PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie cos mocniejszego...



Matioo2
12-01-09, 19:31
Witam mam pytanie biore od pewnego czasu STANOZOLOL <podobne to winka>to moj pierwszy cykl i tylko 70 tabletek bo mialem okazje za mala kase kupic i tu pyatanie czy potrzebne po wszystkim jest do tego odblokowanie...bo myslalem ze tak malo to nie bede potrzebowal a wszyscy mi gadaja ze tak...Prosze o pomoc...jesli tak to co trzeba

slim shady
12-01-09, 19:39
odblok naturalnie, dotego osłonki koniecznie, jak na pierwszy cykl powinieneś zacząć od mety, i coś mi sie wydaje że chyba mało bedziesz miał tego na cykl, jak jest za małą kase możliwe że podróbe Ci dali, zresztą idź do działu doping bo dalej juz Ci nie pomoge, tyle powiem że wątrobe Ci zniszczy wystarczająco

Ps. Wole nie wiedzieć ile masz lat i jaki staz i co brałes

Aponax
12-01-09, 19:53
odblok jest konieczny !! zalezy jeszcze jakie masz te winko 5 mg czy 10 mg ??
stanozolol to to samo co winostrol ;] pamietaj o osłonkach na watrobe i na stawy.

Matioo2
12-01-09, 19:56
no biore hepatil a na stawy co mialbym wziasc??? i biore 10 mg powedz mi co na odblokowanie i ile tego???i gdzie to dostac???

Matioo2
12-01-09, 20:27
Prosze bardzo o pomoc a nie wiem czy dalej to brac bo jesli nie bede mial odblokowania to oleje to... i co moze mi sie stac jesli tego nie wezme prosze oi pomc z kad odblokowanie i jakie ???

p_narozny
12-01-09, 20:27
Kurwa, zaczynasz cykl a nie masz takich postawowych rzeczy?! Zaal... To nie zabawki czlowieku.!

lg team
12-01-09, 21:17
daj sobie spokoj z tym cyklem,
zero przygotowania,

Aponax
12-01-09, 21:26
zaprzestan brac , jak załatwisz sobie odblok osłonki suple i diete to napisz ;]
bo tak to nei am sensu stawy watroba i jajca dostana po dupie :cry:

Matioo2
13-01-09, 12:19
A z kad mam wziasc to odblokowanie i ile bym go potrzebowal i jakie???najlepiej

vold
13-01-09, 13:44
To najgorsze pytanie , z kąd mam wziąść ten odblok? a z tego samego miejsca co to winko, a jeśli ten gość tego nie posiada to i pewnie nie wie co to jest, rada na przyszłość kupuj u ludzi co się na tym znają albo stracisz zdrowie.