PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



arci-91
16-01-09, 21:42
Zacząłem ćwiczyć biceps barki klatę udo aktony plecy i większość na masę ale miałem zamiar ze schudnę w tym czasie i jakoś 1 miesiąc ćwiczenie i żadnego efektu nie ma,mam troszkę brzuszka jam normalnie jak bez treningu kiedyś, żadnych słodyczy sama woda przeważnie do picia i nic jak by ktoś mógł mi powiedzieć co robię złe. Chce schudnąć do wiosny.Śmigałem bardzo długo rowerem i tez mi nabrać temperatury Prosze o pomoc


I sprawa druga :) Przedramię czy da się je ćwiczyć na masę?,czym jest najlepiej znam 2 sposoby na to na ławce nadgarstkami w powietrzu lub urządzeniem do ściskania ze sprężyna Moje pytanie jest takie co ile mam to robi i z jaka intensywnością?

FitSport
16-01-09, 21:54
Co do pierwszego pytania to musisz ograniczyć spożywanie węglowodanów,aeroby rano przed śniadaniem albo po treningu i oczywiście odpowiedni trening.Co do drugiego pytania to bardzo dobrym ćwiczeniem na przedramiona to zwijanie linki z ciężarem na wyprostowanych rekach.Drugie ćwiczenie które mogę polecić to ćwiczenie które wykonuje się w domu...potrzebne wiaderko piasku,wkładasz ręke,troszkę głębiej powyżej nadgarstka i zaciskasz dłoń w pięść...gwarantuję,że na samym początku nie dojdziesz do 50 powtórzeń.Ćwiczenie świetnie pompuje przdramiona.

arci-91
16-01-09, 21:57
Możesz mi opisać te zwijanie linki i po treningu mam czekać tak jak przy masie 72 h ?

FitSport
16-01-09, 22:12
Nawijasz na nieduży kawałek drążka(30-40 cm) linke,na dole linki przywiązujesz ciężar zazwyczaj 2,5 kg ale może być większy bądź mniejszy.Stoisz prosto,wyciągasz ręce przed siebie nie zginając ich w łokciach,samymi ruchami nadgarstków nawijasz ciężar.

arci-91
16-01-09, 22:16
No dobra to da sie zrobić a jakieś ćwiczenia aerobowe dobre bo ja narazi szukam jakiś może coś mi podpowiesz

arci-91
16-01-09, 22:22
Nie mam zdaje bieżni a z rowerem tez ciężko teraz jest bo zimno i za bardzo mi nie pozwalają a co z bieganiem ?

FitSport
16-01-09, 22:57
Bieganie jak najbardziej.

007
16-01-09, 23:33
[Zacząłem ćwiczyć biceps barki klatę udo aktony plecy i większość na masę]

jak możesz to przedstaw ten trening

[ale miałem zamiar ze schudnę w tym czasie i jakoś 1 miesiąc ćwiczenie i żadnego efektu nie ma]

robiłeś to na swój sposób nie koniecznie skuteczny


[,mam troszkę brzuszka jam normalnie jak bez treningu kiedyś, żadnych słodyczy sama woda przeważnie do picia i nic jak by ktoś mógł mi powiedzieć co robię złe.]

brak diety

[Chce schudnąć do wiosny.Śmigałem bardzo długo rowerem i tez mi nabrać temperatury Prosze o pomoc]

interwały


[I sprawa druga :) Przedramię czy da się je ćwiczyć na masę?]

Ćwiczyć się da ale musisz sie zastanowić czy chcesz mieć mase czy robisz redukcje

,czym jest najlepiej znam 2 sposoby na to na ławce nadgarstkami w powietrzu lub urządzeniem do ściskania ze sprężyna Moje pytanie jest takie co ile mam to robi i z jaka intensywnością?

Najlepsza jest łopata :]

strit
17-01-09, 09:40
Po poście który przeczytałes doszedłem do takich wniosków. Sam trening i rowerek nic Ci nie da jeśli chodzi o redukcję. Podstawa to dieta i nie jakieś tam obcięcie węgli tylko musisz wejść w dział dieta i poszukać czegoś dla siebie. To jest bardzo istotne. Zacznij sesję na rowerku stacjonarnym po treningu 30 minut. Jeśli chcesz stosować bieganie, nadaje się do tego jak najbardziej. Jeśli chodzi o te przedramiona to polecam trzymanie sztangi na maxa i uginanie nadgarstków.