PDA

Zobacz pełn± wersję : SpamPost



Jose
06-11-06, 00:59
No wiec...
tak bardzo chcieliscie pogadac sobie w shoutboxie ale go nie bedzie wiec piszcie co chcecie tutaj :D
jest juz post o spamie nocnym %-) ale tam w dzien sie w sumie nie pisze wiec zalozylem jeszcze ten 8)

a wiec....
do SPAMowania :mrgreen:

marcinczwa
06-11-06, 18:52
widze, ze nikt sie nie garnie do spamu wiec ja zaczne :mrgreen:

jaka u was pogoda? bo u mnie pada cały czas(w sobote śnieg, w niedziel deszcz i dzisiaj tez deszcz) :(

krzychuool
06-11-06, 19:12
no u mnie tez ciagle deszczowo teraz :evil: w dodatku przeziebiony jestem :!: ale na silke i tak jutro ide. marcinczwa, jaka pogoda w czewie chodzi mi o warunki na drogach? bo chce sie zapisac na prawko :razz:

marcinczwa
06-11-06, 19:17
warunki jak warunki, dzisiaj pada jutro bedzie ładnie :)
prawka nie robi sie w dzien czy dwa
mozesz spokojnie robic prawko

krzychuool
06-11-06, 19:24
wiem ale na poczatku wolalbym sie na sniegu nie taplać :mrgreen:

tomek.
06-11-06, 19:31
teraz zaczniesz to w połowie zimy bedziesz miał egzamin i nie wiem czy tak fajnie :razz:

z ciekawości pytam czy zamawiał ktoś cos ostatnio od pakernia.pl ?

krzychuool
06-11-06, 19:38
ostatnio tzn? ja ponad miesiąc temu zamawiałem. A dlaczego pytasz?

tomek.
06-11-06, 19:50
bo wogóle z nim nie ma kontaktu...
i jak wszystko si z przesyłka/towarem ?

sylwka
06-11-06, 22:02
tak bardzo chcieliscie pogadac sobie w shoutboxie ale go nie bedzie wiec piszcie co chcecie tutaj
Ehh, i tak wolałabym shoutbox... Co to za różnica, czy to w temacie czy w shoutboxie.. ?? ;> pzdr :]

tomek.
06-11-06, 22:14
blondyna nie narzekaj
tutaj chociarz to przetrwa a z shoutboxem wszystko idze z dymem

pozatym na chwile odecna w jednym momnecie jest mało osób na forum i prowadzeni rozmowy w shoutboxie graniczy z zerem

ps. prosze nei robić spamu w spamtemacie bo ostrzeżenia będe dawał :!:

sylwka
07-11-06, 15:49
blondyna nie narzekaj
wrr.. nie mów tak do mnie ]:->

ps. prosze nei robić spamu w spamtemacie bo ostrzeżenia będe dawał
mnie dasz osta?? no wiesz Ty co.. :P ok, ok, już nic nie będę mówić.. ale moje zdanie nadal podtrzymuję :] pzdr

LoLiTa
07-11-06, 16:02
mnie dasz osta?? no wiesz Ty co.. trzymaj go krótko :D

krzychuool
07-11-06, 21:24
i jak wszystko si z przesyłka/towarem ?
Tak wszystko doszlo, jak zawsze.Troche zamulil ale doszlo po ok tygodniu.

Jose
08-11-06, 20:18
bo wogóle z nim nie ma kontaktu...
i jak wszystko si z przesyłka/towarem ?wiem cos o tym, gadalem jakis czas temu z Monika i mowila ze za jakis czas powinien byc , ale minal juz dawno jakis czas i zero odzewu ze strony Wojtka
w sumie to nie wiem o co chodzi , moze otwieraja teraz jakos ta apteke i nie ma czasu? no ale zeby nie miec nawet 5 min dziennie to troche dziwne... sam juz nie wiem...

