PDA

Zobacz pełn± wersję : 18lat-spalenie tłuszczu, rzeżba



ikier14
16-01-09, 23:28
witam, z siłownia mam do czynienia okolo 4 lat ( z przerwami ) obeznie trenuje od pazdziernika, robie plan na mase:) od marca/kwietnia chciałbym zaczac rzezbe. trenuje 3 razy w tydoniu na siłowni.chciałbym schudn±ć i pozniej wyrobic rzezbe Chciałbym abyscie poradzili mi jakas fajne diete- interesowała by mnie gotowa dieta. jestem uczniem chodze do skzole codziennie do 15 .
waga:78
wzrost:170
wiek:18
Napiszcie co mi radzicie .

slim shady
16-01-09, 23:33
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7922

skoro juz robisz t± masę to j± dokoncz i weĽ sie za solidn± radukcje, nie wiem czy ktos da Ci tu gotowca

ikier14
16-01-09, 23:35
taaa tylko nie odzywiam sie za zdrowo :P wiec chcialbym ja skonczyc ale z jakas dieta:P bo teraz to tak... nie jem ziemniakow i bialego chleba ograniczam jedzenie wieczorami ... i na tym to sie konczy :P

slim shady
16-01-09, 23:42
przeczytaj ten link co Ci dałem, i ułóż swoj± diete i daj do sprawdzenia, wszystko jest prosto i fajnie rozpisane, nie powinienes miec problemu z układaniem, tylko potrzeba troche czasu

ikier14
16-01-09, 23:45
ok dzieki sprobje , zobaczymy co z tego wyjdzie ale tak powiedz mi ejszcze jaka mi diete polecasz na rzezbe czy na mase czy na co bo jezeli o diete jestem zielony ....

slim shady
16-01-09, 23:48
teraz robisz mase tak ? to zastosuj diete na mase, masz nawet gotowe diety w podwieszonych, jak przezucisz sie na rzeĽbe/redukcje to musisz zastosowac diete o takim tytule, poczytaj o diecie low carb (google) mam nadzieje, że treningi masz dobrane