PDA

Zobacz pełną wersję : Kimboo slice



wsp18
17-01-09, 23:13
co sadzicie o tym gosciu?? chcial by sie czegos dowiedziec onim np waga wzrost za pomoc sog:p a zastanawiam sie czy ten czlowiek czegos nie bral jakis saa :P jakis taki rozrosniety

Street Fighter
17-01-09, 23:39
Wzrost 1.80 m, waga 110 kg wiek 34 lata

Shogun
24-01-09, 00:17
No troche błędne dane ;)

Wzrost : 188 cm
Waga: okolice 105 kg, dawniej ważył nawet 120 kg

Co by Ci o nim powiedzieć hmmm... murzun, ma charakterystyczną łysinę i gęstą brodę. Zasłynął na Youtube, poprzez nagrania i upublicznienie swoich walk ulicznych.. Następnie rozpoczął karierę w MMA, jego trenerem został między innymi Bas Ruten, jedna z legend MMA. Pierwsze 3 walki wygrał, ostatnią przegrał dosyć szybko.. został znokautowany, prawym hakiem.. dosyć farciarsko moim zdaniem. Pewnie powróci i pokaże jeszcze na co go stać :)

Prezydent_1c
24-01-09, 12:32
Moim zdaniem zawodnik to bicia to jest. Jest duzy jest silny i agresywny ale ma dużo złych nawyków. Pozatym pokazał że ma szklaną szczęke w ostatniej walce bo uderzenie nie było mocne a nogi sie ugięły pod nim. Pokazuje lamerskie walki na internecie z jakimiś typami nieznanymi, a narazie mało co pokazał moim zdaniem. Zobaczymy co pokaże w zbliżającej się walce ale dużo więcej osobiście od niego oczekiwałem.

Shogun
24-01-09, 15:14
No nie wiem obejrzyj sobie moment uderzenia na zwolnieniu to zobaczysz, że było całkiem niezłe to uderzenie :P

wsp18
24-01-09, 16:17
no ta walka co on dostal to barfdzo pechowo bo sadze ze tamtego goscia by pocisnal ma dobre ruchy no i wlansie ja juz napisane wyzej duzy i silny...zastanaiam sie czy on sie nabral czegos...ale to chyba raczej pewnie ze musi cos brac ze tak wyglada murzyni jada na koksie pewno:p