marcinczwa
08-11-06, 20:22
ja tez rozmawiałem z Moniką i miała przekazać informacje Wojtkowi i zero odzewu. nie chce spekulować co się stało/co się dzieje...
wysyłałem maile - brak odezwu
wysyłełem smsy - brak odezwu
pisalem na gg - brak odezwu
dzwoniłem - brak odezwu

tomek.
08-11-06, 21:29
a sławo jeszcze nagrody nie odebrał za konkurs z fotami :twisted: :razz:

Jose
09-11-06, 00:53
nie jest sam

sławo
09-11-06, 09:49
no muszę zdementować

przedwczoraj paczkę dostałem
co prawda nie to co miało by ćna początku ale i tak jestem zadowolony

tomek.
09-11-06, 18:38
a to bardzo dobrze

tylko szkoda że Wojtek wogóle nieobecny na forum

Jose
10-11-06, 11:27
a ja nie dostalem bo nie mam sie nawet jak z wojtkiem skontaktowac

LoLiTa
10-11-06, 23:34
i co tak cicho na forum? gdzie się podzialiście :>

tomek.
11-11-06, 02:17
wszystkich rozniosło i widocznie nie w humorze do gadki

sylwka
11-11-06, 12:09
hmm.. to ja może złożę życzenia wszystkim Marcinom na forum :mrgreen: z okazji imienin wszystkiego naj ;) :* (nasz admin ma na imię Marcin, ale ja się nie chcę podlizywać :oops: :razz: )

marcinczwa
11-11-06, 12:11
sylwka, bardzo dziękuje za pamięć :lol:

Jose
11-11-06, 18:18
wszystkiego najlepszego ;)
chociaz imieniny to zadna atrkacja tak szczerze mowiac :mrgreen:

marcinczwa
11-11-06, 18:38
wszystkiego najlepszego ;)
dzieki

chociaz imieniny to zadna atrkacja tak szczerze mowiac :mrgreen:
tez tak uważam

tomek.
12-11-06, 12:24
na wybory ludzie spadac!!

Matka_90
12-11-06, 13:06
ja nie moge jeszcze głosować ale gdybym mugł to bym zrobił tak jak muj dziadek..
poszedł głosować a po dostanu wszystkich kart do głosowania wziął długopis i zaczął wszystkich skreślać(czyt.kreśląc ich po nazwiskach) po czym z uśmiechem na twarzy wszycił swuj głos do tru... sory do urny :razz:

sylwka
12-11-06, 13:58
na wybory ludzie spadac!!
ekhem.. ;> ??

Jakbym nawet miała te 18lat (a mam w grudniu :]), to i tak bym nie poszła głosować, polityka mnie nie interesuje. I g***o mnie obchodzi, kto wygra, byleby tylko ktoś naprawił te dziurawe drogi w niektórych miejscach w powiecie!! :evil: Można sobie wachacz w aucie popsuć ;/

tomek.
12-11-06, 15:10
sylwka urodziny w grudniu mają tez swoje korzyści :razz:

sylwka
12-11-06, 16:19
sylwka urodziny w grudniu mają tez swoje korzyści :razz:
czy ja wiem.. 2dni przed świętami, to i tak dostaję prezent na 2okazje ;/ ale przynajmniej satysfakcję mam z tego, że najmłodsza w klasie jestem :mrgreen:

sławo
12-11-06, 17:21
ja już nie długo mam swoje zawodowe święto

w sumie to moje najważniejsze święto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

LoLiTa
12-11-06, 19:37
sylwka urodziny w grudniu mają tez swoje korzyści ja mam i nie narzekam.

