PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzęt na początek, wzrost



pawels
18-01-09, 22:05
Witam. Mam 17 lat i troszkę ponad 170 cm wzrostu. Zostało mi z roboty z poprzednich wakacji trochę pieniędzy (prawie 1,5k), i chciałbym wydać je na coś pożytecznego. Na początku chciałem kupić PS3, chociaż mam już x360, ale powiedziałem sobie "co ty odp.ierdalasz chłopie, na ch.ja ci druga konsola", no i opamiętawszy się, zdecydowałem się na zakup jakiegoś sprzętu do ćwiczeń.:smile: Wisi już u mnie w domu ścianie drążek, na którym staram się codziennie ćwiczyć, oraz posiadam hantle (2x 2 kg heh). Pierwszą rzeczą jaką zamierzam kupić to rękawice do drążka, oraz hantle (2x 10 lub 15). Myślę że przydałby się jeszcze jakiś pas na nogi, żeby trochę powisieć głową w dół (czytałem że jest to dobre ćwiczenie na wzrost). Jaki sprzęt jeszcze polecacie (gdy wzrost jest sprawą pierwszorzędną)? Bardzo was proszę o poradę:)

Pozdrawiam

Napinacz01
19-01-09, 07:43
Zorganizuj sobie jakieś pomieszczenie np. Komórka, Garaż, Suszarnia...

Za 1,5 k możesz kupić sporo sprzętu.

-Gryf prosty 180 cm
-Gryf łamany 120 cm (do ćwiczenia bicepsow,tricepskow...)
-2 gryfy do hantla 40 cm

Ławeczka ze stojakami + modlitewnik
Drążek do podciągania - który już masz ;)

+Obciążenie , najlepiej dobierz tak aby średnica wszystkich trzech gryfów które zakupisz była taka sama.

Najlepiej poszukaj obciążeń na złomie - bardzo często tam są.
albo poszukaj u siebie w mieście jakiegoś tokarza, może on wylewa takie rzeczy.

Albo poprostu napisz do mnie GG:7074024

Mam do sprzedania różne obciążenia gryfy itp :) Woj.Łódzkie.

marbo-sport_pl
19-01-09, 15:35
Skad jestes? Takie zamówienia staramy się dowozić gratis, więc może będę mógł przedstawić Ci interesującą ofertę :)