PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie?doradzcie!



Andr3w
17-01-09, 11:50
Witam mam pytanie ? Mam teraz 15 prawie 16 lat i cwicze juz z 2,5 roku na poczatku wszystko ok widzialem roznice ze cos spuchlem a tak po 2 roku cwiczen przez pol roku cwiczylem, zero efektow moze tam w lapce z pol centa ,wogole przytyc nie moglem i nic. Zrobilem sobie teraz 3 miesiace przerwy i znowu zaczalem cwiczyc i co moglo byc nie tak . Jem jeszcze jakas krete z dekstroza do tego. :neutral:


Z gory dzieki !

hans1237
17-01-09, 11:54
hm pewnie nie zmieniałes planu,moze byles przetrenowany,moze niedbałes o dietke,albo poprostu miałes zastój to normalne w tym sporcie,ale po przerwie jestem pewien ze znowu ruszysz z masa.

hans1237
17-01-09, 11:55
aaa przerwy rób mniejsze 8 tygodni trening i tydzien przerwy na regeneracje

motochuch
21-01-09, 19:01
Kreatyna jest bardzo dobra, a dextrosa rewelacyjnie ją transportuje, więc efekty murowane. Jeżeli jesteś teraz po przerwie, to napewno mięśnie wypoczęly i są gotowe na dalsze treningi. W tym wieku dieta nie jest na 1miejscu, ponieważ wszystko rośnie jak szalone i bez diety. Poprostu musisz dużo jeść, z przewagą żywności z białkiem. Oczywiście z dietą byłoby najlepiej, ale nie jest konieczna. Zrób sobię Cykl na tej kreatynie+dextrose, a po cyklu 3tyg. przerwy (okres rekonwalestencji) i kolejny cykl, z kreatyną, czy gainerem, czy innym mass-preparatem. Efekty będą na pewno i nie przejmuj się, najprawdopodobniej poprostu przedawkowałeś treningi i zmęczyłeś mięśnie. Pozdrawiam

Sosna91
21-01-09, 19:06
motochuch nie zgodzę się z Tobą mozę i nie jestem wiele starszy ale on ma dopiero 15lat a Ty mu doradzasz żeby jechał już cykl za cyklem. akurat wydaje mi się że kredka na razie nie jest mu potrzebna. a własnie Dieta, i tylko dieta w tym wieku, wiem po sobie. a tak w ogóle to jak ty to nazwałeś preparatem to cyklów na gainerach sie nei robi ;)

Damian st-ce
21-01-09, 19:11
Dobra dieta i regeneracja. Odpowiednie ilości snu i intensywny trening. Póki co odradzam krete.

motochuch
22-01-09, 15:58
Przyznaję się do pomyłki, w mojej wypowiedzi... pomyliłem się. Chodziło mi o to, że w takim wieku nie trzeba brać odżywek żeby wszystko rosło, wystarczy dieta. A napisałem na odwrót. Najmocniej przepraszam. Oczywiście że dieta i trening i wszystko samo wyrośnie.