PDA

Zobacz pełną wersję : Strzały w barkach



RockyBalboa
14-01-09, 14:13
od pewnego czasu wydaje mi sie ze cos jest nie tak, przy wykonywaniu jakichs czynnosci,w roznych miejscach strzela, uniose barek, strzal, pokrece nim zmienie ustawienie, strzal gdzies w obrebie pachy,motyla, naprezam klatke, strzal gdzies w obojczyku, strzaly sa obustronne i nie sa takie jak bym palcami strzelal tylko sa takie "miękkie" i jak by nie same kosci a chrzastki strzelaly
niewiem czy to mi moze samo przejdzie czy cos zrobic

FitSport
14-01-09, 14:24
Brak porządnej rozgrzewki...a jak to nie pomorze weź coś na stawy np.glukozaminę.

007
14-01-09, 15:13
Jedz galaretkę często to będzie lepsze smarowanie,może być zwyrodnienie stawów.Wiele ludzi tak ma,postaraj się porządnie rozgrzać i rób serie rozgrzewkowe przed ciężarem właściwym.

tm7
14-01-09, 17:17
Nic z tym nie zrobisz, wiem z doświadczenia, glukozamina nie pomoże.

RockyBalboa
14-01-09, 17:45
wiec co moglbym zrobic aby przeszlo, samo przejdzie?

pey
14-01-09, 18:54
Samo przejdzie - jeśli się postarasz! Jesli myślisz że to przejdzie gdy będziesz dalej popełniał proste błędy to grubo się mylisz! Inwestycja w suplementy, racjonalne żywienie oraz przemyslany trening.

RockyBalboa
14-01-09, 19:12
niewiem w czym moze byc błąd, moze tylko rozgrzewka za slaba

FitSport
14-01-09, 19:14
Nic z tym nie zrobisz, wiem z doświadczenia, glukozamina nie pomoże.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz...każdy organizm jest inny,jak na Ciebie nie podziałała przykładowo glukozamina to nie znaczy,że na kogoś innego nie podziała...głupie gadanie.Pozdrawiam.

Ps.RockyBalboa myślę,że w Twoim przypadku w zupełności wystarczy solidna rozgrzewka.

RockyBalboa
14-01-09, 19:45
aha spoko w kazdym razie dzieki

tm7
14-01-09, 19:52
Glukozamina jest dobra jeśli chodzi o zapobieganie, a jak już się coś stanie to nie należy wielkich nadziei w niej pokładać. Może przesadziłem z tym, że nie podziała w każdym przypadku, ale jak ktoś ma już uraz to małe prawdopodobieństwo, że wyleczy to glukozaminą, ale można próbować. Moim zdaniem to czy glukozamina podziała na kogoś zależy bardziej od tego jaki ten ktoś ma uraz, a nie od tego jaki ma organizm.
Ja na jego miejscu bym nie kupował glukozaminy bo nie pomoże w tym wypadku.

Co do rozgrzewki to zdarza się, że ktoś zaniedba ją przed jakimś treningiem, a później zaczyna coś strzelać i boleć. Nic nowego.

pey
14-01-09, 20:53
Po co poruszać kolejny raz temat barków i ogólnie stawów a konkretnie ratowania ich?! Wystarczy poszukać - jest duzo tamatów o zapobieganiu, leczeniu takich kontuzji... Sprawa jest jasna - Glukozamina - koszt.32 do 35 zł firmy Olimp - proponuję odwiedzić aprekę lub sklep zielarski bo jest b. duzo suplementów na poprawę stanu stawów i ich regeneracji po treningach.

rgolanski
15-01-09, 10:10
ja mam to samo. mam dosyć drogi preparat ARTHRON COMPLEX (w składzie ma glukozaminę) ale stosuję ponad miesiąc i dosłownie nic nie pomaga. Muszę szukać innych rozwiązań....