Co do wyborow to nie mozna byc obojetnym bo ludzie nie chodza na wybory a potem tylko narzekanie ze cos jest zle zrobione !! a zapier**lać na wybory !!

sylwka
12-11-06, 20:09
ALe nawet jak pójdą, to narzekają.. więc na jedno wychodzi :) Moja starsza i mój brat poszli, więc powiedzmy, że mały udział w tym miałam.. powiedziałam, żeby zagłosowali na moją nauczycielkę od historii :mrgreen:

tomek.
12-11-06, 20:12
jak by jakiś mój nauczyciel kandydował to bym od razu głosował na jego największego kontrkandydata

fajnego nauczyciela nigdy nie miałem :twisted:

sylwka
12-11-06, 20:24
Hehh.. no tak, ale moja historyczka to wie, jak sobie nabrać kandydatów.. nie miała już gdzie plakatów poprzyczepiać, to postawiła mojej koleżance 4 za jedno zdanie, a zaraz potem się spytała: "Kto ma sklep? Bo mam plakaty do powieszenia" (a akurat kumpela ma sklep spożywczy :mrgreen: ) Hmm.. dziwny przypadek?? :P Ale pewnie jutro się spyta, który z rodziców na nią głosował, zgłoszę się i mi postawi 5 :razz: Bankowo :lol:

tomek.
12-11-06, 20:26
toz to bedzie korupcja :razz:

sylwka
12-11-06, 20:28
Taaa.. akurat tak się złożyło, że ta pani jest wieeeelką przeciwniczką korupcji.. :lol:

sylwka
12-11-06, 21:31
www.sylwka1988.jest.in :D poproszę o pozytywne komentarze :P (taka zabawa ;))

LoLiTa
13-11-06, 21:42
połowa moich nauczycieli kandydowała do rady miejskiej, sejmiku wojew. a sor od historii został burmistrzem

sylwka
14-11-06, 20:26
A jak tam przygotowania do próbnej maturki? ;) Moje stoją w miejscu, a jeszcze jutro dodatkowo muszę matmę napisać ;| ...

LoLiTa
14-11-06, 22:42
Co za dzień :/ rozwaliłam dziś samochód a potem cały dzien spędziłam ryjąc banie :/ teraz mam taki kocioł w głowie,że nie wiem jak się nazywam:/
Ciekawa jestem wypracowania....

Jose
15-11-06, 02:18
probna matura to jest ch*j ;]

ja nawet na normalna sie nic nie uczylem i zdalem dosc dobrze ;)

sylwka
15-11-06, 11:57
Co za dzień :/ rozwaliłam dziś samochód
ehh.. współczucie :] mnie by chyba zabili za rozbicie autka...
A co do matury, to jakaś łatwa była o_0 Po 2godzinach wyszłam, szybko skończyłam, a poza tym, to mi się chciało jeść xD A w ogóle to siedziałam w drugiej ławce przed komisją xD LOl, a i tak kolega jechał ze mnie, bo nauczyciele poszli na tyły ;] Zobaczymy jutrzejszy angielski :D

LoLiTa
16-11-06, 11:00
ehh.. współczucie :] mnie by chyba zabili za rozbicie autka... mi powiedzieli,że sama będę płaciła za naprawę bo to mój samochód:/

jeśli chodzi o polski to nie był trudny,ale jak przeczytałam klucz...to nie wiem czy już tak fajnie jest :P

angielski był prosty, wyszłam z sali po 70-ciu minutach.

sylwka
16-11-06, 19:44
jeśli chodzi o polski to nie był trudny,ale jak przeczytałam klucz...to nie wiem czy już tak fajnie jest
hehh, ja dokładnie tak samo stwierdziłam ;)
a co do angielskiego.. hmm, powiem, że poszedł mi dobrze, ale nie aż za dobrze, nie jestem pewna co do pisania ze słuchu i tego zadania 3 z paragrafami ;/ ale ogólnie jest OK :)

LoLiTa
16-11-06, 21:53
Jutro czeka mnie biologia, ciekawa jestem swojej miejscówki bo dzisiaj siedzialam na samym koncu...

sylwka
18-11-06, 19:30
Hehh, pisałam gegrę rozszerzoną, najlepsze, że nie było do nich mapek :P I 10minut przekonywałam facetkę, że do tego są mapy potrzebne, luuudzie.. :] I tak dostaliśmy czarnobiałe mapki, a grupa podstawowa miała: podążaj niebieskim szlakiem.. xD
Całe szczeście, że juz po ;]

