, ze przydal by mi sie gainer. Jestem bardzo wysoki, nie chudy, i dobrze zbudowany. Mowila ze gainer + odpowiednia dieta i gitara, w moim przypadku 6 posilkow dziennie wzbogaconych o weglowodany. i bedzie cool xD

Ten gainer jest wporzadku ? Oczywiscie nie kupie go na allegro tylko w profrsjonalnym sklepie

http://www.allegro.pl/item142114451_trec_mass_xxl_3000g_najpopularniejsz y_gainer.html#photo

Jakbym kupil 3 kg, to powiedzmy ze starczyloby na miecha. Duzo by mi to dalo?

tomek.
27-11-06, 21:27
bardzo bym prosił nie dawac link&#243;w do allegro bo PEWNE osoby sie bulwersują i myślą że zachęcacie ludzi żeby kupowali na waszych aukcjach

co do pytania
jezeli dieta jest to gainer nie potrzebny
ale zawsze to wygoda jak ci sie żarcia nie chce robić czy nie możesz zjesc normalnego to masz gainera w poł minuty

z tego gainera polecam smak bananowy posmakował mi ostatnio

pakjer
13-01-07, 12:09
na opakowaniu to jest tak wiesz......lepiej rozpisac sobbie diete i zobaczyc ile Ci bialeczka brakuje i dopielnic braki bialeczkiem;]a tak w nawiasie zakupilem sobie 8kg Bialeczka z Ostowi!!

[ Dodano: 13-01-2007, 12:11 ]
no ja to tylko smaki bananowe kupuje;p.....a z gajnera to polecam...hmm.....monster maSaaa!!!!!eheh