PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta a szkoła



kmxll
11-01-09, 18:13
Witam mam problem i chciałem abyście mi pomogli otóz nie wiem co robić bo u mnie z dietą będzie ciężko wstaje - 5 - 6.30 do szkoły wracam przeważnie 16 -15
I za bardzo nie mam jak jeść tego co trzeba i planowałem robić sobie treningi o 17 ale nie wiem co z tą dietą macie może jakieś rady? może jakieś odżywki?
chodzi o diete na mase

mam 16 lat 178 cm 65 kg

Volves
11-01-09, 19:07
1. UŻYWAJ OPCJI SZUKAJ !!
2. a myślisz że my mamy inaczej ? ;)
polecam "pudelku śniadaniowe" mieści się do niego
wiele pysznych rodzajów śniadań :D :D

Pozdrawiam ;)

michal_f
11-01-09, 20:01
Kup sobie shaker o ile nie masz i mozesz brac gainera lub bialeczko do szkoly i sobie mieszac np. z woda i pic ;)

Fehu
11-01-09, 20:24
Kup sobie shaker o ile nie masz i mozesz brac gainera lub bialeczko do szkoly i sobie mieszac np. z woda i pic ;)
i co ma zyc tylko na gainerze??? kolega wyzej dobrze radzil pudelko sniadaniowe i heja

Sosna91
11-01-09, 20:37
ja jem rano pozywne sniadanko, jajeczka czy cos, biore 3 bułki do skzoly z czymś dobrym;) i gainera. i heja. o 16obad za godzinke mleko z musli i o 18silka do 20 i pozniej gainera i o 21 kolacja, chodze spac około 1 wiec nie tak pozno jem,

mrozikhg
11-01-09, 21:27
do szkoly polecam bulke GRAHAMKE o ile taka masz w swojej piekarni:p kupuje dwie takie bulki a do srodka filet z jakiejs ryby albo kawalek kurczaka, jogurt naturalny czasem gainer:) polecam

FitSport
11-01-09, 22:48
W zasadzie koledzy już tutaj wszystko napisali,dla chcącego nic trudnego...Oczywiście gainer w takich sytuacjach jest nieodzwonym elementem ale na samym proszku nie można żyć...pieczywo pełnoziarniste z poledwicą drobiową i już masz jeden przykład.Takich rozwiązań jest mnóstwo,poszukaj.Pozdrawiam!

kmxll
12-01-09, 18:07
Pudełeczko śniadaniowe jak najbardziej wchodzi w gre nosze w nim kanapki aby nie było z nich paćki :) Ćwiczyć chce ponieważ chce nabrać trochę masy i jakoś wyglądać i ogólnie dla siebie ćwiczę a co do gainerów czy białek dobra sprawa :)