Jose
20-11-06, 16:49
ahhh te matury :D


ja rzucilem wlasnie szkole bo juz nie wyrabialem na dziennych =/
i w styczniu wyjezdzamy do szkocji moze sie uda to sie zostanie na dluzszy czas :)

tomek.
20-11-06, 17:31
jakie studia rzuciłes?
a co w szkocji?
mam nadzieje że o swojej pasji i forum nie zapomnisz :razz:

Jose
21-11-06, 22:21
zapomniec nie zapomne, ale moze by ciezko szczegolnie z poczatku :( napewno na forum nie bede mial czasu bo nie bede mial codziennie dostepu do internetu bede jedynie korzystal z kafejek , chociaz mamy mieszkac w 4 osoby w swoim mieszkaniu wiec z czasem mysle ze kompa i neta sie sprawi ;)

Silke mam zamiar przerwac na jak najkrotszy okres, bo przerwa jest nieunikniona ale jak juz bede mial prace (o ile bede mial) to wtedy bede nadrabial straty :twisted:

Chodzilem na studium w sumie zostalo mi jeszcze z 4 miechy nauki a reszta praktyki ale ku*wa juz tam nie wyrabialem, nie nadaje sie juz chyba na dzienna nauke =/

A do szkocji bo wlasnie dlatego ze mam tam kumpli, jade razem z Nef, oczywiscie w celach zarobkowych i jesli bedzie sie naprawde dobrze ukladac to nie planuje predko o ile wogle powrotu :o

pzdr

[ Dodano: 2006-11-28, 20:49 ]
a co tutaj taka cisza? :D

marcinczwa
05-12-06, 17:59
to ja może odświeżę temat

jak myślicie będzie w tym roku zima? (mróz + śnieg)

Jose
05-12-06, 19:08
a wyobrazasz sobie aby jej nie bylo?


ja nawet nie marze o tym ze jej nie bedzie bo wiem ze to nierealne :(

marcinczwa
05-12-06, 19:26
a wyobrazasz sobie aby jej nie bylo?
niestety nie:(

ale fajnie jakby nie było :mrgreen:

nefretette
05-12-06, 20:50
Dla mnie święta i Sylwester bez śniego to nie to samo :/ ale napewno jeszcze przysypie nas przed świętami ;) może robimy zakłady heheh

LoLiTa
05-12-06, 22:02
Musi być śnieg i mróz !!

Jose
05-12-06, 23:11
ale fajnie jakby nie było marzenia :o

dlatego wlasnie chcialbym mieszkac w hiszpanii badz portugalii :mrgreen:

sylwka
06-12-06, 15:52
A ja właśnie chcę śnieg :( No niekoniecznie mróz, ale śnieg to warunkowo! Chociaz tak symbolicznie obrzucić sie śniegiem.. :D Ale podobno że w święta ma nie byc śniegu i nawet ma być na plusie :| Czyli jednym słowem WAŁ jak .... :|

Jose
06-12-06, 16:41
nie martw sie, snieg bedzie na bank na swieta, zajebiscie jakby na sylwka nie bylo sniegu, to by byl dopiero ku*wa sylwester http://img100.imageshack.us/img100/7606/skaczepw8.gif

marcinczwa
06-12-06, 16:43
pamietam jak mi rodzice opowiadali jak byli raz na sylwestrze
jak wychodzili na sylwestra nie było śniegu, a przez noc sylwestrowa napadało tyle sniegu, że ciężko było przejść a każdy był lekko ubrany bo nie był przygotowany, że spadnie tyle sniegu :mrgreen:

sylwka
07-12-06, 15:49
nie martw sie, snieg bedzie na bank na swieta
no ja słyszałam, że nie ;( i jak ma mi Mikołaj prezenty zawieźć??! :P

zajebiscie jakby na sylwka nie bylo sniegu
właśnie, że ma być!! tzn. ja tak chcę :D chociaż żeby tak symbolicznie popadało :)
A jak tam po wczorajszych mikołajkach? :mrgreen: Co dostaliście? :) Bo ja właściwie to nic.. oprócz piątki z chemii i 2,30zł na autobus :mrgreen:
Ale za 2 tygodnie urodzinki, potem za dwa dni święta.. hehe, licze na duuuuuuuuuuuuuużo prezentów :D (ale i tak wolę $.. :)) pzdr :P

