PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia



sAdrian
19-01-09, 17:16
Witam wszystkich,
Chcem otworzyc silownie, ale nie wiem jaki sprzet najlepiej kupic i jaki :/ .
Lokal ma ok 75m2 ... moze jakies propozycje co tam umiescic :) Czekam na odpowiedz.

marbo-sport_pl
19-01-09, 17:30
Zaczekaj 2 tygodnie, zaprezentujemy całą linię ławek serii Professional w cenach, które myślę Cię zainteresują :)

sAdrian
20-01-09, 11:47
Jeśli bede mial tyle czasu to zaczekam, a tym czasam naprawde przydalaby sie pomoc z waszej strony. Czekam na wasze odp.

marbo-sport_pl
20-01-09, 12:58
Rozumiem, że chcesz aby był to profesjonalny sprzęt z grubych profili?
Pozdr.
Michal

rash1
20-01-09, 19:54
jedyne co ci mogę doradzić jeżeli ma być to profesjonalna siłownia to bierz sprzęt o jak największej wytrzymałości i z jak najgrubszych materiałów bo szybko się zużyje a użytkownicy będą się bali na nich ćwiczyć, u mnie w mieście otworzyli siłkę ale jakość materiałów nie jest zbyt zadowalająca jak kumpel ćwiczył na jakimś przyrządzie już nie pamiętam jakim to zwyczajnie się bał że zaraz się coś stanie a w miejscowości obok nie ma porównania siłka konkret także przede wszystkim wytrzymały sprzęt a i lepiej nawet prostszy jak nie ma być takich podstawowych rzeczy jak drążek do podciągania co też się u mnie na siłce zdarzyło ;/ ( tak na marginesie to wygląda jakby specjalnie pod sezonowców była )

grochos
22-02-09, 20:57
jesli chodzi o silownie to temat jest prosty. nie baw sie w zadne pol produkty, rzeczy bez atestu a przedewszystkim rzeczy robione samemu. Jesli nie daj boze cos sie stanie bedziesz placil ogromne odszkodowania bo na silowni musi byc bezpiecznie (nie liczac przypadkow gdy ktos umyslnie bezpieczenstwa nie przestrzega) Jesli chcesz patrzec tylko na zyski to mozesz sie grubo przejechac. kolega otworzyl silownie w Gdansku jakies 2,5 roku temu, zainwestowal konkretnie jednak mowi ze naprawde sporo czasu minie zanim to wszystko sie zwroci.
Kupil sprzet chyba conana i mowi ze ok. jedyne co musial zmienic to tapicerke bo byla kiepskiej jakosci, a tak to nic. Co do pomieszczenia to nie jest zbyt duze. kolega ma ponad 250m (razem z sala do fitnesu i boksu). postaraj sie aby byly wszystkie stanowiska, a te najbardziej "chodliwe" typu laweczki byly przynajmniej podwojne. mam nadzieje ze pomoglem chociaz troszke. pozdrawiam i powodzenia w intersie.

Vizor
23-02-09, 14:41
Dogadaj sie z Marbo-sport. :)

RockyBalboa
23-02-09, 16:00
ja bym sie skupil na Keltonie, grube profile, lawki 500 kg wytrzymalosci, maja w ofercie szeroki asortyment sprzetu, jakimi funduszami dysponujesz

marbo-sport_pl
24-02-09, 09:06
Zerknij na to:
http://www.marbo-sport.pl/c,pl,30,1,1,0,long,profesjonalny+sprzet+do+silowni .html
Już niedługo będą maszyny ze stosem :)
Dogadamy się co do rabatów, transport i montaż oczywiście gratis :)