PDA

Zobacz pełną wersję : Co teraz???????



grom
14-01-09, 22:32
Witam,

Na wstępie napiszę, że moim głównym celem jest masa. Rzeźbę mam dobrze rozwiniętą , więc o to się nie martwię. Powiedział bym nawet, że jestem za szczupły w pasie i nawet mały brzuszek by nie zaszkodził.
To cel... a moim głównym problemem jest zdobycie tej masy. Jem dużo, odzywki też, ale co jak siedzę na kiblu 2 razy dziennie i nawet nie poczuje tego jedzenia :/
Pod koniec listopada kupiłem Massa XXL (4800g) + KreaKaps (200kaps) + Amino Muscle. Gainer skończył się na początku stycznia, a efekt... praktycznie żaden!
Spodziewałem się czegoś lepszego, a na masie przybyło chyba 1kg. A efektu zewnętrznego nie widać wogóle.
Na logikę to gainer na zimę powinien być dobry, a tu nic.

Zastanawiam się co teraz?
Myślę o Animal Pump (30szt). Spotkałem się tylko z dobrymi opiniami.
Inny kolega polecałby mi bardziej zwykłą kreatynę, bo Animal da mi tylko efekt pompy na treningu. No ale mimo wszystko Animal chyba lepszy od zwykłego mono?

Napiszcie proszę jakieś opinie. Co wybrać?
A może coś innego?

Pozdro!
Piotrek.

lg team
14-01-09, 22:37
no to napisz jak jesz, co jesz, kiedy jesz,

grom
14-01-09, 22:44
No właśnie... z tym jedzeniem to różnie bywa.
Puki co, nie mam szans na utrzymanie odpowiedniej, ustalonej z góry diety ze względu na czas i niekiedy pieniądze.
Można powiedzieć, że jem wszystko... z takimi zaleceniami spotkałem się niejednokrotnie, że przy mojej budowie i szybkiej przemianie to tylko jeść, jeść, jeść.
Jednak staram się zachować w swojej diecie podstawowe produkty jak:
ryż, kasza, kurczak, jogurty, sery.

Prezydent_1c
15-01-09, 19:46
Ile masz lat ?

ht
15-01-09, 19:54
No właśnie... z tym jedzeniem to różnie bywa.
Puki co, nie mam szans na utrzymanie odpowiedniej, ustalonej z góry diety ze względu na czas i niekiedy pieniądze.
Można powiedzieć, że jem wszystko... z takimi zaleceniami spotkałem się niejednokrotnie, że przy mojej budowie i szybkiej przemianie to tylko jeść, jeść, jeść.
Jednak staram się zachować w swojej diecie podstawowe produkty jak:
ryż, kasza, kurczak, jogurty, sery.

1. dieta
2. trening
3. suple

taka jest kolejnosc. jesli chcesz efakty musisz trzymac diete. bo bez diety suple i odzywy tez nic nie dadza. dieta to podstawa. jak niemasz za duzo kaski na filety jaja itp. to zamiast w suple zainwetuj w kuraka. a skoro masz kaske na dobra szame to jaki problem trzymac sie michy??? nie wierze ze bys nie znalazl 5-10min zeby cos zjesc co 3 godz.

grom
15-01-09, 22:48
Kolega pytał o wiek.
Mam 22 lata.

Zawsze ćwiczyłem w przekonaniu, że "jakaś" dieta nie jest w stanie zapewnić mi tyle co np. 1600g gainera albo kreatyna. Jak widać pewnie się myliłem. Widzę, że pora chyba wreszcie posłuchać tych powtarzających się w kółko rad i trzymać się jakiejś ustalonej diety. Czy to znaczy żeby przesunąć zakup odżywki (np. Animal Pump) na luty-marzec, zamiast w styczniu? Najlepiej było by chyba połączyć jedno z drugim.

Pozdro!

lg team
15-01-09, 22:58
jasne ze sie myliles,

podam ci przyklad z jakim sie kiedys spotkalem na silce,

przyszlo dwoch gosci, warunki podobne, zapal byl, checi etc...
z tym ze jeden byl dziany drugi troche ubozszy,
pierwszy wydawal mase $$$ na suple i batony, a drugi tylko jadl i wspomagal sie nieregularnie jedynie gainerem z olimpa bo na to go bylo stac,

w pierwszych 2-3 miesiacach pierwszy faktycznie poszedl mocno do przodu bo suple zrobily swoje (szczegolnie stacki) , drugi oczywiscie slabiej,

ale juz po ponad 6 miechach pierwszy stal w miejscu mimo ciaglego pchania w siebie supli zamiast normalnych posilkow a drugi juz byl od niego wiekszy,

wnioski wyciagnij sam,

grom
16-01-09, 21:11
No to dobra...
W wolnej chwilki zrobiłem sobie taki mały-wielki plan :)
Postanowiłem skupić się na diecie, oto mała rozpiska:

ryż + maślanka truskawkowa

ryż + 3 jajka na twardo + jogurt

3 jajka na twardo + pół kostki sera białego + 4-5 plasterków szynki chudej

jajecznica z 4 białek + płatki musli + szklanka (dwie) mleka

płatki owsiane (musli) + maślanka

pierś z kurczaka + ryż + kukurydza

makaron + tuńczyk + kukurydza

Generalnie chciałem zapytać czy o takie rzeczy w diecie chodzi.
Wiem, że to do innego działu, ale żeby już nie powielać topiku to piszę tutaj. Co do godzin i proporcji to nie wiem narazie jak to rozplanować, myślę że to wyjdzie w czasie...
Myślę żeby jeszcze dokupić dodatkowo zwykłą kreatynę tak żeby była przed treningiem i jakby napełniała te mięśnie + oczywiście woda.

Co wy na to?

Pozdro!

p_narozny
16-01-09, 21:17
LG: ale zes przypowiedz zaserwowal! Niczym z basni tysiaca i jednej nocy!:D Oczywiscie z dobrym moralem dla nas wszystkich:) Pozdro!