PDA

Zobacz pełną wersję : B12



Street Fighter
17-01-09, 15:45
Chciałbym sobie zaaplikować witaminkę b12 i mam związane z tym pytania :P
- czy można dostać to bez recepty?
- rozumiem ze jeśli ma to dać jakiś efekt to tylko szoty bo w tab za mała zawartość?
- jak często to walić i ile ml ?
- mam do tego dojście od dilera który sprzedaje tez zwykły koks ale chciałbym się dowiedzieć ile powinienem za to zapłacić?
Wiem ze witamina to nie ssa ale słyszałem ze dobre na wytrzymałość wiec sie przyda^^ przy treningu na rzeźbę;P O iniekcje nie ma problemu mam pielęgniarkę magistra w domu ^^

ht
17-01-09, 17:15
raczej nie bedziesz mial jakis efektow... i podobno shoty bolace... tak ze zero korzysci. nie bralem nigdy ale ktos tam probowal i raczej nic sie nie dzialo.

montana13
17-01-09, 19:06
Wlasnie mialem taki temat dzis zastawic a tu widze ze mnie uprzedziles!spox!
ja w czoraj zaplikowalem sobie 1oo mikronow i wcale nie boli tak wiec obalam mity o bolacych szczalach!ale tez chcialbym sie dowiedziec co ile bic ponoc co 2 dni

ht
17-01-09, 21:16
http://www.allegro.pl/item532041703_witamina_b12_w_ampulkach_1000ug_najs ilniejsza.html :lol:

Street Fighter
17-01-09, 23:36
http://www.allegro.pl/item532041703_witamina_b12_w_ampulkach_1000ug_najs ilniejsza.html :lol:


takie opakowanie na ile starczy ? Dobre to jest ? ( radioaktywne ) xD sorki za takie pytanie ale nie chce walić szotów z wody albo jeszcze gorzej ^^

montana13
18-01-09, 10:02
Dokladnie takie mam B12 jak na alegro widzimy i stezenie to samo 1000ug tam na gorze sie pomylilem i napisalem 100ug.Moja pani doradczyni mi polecila na poczatek co 2 dni przez miesiac tak jak sie podaje fachowo na mocne ruszenie organizmu ale zemna nie jest zle tak wiec pierwsza seria za aplikuje co dwa dni przez 2 tyg. a potem 2 shoty w tygodniu mozna brac ale nie zadlugo przerwa tez zalecana z tego co wiemy to B12 jest witamina ktora w szczegolnosci buduje nasze miesnie a ktora jest znikoma czescia w naszym jedzeniu tak wiec napewno cos pomoze w naszej budowie ciala i sily nasz ogganizm napewno odczuje dawke tak dobrego paliwa tak wiec zanim cos chcemy powiedziec to w pierw musimy to na wlasnej skorze wyprobowac.
Podkreslam raz jeszcze inje.nie sa bolesne i mity ktore wytwazaja ludzie wrazliwi na igle obalam!
Jest dzis 18.01.09 z dneim jutrzejszym zaczynam treningi po przewie swiatecznej bede informowal jakie wyniki poki co to wymiarki moje sa takie-Klatka 126,biceps 44,pas 97,barki 140,wzrost 186,waga 101kg.spadek po swietach musze nadrobic bo dostalem serie antybiotykow w zaszczykach tak wiec czas na walke z zelazem!pozdrawiam i panowie oby do lata zrobic forme miszcza!

Street Fighter
18-01-09, 11:38
montana sog:)) nie ma co ^^ ja pojadę z tym w marcu będzie to jako dodatek do cyklu na kredzie. Hmm ważysz 100 kg a ja zaledwie 87-90 mogę stosować takie dawki jak ty ? aha i bijesz w pośladek ofc ?

vold
18-01-09, 13:59
To fakt że B12 szczypie ale ta po 1000mg a nie 100mg, nie ma sensu tego bić , nic wam to nie da, jeśli chodzi o to czy kupicie bez recepty to niestety nie, żadne zastrzyki nie są dostępne bez recepty, apropo tego gościa na allegro to skończony debil, zarobi na tym 5 zł a może mieć zajebiste konsekwencje.

Street Fighter
18-01-09, 20:39
ok wiem wszystko dzięki :)

5zł na ulicy nie leży hehe ;)

ciezarowiec
21-01-09, 09:34
B12 w strzalach jest bolace, ale nie jest to bol taki zeby uniemozliwic trening czy jakies tam inne czynnosci codzienne, poczujesz na 100 % dopiero przy 1000ug, a nie przy 100ug. Najlepiej zalatwic sobie te leki u lekarza, idziesz i narzekasz na bol plecow, udajesz tak zeby rozpoznal u ciebie przeziebienie korzonkow, wtedy przepisze ci wit B12 i kocarboksylaze, razem to sie miesza i wtedy robisz strzala, wit b12 wiadomo po co, bierze udzial w "jak najlepszym wykorzystaniu przez organizm substancji odzywczych z jedzenia". a kocarboksylaza jest na ogolne wzmocnienie organizmu przy przeziebieniu korzonkow. Za b12 w aptece zaplacisz jakies 2 zl, a kocarbokzylaza jest drozsza ale nie pamietam ile kosztuje. No i ta wit w strzalach ma dzialanie rakotworcze wiec nie zalecam jej zbyt dlugo stosowac, lepiej kupic jakis kompleks witamin z olimpu czy innej firmy lub isc do apteki i poprosic o B-kompleks w tabletkach i lykac to przy dluzszym zastosowaniu.

yoshimitsu
21-02-09, 15:46
Witamine B12 to sie bieze z Cocarboxylasum i Kwasem Foliowym 5-10 strzalow raz na pol roku gdzies ,ale to za bardzo nic nie daje ,chyba ze ciwiczysz sporty kadycyjne
pozdro

yoshimitsu
21-02-09, 17:29
dokladnie jak mowi dinozaur

montana13
22-02-09, 10:11
Dzieki za wasze uwagi i opinie zawsze co dwie glowy no nie jedna!
Mie sie wydaje ze jednak kazdy z nas reaguje na otoczenie inaczej tz.
Tak jak pisalem ze B12 zaczolem podawac od 16 stycznia 2 razy w tyg.po 1000ug i powiem ze przed tym spadlem ok 5 kil.po chorobie i antybiotykach w zastrzyk.(sam sobie robilem injekcje -praktyka czyni cie miszczem)
Tak wiec choroba i zaszcyk.troche mnie wykonczyly po powrocie na treningi 16 stycz.i miesiac pozniej czyli 16 luty ku mojemu zaskoczeniu waga wzrosla mi 5kg!! nie mowiac sila sila ogromna tz.dla przykladu podam drazek 20 kilo na pas(moja waga 103kg) wskakuje na drazek szeroki uchwyt i wykonuje 10 pelnych podciagniec! i jest to ostatnia seria z czech setow przyczym 2 poprzednie po 12 podciagniec z obciazeniem po 10 kg.(Animal!)
Zaznaczam ze odpowiednia dieta i trening intensywny i teraz mozecie sami wnioskowac skad i jak?Ale ja wiem ze B12 ma swoja moc bo bralem-a ktos jak chce dawac jakie kolwiek opinie niech wyprobuje na sobie i daje opinie po swojim doswiadczeniu.Mie sie wydaje ze jednak cos sie kryje pod ta witamina i mozna spokojnie 2 razy w roku zastosowac.Pozdrawiam wszystkich i pamietajcie oceniajcie po sobie!!