PDA

Zobacz pełną wersję : meta i winstrol opis, wyglad itd...



benekwlk
14-01-09, 20:41
witam. chcialem sie cos dowiedziec o winstrolu firmy RAZAK i mecie tej samej firmy. chodzi mi o jakis opis, wyglad itp. prosze o pomoc

Aponax
14-01-09, 20:51
jeżeli chodzi o metke razak-a
tab/10mg 100 tabsow w opakowaniu . opakowanie foliowe , kolor tab:biały
kolor opakowania biały-rozowy, metke z razaka poleca qmpel z siłowni brał ja i przyrosty dobre , niby mniej toksyczna niz ruska

jezeli o winko (Stanozolol) razak-a
tab/10 mg 100 tabsow w opakowaniu . opakowanie foliowe , kolor opakowania biały , zolty .Winka z razaka za bardzo nie znam to co wiem to napisalem ;] mysle ze pomogłem.tutaj masz foty http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=148661

benekwlk
14-01-09, 20:54
wielke dzieki:) Sog:P

lg team
14-01-09, 21:15
nie ma czegos takiego jak mniej toksyczna, wiecej toksyczna,

jesli substancja czynna to metandienon w deklarowanym stezeniu to bedzie dzialac jak powinna,

fakt faktem dochodzi temat czystosci srodka (warunkow wytwarzania) i tutaj wzglednie mozemy mowic o niespodziankach jedynie przy ugl produkcji,

Aponax
15-01-09, 18:07
tylko słyszalem ze ruska toksyczna , ale jezeli twierdzisz inaczej to popieram twoje zdanie poniewaz w kwesti dopingu znasz sie lepiej odemnie w 100% .

lg team
15-01-09, 18:48
to jest podworkowa opinia,

jest zwiazana z tym, ze jest mniej oczyszczona niz metka z normalnej fabryki,

oczywiscie mozemy mowic ze moze zawierac jakies substancje kotre moga dzialac toksycznie na org czlowieka, ale zazwyczaj sa to tylko jakies wypelniacze, czy nic nie znaczace pudry,

a owe zanieczyszczenia to poprostu kurz, pylki, paprochy etc...

vold
15-01-09, 21:27
Dokładnie , liczy się higiena w wykonaniu jeśli chodzi o czystość i toksyczność, bo jeśli chodzi o dziłanie to bardziej powiedział bym o uczciwości producenta.

hans1237
17-01-09, 00:54
słyszałem ze ta meta z razak w aptece idzie bez recepty????moze to byc prawda????

Aponax
17-01-09, 13:14
raczej nie , na 100% nie ;] .