PDA

Zobacz pełną wersję : Wlasne www...



Fehu
15-01-09, 14:44
Witam od dawien dawna miałem marzenie internetowe założyć własną stronę z muzyka (electro,minimal).., ale właśnie nie jestem pewien kilku kwestii cenowych i prawnych...ile by kosztowało założenie strony??? no i co z prawami autorskimi najpierw chciałbym oddsylac do serwerów typu zippyshare... Pomimo ze w sieci (PL) jest mnóstwo stron tak na prawde nie ma takiej która by wypełniała lukę miedzy hands up-em, a trancem... Na razie to tylko plany ale jak myslicie ma to sens?

Sosna91
15-01-09, 15:06
pewnie znasz tą stronke http://www.4clubbers.pl/electro-electro-house/

bardzo dobra stronka, a jeśli chcesz sam, to jeśłi zrobisz na darmowym servie to nie licz na miliony odwiedzić. domene na .pl widzialem juz chyba od 10zeta no a troche miejsca na czyims servie to juz wieksze koszta. jak masz dobry pomysl i zapal to google i czytaj.

Fehu
15-01-09, 15:47
Znam znam tylko ze to forum... Podam Ci cosik dla przykladu www.livingelectro.com

Sosna91
15-01-09, 16:40
no fajne coś takiego ale musisz wiedzieć że aby strona zarabiała to i musisz sam zainwestować na początek, domena server itp no i html, jak sam umiesz zrobić stronkę jaką chcesz to luuz a jak nie to kolejne koszta.

MhL
16-01-09, 11:15
Zalozenie wlasnej www nie jest problemem.

Najwazeniejszy jest pomysl i promocja.

Jesli chodzi o ceny; zalezy.
Szata grfaficzna, serwer mysql; sql, strona pod php lub asp.
Administrowanie strona; zabezpieczenia.

Jesli chodzi o tylko przekierowania; wyszukiwarka linkow, czy stronek,
postawil bym na jakiegos free resource.

DTX
16-01-09, 13:15
Jestem web designerem :P nie z zawodu, ale doświadczenie jest :] Jeśli chcesz odsyłać na inne serwery zippyshare itp to wystarczy serwer www.boo.pl konto pro: 10.98 zł smsem :] :] domena: www.nazwa.pl tam sa tanie :] + ok. 500 zł za zlecenie komuś wykonania tego :] bo jeśli nie masz doświadczenia w skryptach to lipka