P4l4d7n
08-12-06, 21:55
Jak wiekszosc kasy wydalem na suple : P ale dostalem tez Motorolke L6 : D i jestem happy heh

Jose
09-12-06, 22:10
a ja dostalem slodycze i czesc z nich juz niestety zjadlem ;]

tomek.
10-12-06, 12:22
masa Jose co ?? :twisted:

Jose
10-12-06, 22:01
no raczej nie opieram zdobywania masy na slodyczach, ale najgorzej jak zajebany wracam czasem do domu to nie da rady zeby nie zjesc choc kilka :mrgreen:

nefretette
29-12-06, 18:35
Jest tu użytkownik babaloo (albo źle widziałam:P) i właśnie przypomniało mi się, że kiedyś produkowali takie gumy %) bardzo je lubiłam :D babaloo i shock (od których się mina krzywiła) szkoda, że już ich nie ma :P





%) no to tyle co chciałam napisać :mrgreen:

krzychuool
29-12-06, 18:53
shock jeszcze są, a co do tych babaloo to nigdy nie żułem czegoś takiego :razz:

marcinczwa
29-12-06, 19:05
ja taz nie

chyba coś z nazwa pani pomyliła :twisted:

nefretette
29-12-06, 21:34
nie nie dobrze piszę :mrgreen: babaloo na bank ! taka słodka guma.. jedna sztuka kozsztowała 20gr.. z takim słodkim nadzieniem w środku, napewno znajdzie się jakaś osoba, która będzie wiedziała o co chodzi :P tak sobie dalej myślałam o gumach balonowych, to nigdy też nie zapomne smaku gum donalda i jabłkowej huby-buby.. za dzieciaka się pałaszowało te gumy, teraz to szkoda zębów na takie słodkości :mrgreen:


shock jeszcze są
no co Ty, ja nigdzie jej nie widziałam :P

sylwka
31-12-06, 11:38
Jest tu użytkownik babaloo (albo źle widziałam:P) i właśnie przypomniało mi się, że kiedyś produkowali takie gumy %)
chyba wiem, o jakie CI chodzi :P w środku miały taki sok? ;> ... :D
E-eej, i Mamba jeszcze była xD (ta, co kiedys taką furrorę zrobiła, bo była w niej mączka.. :???: )
ja to tam lubię Airways`y (te takie mocne fioletowe xD). W ogóle teraz robią takie wymyślne gumy.. jabłkowe, wiśniowe, kaktusowe (a feeee :P).. jeszcze bananowych Orbit nie zrobili xD

no to tyle ode mnie xD

Jose
04-01-07, 02:16
byly babaloo ;)
jak zobacze gdzies shocki to Ci kupie , bo sa na bank :)

jeszcze 3 tygodnie i wyjezdzamy :) na forum juz nie bedzie wogle czasu bynajmniej przez jakis czas :(

pzdr

nefretette
04-01-07, 10:21
jak zobacze gdzies shocki to Ci kupie
dziekuje =*

byly babaloo
nooo pewnie, że były ;)

tomek.
04-01-07, 11:57
będę tesknił :???: :mad: :roll:

zadomawiajcie się tam szybko kompa kupcie na karnet uzbierajcie i bezie prawie jak w polsce :twisted:

nefretette
04-01-07, 12:13
nie wyobrarzam sobie tam życia bez komputera (internetu), uzależniłam się strasznie od tego :( na szczęście będziemy mieszkać ze znajomymi więc siły będą podwojone więc o internecie się pomyśli =D
(kupno przeciętnego kompa tam to wydatek ok 30f, a miesięczna opłata neta to ok 14 f- więc nie jest źle) :)

ja też będę tęskniła :lol:

sylwka
10-01-07, 20:44
A ja się wyrwę z tematu podróży.. jak tam przygotowania do studniówki? :D :D (pytam tych, którzy mają w tym roku :P)
ja mam 27stycznia, 2 tygodnie, a my poloneza nie umiemy tańczyć.. xD nie mamy jeszcze układu.. ehh :P ale powoli ćwiczymy :P
i nie mam jeszcze s.. u.. k.. i.. enki ;>

