PDA

Zobacz pełną wersję : Opinia na temat kre-alkalyn



bocion
05-11-06, 12:09
Wszystkich ktorzy zazywali badz zazywaja kre-alkalyn prosze o opinie na jego temat.

bejnar
05-11-06, 13:51
żeby to brać trzeba już wcześniej brać raczej monohydrant kreatyny. Ale jest naprawde dobre

bocion
05-11-06, 16:57
Dlaczego trzeba brac monohydrat wczesniej?

Gnidek
05-11-06, 17:04
Ostatnio bralem i jestem bardzo zadowolony:) polecam

sławo
05-11-06, 17:04
nie widzę powodu aby brać mono wcześniej

marcinczwa
05-11-06, 17:29
nie trzeba brać nic przed kre-alkalynem

Gandziamen88
05-11-06, 18:33
bejnar, jak już chcesz tak doradzać to naucz sie że nie ma takiego czegoś jak monohydrant kreatyny tylko MONOHYDRAT :!:
A przed KA wcale nie trzeba brać mono :!:
Ech.... :roll:


POZDRO :cool:

bejnar
06-11-06, 07:26
bejnar, jak już chcesz tak doradzać to naucz sie że nie ma takiego czegoś jak monohydrant kreatyny tylko MONOHYDRAT
A przed KA wcale nie trzeba brać mono
Ech....

sorry mój błąd ale nie jestem chodzący słownik

a co do wczesniejszego stosowania zwykłej kreatyny to, nie raz już czytałem że po wcześniejszym cyklu kreatynowym daje owiele lepsze efekty, na ulotce tego nie przeczytasz na pewno ale warto sięgnąć do lepszych źródeł. Masz napisane że KRE-ALKALYN to buforowana kreatyna ale każda zamieni się w organizmie choć odrobine w nieaktywną kreatynine, zażywając wcześniej monohydrat ktora w większym procencie zamienia się w kreatynine, można by rzeć żę podbudowujesz fundament pod następny cykl, ponieważ jony H+ są już uzupełnione w części i nie są wstanie oderwać grupy OH od kre-alkalyn, a co się z tym wiąże nie powstaje kreatynina. Więc branie zwykłej kreatyny nie jest konieczne ale napewno lepsze dla poźniejszego rozwoju mięśni. Podsumowując KRE-ALKALYN to też kreatyna i odrywają sie od niej jony H+ ale mniej niż w monohydratcie. Wiem to z tego iż w zdawać będe mature z biologi i mniej więcej orientuje się w tym, do tego brat skonczyl studia biologiczne i pakuje już sporo więc ma troche pojęcie.

Pozdrawiam

Gandziamen88
06-11-06, 09:14
bejnar, ja dobrze wiem o co Ci chodzi :wink:. O to że powinno sie zaczynać od tzw najsłabszej formy kretyny czyli w tym przypadku mono a potem ew wziąść jabłczan, stack itp. Ale skoro gościu chce wziąść KA to trzeba mu doradzić i tyle :wink: . Może autor tematu nie chce się zalać wodą jak to bywa w przypadku mono albo coś :razz:.
A co do tego słownika wiem że nim nie jesteś ale patrząc na twój staż myślałem że zapamiętasz jak się nazywa najprostsza forma kreatyny, no ale mniejsza z tym :wink:

POZDRO :cool:

lenin8912
28-12-06, 22:20
Witam ,ja bralem maly cykl tej kretki i jestem bardzo zadowolony i nie trzeba nic brac wczesniej :) efekty zobaczysz po kilku dniach,a pozatym z tego co slyszlaem to ona jest lepsza niz kretak mega caps bo nie nawadnia tak bardzo awiec polecam POZDRO

kociolcyk
30-12-06, 22:19
a mam takie pytanko:
do kreatyny w kapsułkach tez przydaje sie dextroza??
tzn zwiększa jej działanie w takim samym stopniu jak kreatyny w proszku??
a istnieje dextroza w tabletkach??

exenone
31-12-06, 16:25
,,MONOHYDRANT''?? Chyba motohydrat...nigdy nie słyszałem o monohydrancie :lol: Przed braniem kre-alkalyn nic nie trzeba brać...można poprostu zacząć go stosować, jak każdy inny suplement...

,,kociolcyk'' Moim skromnym zdaniem, a raczej w moim przekonaniu niema czegoś takiego jak dextrosa w kapsułkach...dextrosa występuje tylko w postaci proszku i równie dobrze się komponuje z kreatyną w kapsułkach jak z kreatyną w proszku.

[ Dodano: 31-12-2006, 16:26 ]

a mam takie pytanko:
do kreatyny w kapsułkach tez przydaje sie dextroza??
tzn zwiększa jej działanie w takim samym stopniu jak kreatyny w proszku??
a istnieje dextroza w tabletkach??

Słuchaj o wiele lepiej jest używać kreatyny w proszku, ponieważ nie niszczysz wątroby, a kapsułkami niszczysz...Dextrosa daje bardzo dobre efekty z Kreatyną podejżewam, że zarówno w proszku, jak i w kapsułkach.

bejnar
01-01-07, 11:21
Słusznie podejrzewasz :)

a co do kretki w proszku to o wiele lepiej sie wchłania też i moim zaniem jest skuteczniejsza :)