Marcin909
11-01-07, 20:28
o co tu chodzi he zartowałem

marcinczwa
21-01-07, 14:00
co tam Jose u Ciebie?

ma(j)ster
28-01-07, 00:50
pozdro wszystkim :wink:

sylwka
30-01-07, 21:25
www.onlytrancewithpc.fotka.pl
mam zobowiazania :) (wkrotce dam wiecej fot ;]) pozdro :)

marcinczwa
30-01-07, 21:31
sylwka, ooo, ale daj więcej fot:)

sylwka
30-01-07, 21:34
co ma znaczyc to ooo? ;)

dam, oczywiscie, ale jak dostane od ludkow na maila ;] ta mi sie podobala, to ja wrzucilam :P pzdr ;]

marcinczwa
30-01-07, 21:36
co ma znaczyc to ooo? ;) ooo w końcu się doczekali¶my :twisted:

sylwka
30-01-07, 22:07
co ma znaczyc to ooo? ;) ooo w końcu się doczekali¶my :twisted:
hmm.. ciekawe, kiedy sie fot od Adminow doczekamy :P
pzdr ;]

marcinczwa
31-01-07, 06:52
hmm.. ciekawe, kiedy sie fot od Adminow doczekamy :P
my nic nie obiecywali¶my :mrgreen: , więc raczej nie prędko :wink:

sylwka
31-01-07, 11:17
my nic nie obiecywali¶my , więc raczej nie prędko
:( to zaraz likwiduje konto :P
pzdr ;]

marcinczwa
31-01-07, 17:00
marcinczwa napisał/a:
my nic nie obiecywali¶my , więc raczej nie prędko

:( to zaraz likwiduje konto :P
pzdr ;]

nie rób tego :twisted:

kiedy¶ damy foty... :mrgreen:

sylwka
31-01-07, 17:16
:mrgreen: czekam :P

z innej beczki.. potrzebny mi program do komwersji plikow 3gp do avi.. ma ktos?

marcinczwa
31-01-07, 18:31
z innej beczki.. potrzebny mi program do komwersji plikow 3gp do avi.. ma ktos?

http://www.formaty.com/index.php?option=com_content&task=view&id=81&Itemid=176

Jose
01-03-07, 15:07
co tam Jose u Ciebie?w koncu sie wszystko ulozylo :D
Neta mamy w bibliotece 2 minuty od hotelu w ktorym mieszkamy, a silownie 2 minuty i 5 sec od hotelu :lol:
Do tego zajebiste jedzenie wliczone w koszt zamieszkania wiec czekam tylko na pierwsza wyplate i startuje na silke za jedyne 20F na miecha, a do tego w weekendy sauna a silownia na wysokim poziomie
wiec wracam do zycia :D

Na forum bede juz czesto wiec witam ponownie ;)

pzdr

sylwka
01-03-07, 17:01
a zamierzacie w ogóle kiedy¶ znowu zawitać do Polski? :] pozdro Jose i Nefretette :)

nefretette
02-03-07, 13:45
Neta mamy w bibliotece 2 minuty
a raczej 30 sek ;)

silownia na wysokim poziomie
ja tez sie zapisuje od poniedzialku na silownie :grin:

a zamierzacie w ogóle kiedy¶ znowu zawitać do Polski? :]
hmm trudna decyzja... :/ tu sa calkowicie inne warunki, powoli sie do nich przyzwyczajamy, wyzszy standart zycia, z czasem bedzie coraz lepiej, wiec jak narazie nie planujemy powrotu.. ;)

Jose
02-03-07, 15:11
no w sumie racja ze 30 sek :mrgreen: